طراح حمله بر دانشگاه کابل یک پنجشیری است...!؟
 
تاریخ انتشار:   ۲۱:۴۶    ۱۳۹۹/۸/۲۴ کد خبر: 165510 منبع: پرینت

خالی کردن عقده ها، تحقیر مردمان این دیار و یا هم یک حقیقت تلخ انکار ناپزیر؟
صادقانه منحیث یک انسان و زاده این دیار وقتی این خبر تلخ و غیر قابل باور را در مطبوعات و رسانه اجتماعی خواندم؛ واقعآ تحمل اش برایم نهایت وزنینی میکرد و فکر میکردم که استخوان های وجودم از درد انفجار میکند. ولی تآکید میکنم "اگر" این خبر صحت و سقم اش درست بوده باشد. یعنی ریگی بر کفش کسی و یا گروهی نبوده باشد و بر واقعیت استوار بوده باشد.

با اینکه مسوولیت فردی است؛ اما من به مثابه یک پنجشیری از همه مادران؛ خواهران، برادران، پدران داغدیده و بالاخره کسانیکه فرزندان و دلبندان خویش را در این روز خونین و ننگین تاریخ از دست داده اند و یا زخمی برداشته اند قلبآ معذرت میخواهم و شرمسارم و مطمینآ این لکه ننگین از دامان این حیوان صفتان نمک حرام این دیار صلح دوست که مردمان اش جز عشق بر خدا و قرآن که معرفت انسانی، هویت و مدنیت شان را شهنامه تشکیل میدهد هرگز پاک نخواهد شد. زیرا اینچنین افراد نمک حرام شایسته این دیار و کوه پایه های هندو کش نخواهد بود. شیر مادر و نان و نمک حرامش باد.

گرچه زبانه افراطیت از انتحار و انفجار گرفته تا قتل و بیرحمی ها وابسته به دین؛ مذهب؛ منطقه... نبوده و نیست؛ با اینکه یک مقدار معلومات کافی دارم که در دون پنجشیر دیری است به همکاری و هوشیاری همین نظام خونین و ضمنآ به برکت توافقنامه ننگین "بن" پول های زیادی در این منطقه سرازیر شد و تخمی بنام تاسیس مدارس دینی نوع دیوبندی افراطیت کاشتند و چوچه داد و اسمش را "حزب التحریر" نامیدند که عملا در حال ریشه دواندن و بزرگ شدن شاخچه های خود دارد؛ اما در چه حدی هنوز پاسخ دقیقی برایش نداریم.

ولی جان سخن من چیز دیگری است؛ یعنی آنچه که توجه مرا جلب نموده و اذیتم میکند نوع خبر است؛ زیرا برای من این اولین باری است که میشنوم مظنون و طراح تروریستی را با تمام کیف و کان از مادر و پدرش گرفته تا منطقه اش به رسانه ها معرفی و افشا کنند.

چرا نام "پنجشیر" سرخط خبر ها؟
کجا شد نام مادر و پدر و خاله... طراحان ترور مکتب کوثر در غرب کابل؟
کجا است افشای نام خانواده و منطقه طراحان ترور یما سیاوش؟
بالاخره کجا شد طراحان این همه قتل های زنجیره ای، انتهار و انفجار با تذکره اسم و نسب با درنظر گرفتن منطقه شان که در طول بیست سال اخیر صورت گرفته است؟
امید است ریگی در کفش نباشد!

عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پنجشیری
طراح حمله
نظرات بینندگان:

>>>   هر زمانی که انتقاد ها علیه کمپنی خصوصی امنیتی پنشیر وردک که سابق به نام ریاست عمومی امنیت ملی یاد میشد زیاد میشود آنها به فریب ودروغ متوصل می شوند دوسال قبل هم وقتی دراثر جمله جنایت کاران خون زیادی جاری شد ریاست امنیت یک زندانی را از پلچرخی بسیرون اورده مکعرفی کرد که اینه گرفتیمش همه کار همین فرد بود !!!
حالا هم خدامیداند کی را ازکجا بدروغ اورده اینه گرفتیم !!
این اداره به ناکام استخبارات جز اینکه نمانند چوپگان ذدروغگو مکتوب بفرستد ومردم رافریب دهد دیگر هیچ دست آورد وثمری ندارد
حکومت باید این اداره را لغو وبجای آن یک اداره استخباراتی ملی بسازد نه اینکه انحصار دو ولایت باشد ،

>>>   دروغ است ،

>>>   چنجشیریها اینقدر جاهل نیستند که تروخشک را یکجا بسوزانند ، وقتی حکومت خودش میگوید: ترورستان به زبان پشتو واردو صحبت میکردند ایا پنشیری به زبان پاکستانی ها صحبت میکند؟
اگر پنشیری می بود هرگز نوجوانان بی گناه هموطنش را بدون دلیل وجرمی نمیکشت چون این عمل مانندعمل یک حیوان بی شعور است ، پنشیری هرکس باشد قلب دارد شعوردارد قضاوت دارد وجدان دارد چگونه بالای پسر ودختر بیگناه فیرکند؟
این اعمال را هیچ کسی مرنکب نمیشودمگر اینکه یا حیوانی باشد ویا پنجابی ویا عرب مفسد وترورست ،
ر

>>>   اینه گذارش نامه چی نوشته ؟
مشکوک نگاری «شش ونیم» رکورد زد!
اشاره: ایجاد بم خبری پیوست به کشتار دانشگاه، کار حکومت کابل بود و عاملان کشتار از سوی حکومت دریک عملیات نیابتی چند دست، دست چین و به کار گرفته شده بودند. درپایان عملیات تروریست ها به وسیله حکومت فرار داده شده بودند.

گزارشنامه افغانستان:
امرالله صالح در تازه ترین گزارش شش و نیم، بعد از حمد وثنای اشرف غنی، از گرفتارعامل حمله خبرداده است. اما این خبردهی مشکوک است.
گزارشنامه افغانستان یک هفته پیش به نقل از منابع دپلوماتیک درکابل اطلاع داده بود که در حمله افراد انتحاری اخیر در دانشگاه کابل درجریان برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب، برنامه قتل سفیر ایران درکابل ناکام شده است.

درگزارش آمده است که هیچ یک از دو تروریست درساعات متوالی نبرد، کشته نشده و آن ها تا آخرین لحظه تمامی مهمات خود را استعمال کرده و دقایقی قبل از نزدیک شدن نیروهای امنیتی به ساختمان پالیسی عامه، با تغییر لباس از راه درب شرقی دانشگاه گریخته اند.

دولت کابل و ارگان های امنیت ملی وپلیس، از تروریست ها هیچ عکس، نام، نشانه و حتی اسلحه شان را به دست آورده نتوانسته اند. توضیحات امرالله صالح در گزارش های موسوم به «شش ونیم» کامل بی اساس و ساخته گی اند.

درگزارش منابع دپلوماتیک ناظر درکابل قید شده است که دیوارنگاری، رؤیت بیرق طالبان و حتی پیامک «جان پدر کجاستی» از سوی ارگان های امنیت ملی به طور ساخته برای مردم شایع شده است.

در گزارش گفته شده که تروریست ها همراه با مهمات زیاد، به همکاری عوامل داخلی در دانشگاه شرعیات و انتظامات از سوی برخی عناصر در اکادمی علوم، یک شب قبل در یکی از اتاق های دانشکدۀ شرعیات جا به جا شده بودند. قرار بود حین برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب از ناشران ایران و افغانستان، سفیرایران را به قتل برسانند.

یافته های منابع مطلع گواهی می دهند که عوامل ترور، با ساختمان ها و محیط دانشگاه از قبل هیچ آشنایی نداشتند و همین عامل باعث شد که همزمان با شروع نمایشگاه، آن ها بعد از آغاز تیراندازی به هرکسی که دم راه بود، با وارخطایی و تصادفی به کلاس دانشجویان مرکز پالیسی عامه داخل شده و فاجعه کشتار غافلگیرانه به وقوع پیوست.

>>>   پولیس ملی برای انتقام ازین جنایت ترورستان یک عملیات موفقانه را اجرا کرد که دست آوردی زیادی داشت، این عملیات زیرنام رعد وبرق اجراشد ودرطی آن سه عدد تابلیتk بالفعل کشف وظبط شد همچنان طی این عملیات دوبوتل مشروبات الکلی که طورخیلی ماهرانه( سوپرماهرانه ) در یک یخچال گذاشته شئده بود کشف واستخراج شد
این عملیات بدون کمک حمایت قاطع ونیروهای هوائی صورت گرفته وبرای افراد ملکی صدمه نرسیده است
موضوع تحت بر راسی وتحقیق بیشتر قراردارد
تا نابودی کامل ترورست ها این چنین عملیات ادامه خواهد یافت!!!

>>>   حال آقای صالح لطف کنند و جزئیات را مردم مطرح کنند.
در قدم اول فامیل این شخص را باید به مردم معرفی کنند.
پدر
مادر
خواهران و برادران
آیا فامیل از ارتباط شخص با طالب آگاه بود؟
آیا این فرد از قبل شناخته شده بود و نزد امنیت ملی
اگر بود به چه جرمی
چرا قبل از حادثه دستگیر نشد
همدستان اش کی ها هستند
این همه سلاح و مهمات چگونه و به همکاری کی ها داخل دانشگاه شد
آیا تمام شبکه دست گیر شده
باید تمام شبکه با چزئیات به مردم معرفی شود و فامیل هایشان باید از آسیب دیدگان معذرت بخواهند و اگر فامیل ها هم با اینها همدست بودند جزا ببینند.

چگونه شناسایی شد
تمام قصه باید واضح شود
با تمام تروریستان خفته در زندان ها همه یکجا اعدام شوند
بررسی شود که با آقای صالح کدام پیوند خونی دارد یا نی

>>>   امراله صالح با اين حرف ها كه گويا طراح به پوهنتون كابل را دستگير كرده دروغ مى گويد . صرف مى خواهد افكار مردم را مخشوش نمايد . حمله بر محصلين كار امنيت مولى و دولت است .

>>>   اقای صفوی چرا متحیر گشتید. تروریست تنها پشتون مادر زاد نیست.تروریست میتواند از هر قماش گروه و ملیت و قوم باشد. تروریستان در پنجشیر از حالا نه بلکه از چهل و پنجسال قبل تخمه گذاشته بود ...
اقای صفوی شما چه فکر میکنیدانفجارات و قتل ها و بدبختی های امروزی محصول فعالیتهای تروریستی چند سال اخیر است ؟؟ و انهم صرف طالب؟؟
مردم شریف زحمتکش صمیمی تحول طلب پنجشیر پنجاه سال قبل شکار تروریزم شدند . گروه شورای نظار احمد شاه مسعود مسوول قتل پهلوان احمد جان مشهور در سال ۱۹۸۰ میباشد همانطوریکه قاتلین یما سیاووش امروز یاطالبی یا داعشی یا ... دگری است.متاسفانه دولت وقت چهل سال قبل بخاطر قتل احمدجان پهلوان سکوت کرد و از همانجا احمد شاه مسعود و دارودسته اش به ترور شخصیتهای حزبی و دولتی و مخالفین شان به شمول قوماندانان حزب اسلامی گلبدین پرداختند..مردم کابل مثل امروز هر روز جنازه های عزیزان شانرا به اثر فیر راکتهای کور سکر 20 سکر 40 و سکر 60 و راکتهای خوشه یی در گورستانهای شهر کابل دفن میکردند و این تحایف مرگ هر روز از جانب شورای نظار از سمت شمال از غرب حزب سیاف کثیف از جنوب و شرق حزب گلبدین وطنفروش به شهریان کابل پرتاب میگردید..
اقای صفوی
شما درست فرمودید مسوولیتها فردی است اگر تروریست پنجشیری باشد ربطی به توده های زحمکش پنجشیر ندارد. و دوستان نباید مسوولیت را جمعی بسازند.همانطوریکه من همیشه گفته بودم و گفته ام که تمام پشتونها طالب و تروریست نیستند . تمام پشتونها کرزی زاده و یا اشرف غنی زاده نیستند.توده های ملیونی پشتون بیشتر از همه متحمل رنج و درد شده اند . اطفال بیچاره و در بدر شان یک وقت نان هم برای خوردن بدست نمیاورند.
امروز تروریستها نه تنها در قالب طالب مصروف قتل و ویرانی کشور اند بلکه گروپهای دگر تروریستی مشتمل بر پشتونهای طالبی ازبیکها تاجیکهای سمت شمال و تاجیکستان همه در شاخه ای از داعش بنام امارت اسلامی خراسان بنیاد نهاده اند . اعضای این گروه پیرو افکار اسلامی سلفی حنفی خشک و دگم و سراپا گند و ضد انسانی و دشمن هر نوع تحول طلبی میباشند. اینها غرب را مسوول انقراض تمدن اسلامی میدانند و توانسته اند که اعضای ارتباطی در اروپا به خصوص فرانسه داشته باشند. خشونتهای اخیر در فرانسه نیز نتیجه فعالیتهای تروریستی همین گروپ سلفی گویا امارت اسلامی خراسان میباشد و در افغانستان که انتقال مواد انفجاری و استخدام افراد برای اجرای طرحهای تروریستی خیلی ساده است به همین خاطر تروریستها در زیر زنخ رییس جمهور غنی و همکارانش و گلبدین نجس هر روز یک فاجعه میافرینند.
امید مردم سلحشور و صلحدوست پنجشیر دانه ها و تخم های گندیده ای مدارس اسلامی را که در طی یک قرن برای افغانستان عزیز جز عقب ماندگی بدبختی فقر و خشونت چیزی به ارمغان نیاورده است هر چه زود تر نابود کنند. پنجشیر سرزمین شاعر ازاده حیدر وجودی زادگاه پیلوت قوای هوایی ج.د.ا. شهید محمد نسیم و قهرمان پهلوان احمد جان و ده ها و صد ها سرباز و افسر ج.د. ا. بوده و هم اکنون است.
حنظله

>>>   از هزاران تروریست و قاتل انتحاری پشتون و عرب اگر بفرض محال یک نفر هم تاجیک باشد اصلن به یک در ملیون هم نمیآید. آفتاب با دو انگشت پنهان میگردد. غنی و کرزی و ملا هیبت الله طالب خوشحال نباشند.

>>>   دسیسه وتوطیه ناصالح برای خوش خدمتی به باداران قبیلوی اش است
پنجشیری هیچگاه طالب انتحاری تروریست نبوده و نخواهد بود

>>>   جناب صفوی!
منهم ریگی را در کفش می بینم و همین پرسشهای شما نیز مرا آزار میدهند.
تسلیمی صالح به رژیم فاشستی؛ پشتو و پشتون نوشیدن هایش؛ چیغ زدن های ناهنجارش برای آزادسازی پایتخت زمستانی شاهان افغان٬ لشکرکشی هایش به پنچشیر٬ راه اندازی ترور های نمایشی توسط خودش٬ همه بیانگر برنامه های طراحی شده استخباراتی اند.

بلی!
مهمترین سوال هم همین است که چرا تا حال از صدها جنایات تروریستی٬ هویت یکی افشا نگردید؛ اما درینمورد که معلوم نیست چه دسایسی پشت پرده نهفته است؛ تروریست مانند بچه ی فلم حاضر میشود و شرح جنایات خویش را مانند افسانه گویان شب های تاریک زمستانهای ماقبل تکنالوجی حاضر با آرامش روحی بیان میکند.

جناب تروریست پنجشیری با آب و تاب حاشیه گویی های زیادی داشت٬ اما از مهمترین بخش برنامه که همانا عبور دادن سلاح و مهمات و تروریستان از دروازه های نهایت محافظت شده و همکاری کسانی هیچ چیزی نگفت.

این یک مورد به تنهایی کافیست که شک و شبه زیادی را برانگیزد.
و اینکه این شخص را با هویت مکمل و زادگاه پنجشیرش توسط پنجشیری دیگری انهم نه یک پنجشیری عادی بل مرد شماره دو قدرت به معرفی گرفته میشود؛ دو زنگ خطر جدی به گوشها طنین انداز میگردد:

۱. دامن زدن به تنش های قومی (میان هزاره و پنجشیری) که چندی قبل داستان دو مهاجر هزاره و پنجشیری را که بازتاب خیره کننده ای در رسانه های اجتماعی داشت دیدیم. آن موضوع شاید مقدمه چینی (پیش فلمی ای) بود برای تطبیق برنامه های بعدی استخباراتی).

۲. از سیزده موارد پیشنهادی کتاب مقدس « دوهمی سقاوی »٬این نظام تاحال موفق به تطبیق اکثریت موارد آن گردیده به استثنای بند دهم که چنین بیان دارد:

««« لازم است که دره ی پنجشیر را از مردم فعلی اش خالی سازیم و پنجشیری ها را در منطقه های مشرقی ، جنوبی و جنوب غربی کوچ بدهیم و آنها را از هم جدا کرده در مناطق پشتونی پراگنده سازیم و دیگر برای شان حق بازگشت به پنجشیر را ندهیم تا آنها به مرور زمان در میان پشتون ها حل شوند و هویت ملی ما را کسب نمایند»»».

ازینرو برای تطبیق آخرین مرحله پروژه « دوهمی سقاوی » یکی از بهترین مزدور سرسپرده ی پنجشیری را در اختیار دارند که توسط وی پیشنهاد فقره دهم نیز و به زودی به کرسی نشانده خواهد شد. و فاشیسم قبیله آخرین میخ را بر تابوت سرنوشت اقلیت های محکوم خواهد کوبید.

درینجا باید یادآور شد که جناب صالح اولین و یا آخرین پنجشیری مزدور سرسپرده نخواهد بود؛ چنانچه همه شاهدیم که سرنوشت محتوم ما توسط مزدوران پنجشیری دیگری به نام یونس قانونی و عبدالله عبدالله دو دهه قبل در بن رقم زده شد.

والله اعلم باالصواب
خداوند عالم نگهدار اقوام مظلوم باد!

>>>   اعلان این که مسبب وطراح حمله ای پوهنتون کابل پنجشیری است یک مناور ه ای سیاسی است که امر الله خان نشان دهد اوجنایت کار ومجرم را ولو از منطقه ومربوطات خودش هم باشد افشا مینمایددر غیر انهم همه تروریست وقاتل وادم کش ها را بسیار احترامانه نگهمیدارند وپس از چندی با هدایا وتحایف ارزنده رها میکنند چنانجه دسته ای ۵۵۰۰ نفری انهارادوسه ماه قبل رها نموده به صف طالب گماشتند برکسی پوشیده نیست که طالب را امریکا وانگلیس بمیان اورد تادولت اسلامی ربانی را سقوط دهند در کویته ای پاکستان انها را تاسیس واداره ای ان را بدست ژاندارم منطقوی شان وتمویل انها را بعهده ای خلیجی ها گذاشتند وانصافا یک روز هم طالب را نه دشمن خود اعلان کردند ونه انها را به لیست سیاه وسفید خود داخل ساختند ودر یکی از پایگاه های مطمین خود به انها اقامت ونمایندگی سیاسی اعطا کردند وبه اصطلاح صلح قلابی را با انها به امضا رسانیدند این طرف کرزی وغنی وعبدالله وحکمتیار وصالح وخلیلی وبی دانش همه نماینده های خاص وهمراه وهمکار طالب بودند که اینها را در یک کفه ای ترازو گذاشتند وانها را در کفه ای دیگر تا ببینند کدام یک از مزدور ها اخلاص بیشتر وارادت بهتر دارند ویا هردو
گل نبی عیدی زاده

>>>   انتحار و انفجار معلوم است که کار چه کسانی بوده واست افتاب با دو انگشت پنهان نمیشود
تهمت وافترا به جایی نمیرسد هیچ پنجشیری تا حال چنین بدی را انجام نداده است

>>>   من به عنوان یک پنجشیری اگر واقعا چنین کاری را این نمک حرام که بنام افتخار کرده باشد باید حتی خانواده اش از ولایت پنجشیر بیرون کشیده شود چرا آنجا به چنین اشخاص وحشی جای نیست که بنام حزب تحریر یک گروی وحشی صفت نام و نشان مردم ما را به دیگر لتمه وحشت و دهشت معرفی کند.
فضلی

>>>   سخنان درهم برهم و بدون تسلسل منطقی متهم به صحت و ثقم این خبر آدم دچار شک و تردید می کند.
شمس تمنا

>>>   این فاجعه یک عامل و یک طراح نداشت.
همه عاملین باید با جزئیات به مردم معرفی شود و خانواده هایشان باید پیدا شود و مادران و پدران شان به دروازه خانه تک تک آسیب دیدگان برده شوند و شخصا" از اینکه چنین فرزند شیطان صفت پرورش کرده اند معذرت بخواهند.
آقای صالح کار بسیار خوب کرد که حد اقل نوشت این فرد یک پنجشیری است.
حال باید بنویسد که افراد همدست و عاملین جنایت در صحنه و کمک کنندگان و تسهیل کنندگان کی ها بودند و از کجا ها و خیل و تبار شان باید معلوم گردد.
اینگه گفته میشود حرب تحریر در پنجشیر پایگاه دارد هم باید پی گیری شود.
اینکه حزب تحریر در داخل دانشگاه ۱۰۰ فیصد فعال است هم باید پیگیری شود.
آقای صالح حد اقل همین یک مورد را باید با تمام جزئیات اش با مردم شریک کند و عاملین باید اعدام شوند.
ظاهر داعی یکی از دعوت کنندگان به درگاه شیطان که گرفتار شده بود چه شد؟؟؟؟؟؟
صالح باید جواب بدهد.
کسانیکه در مورد تخریب سینما پارک نظر فنی داده بودند هم باید در محظر عام بیایند و از نظر خود دفاع کنند.

>>>   صالح
حال باید با تمام جزئیات بیایی و نشان دهی که در این جنایت چند نفر دست داشتند؟
یک دروغ ات اینکه گفتی تروریست ها دست های خود را انفجار داده بودند.
ما قبول میکنیم که این دروغ ات راست است.
تمام دانشجویان شهید ما قابل شناسایی بودند و تشخیص شدند و بدون هیچ اکرامیه و دلجویی به فامیل ها سپرده شدند و دفن خاک شدند و ما ندیدیم که حتی در یک جنازه تو صالح یا کدام فرعون دیگر از حاکمیت فرعونی شرکت کرده باشند.

حال تو بیا و جسد های تروریستان را نشان بده .
سلاح مورد استفاده شان را نشان بده
حال که ادعا داری طراح را دست گیر کرده یی باید تمام شیطان های همدست اش را با تمام جزئیات از پدر و مادر و خاله و عمه و کاکا و ماما و مادر کلان و پدر کلان و قریه و قصبه و ولایت شان معرفی کنی تا مردم بدانند که از کدام سوراخ ها گزیده میشکند.
با حزب تحریر چی میکنید؟
با داعشیان مثل ظاهر داعی و همدستان شان چه کردید؟
۳۰۰ داعشی را که از درزاب نجات دادید کجا هستند؟

ک حال شاهکار جدید تان
سپردن امنیت تمام دانشگاه های خصوصی به وزارت داخله.

مگر امنیت دانشگاه کابل در دست وزارت داخله نبود؟؟؟
به خاطر همین شاهکار شان حالا باید دانشگاه های خصوصی به وزارت داخله پول بدهند تا مورد حمله انتحاری قرار بگیرند.

خجالت بکش انسان دروغگوی حراف
غنی کارش را خوب بلد است و در موقع لازم سوچ ات را خاموش میکند و چنان یک مهره سوخته خودت را به دست عذاب وجدانت میسپارد.
تو به فاشیسم قبیله تکیه کردی و فاشبسم به شیطان.

>>>   این ادعا برای حفظ توازن وتقویه بیشتر وحدت ملی صورت گرفته است مثلا چند ترورست از ارزگان یا قندهار یاکنر درمقابل اقلا چندتای از پنجشیر بلخ و.هرات باید ذکر شود تا مانند زندان ها همه از یک قوم نباشند
با لاین کار وحدت ملی ما از فولاد هم محکمتر میشود

>>>   هموطنان عزیز:
حاملین حوادث انفجاری و انتحاری و تروریستی میتواند عضو خانواده من و تو باشد . فرزند من و تو یا خوشاوندمن وتو باشد یا هم قریه و هم کوچه ای من وتو باشد. امید اقایان صفوی امیری و دگر تاجیک های متعصب و به همین ترتیب پشتونهای تعصبگرا درس عبرت از حمله خونین تروریستی پوهنتون کابل گرفته باشند.
عزیزان و دوستان...این یک جنگ ایدیالوجیک اهریمن با تمدن و فرهنگ و دانش است. بیماری افراطی گرایی مثل بیماری کرونا میتواند هر شخص را مبتلا سازد چه تاجیک باشد و چه هزاره و چه پشتون. جلب و جذب جوانان به سوی افراط گرایی یکی از برنامه های القاعده طالب و امارت اسلامی خراسان و سازمان سپاه قدس ایران است.ترویج و پخش افکار زهر الود و ایجاد نفرت نسبت به تمدن شهری جز برنامه ها و پلانهای گروپ های تروریست میباشد.شما باید بیاد داشته باشید زمانیکه داعش نیمی از سوریه و عراق را اشغال و خلافت اسلامی را به رهبری البغدادی ایجاد کرد بسیاری از اعضای این خلافت جوانان دختر و پسر بودند که از اروپا امریکا و کانادا از طریق ترکیه به سوریه سرازیر شدند و جهان را متحیر ساختند. اینها زندگی مرفه را پشت سر گذاشته شست و شوی مغزی شده و به داعش پیوستند. انها با تکنالوجی جدید اشنایی کامل داشتند و نقش اساسی در ترتیب اخبار و برنامه های تبلیغاتی از طریق انترنیت بازی کرده اند.
جلب و جذب برای اعمال تروریتسی دگر در حلقه ای طالب محدود نمانده است و فعالیتهای اخیر تروریستی نشان میدهد که دشمن در اعماق جامعه نفوذ کرده و هر روز در ربودن جوانان و فرزندان ما برای اجرای پلانهای تروریستی در کمین نشسته است.
موجز اینکه:لطفا انگشت انتقاد و نفرین فرستادن به یکدگر را کنار بگذارید. دشمن در بین خانه و خانواده های تان چه پشتون و چه تاجیک و چه هزاره است نفوذ کرده است. دشمن در زیر زنخ تان است . دشمن با شما شب و روز در یک کاسه نان میخورد ولی شما اگاه نیستید و هنوز هم در فکر دشنام و توهین های زبانی و قومی استید.لطفا به جای این همه گرایش های منفی ضد وحدت ملی باهم یکجا شوپد و برای طرد دشمن اصلی و ان عبارت از اخوانی های سلفی است بجنگیم ورنه هیچک ما حتی در درون خانه های خویش مصوون نه خواهیم ماند.
تروریستهای کنونی که به نام دین میجنگند دامنه فعالیت انها از اسیا افریقا اروپا میگذرد.حوادث فرانسه را بیاد بیاورید مشت نمونه خروار است . اگاه باشید.
فخر اهنگر

>>>   درین کشور آدم صادق و خائن در یک ردیف توهین میشوند . شرم داشته باشید از تروریست و آدم کش اگر برادر تان هم باشد دفاع نکید . به نظر شما در پنجشیر همه فرشته ها زندگی میکنند . صالح یگانه شخصیت مبارز در برابر دشمنان مردم این وطن است و قابل حمایه است .

>>>   چنین افراد اگر هم تنی ات باشد، از ....هم پلید تر است و حقیقت باید گفته شود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است