جلسه امروز امرالله صالح بدون دستاورد نبود
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۲۳    ۱۳۹۹/۸/۲۶ کد خبر: 165525 منبع: پرینت

جلسه شش ۲۶ عقرب مطابق به ۱۶ نوامبر سال ۲۰۲۰:

اول: گفته شده که یکی از دستاورد های اعلان شده از جانب ما در مورد دزدی پول از نزد صراف نادرست است. نخیر. نادرست نیست. موضوع محرمیت عملیاتی و جریان پروسه و تاریخچه باج گیری از صرافان است که باعث شده است شماری اطمینان لازم برای برآمد و ظاهر شدن در صحنه رانداشته باشند. من به تصمیم شان احترام میگذارم. تامین و اعاده اعتماد مردم وقت نیاز دارد. اما برایتان بازهم اطمینان میدهم که دزد گرفتار شده است. در قید ما قرار دارد. اگر روزی اشتباه کنم ویا غیر عمدی خبر نادرست را به شما برسانم شجاعت آنرا دارم که روز بعد معذرت بخواهم. مطمین باشید.

دوم: عضو دوم هسته طراح حمله بالای دانشگاه کابل به اسم احمد که به پکیتا رفته بود در درگیری با قوای شجاع امنیتی ما کشته شد. عضو سوم این هسته دستگیر گردید و تا ساعات دیگر به کابل انتقال میگردد. دوسیه و قضیه به سرعت در حالت انکشاف است. شما را پی در پی در جریان قرار خواهیم داد. به اساس اعتراف های عادل آنها ده روز قبل از حمله دانشگاه را بررسی کرده بودند. متوجه شده بودند که آدم های با سر و وضع شهری و بهتر در دروازه ورودی مورد شک قرار نمیگیرند و تلاش جدی نمی شوند. به همین دلیل آنها با پوشیدن لباس های همنوع با محصلین شیک پوش یکی پی دیگر داخل میشوند و بیک های شان تلاشی نمیشود. قرار این بوده که اگر بیک نفر اول تلاشی شود نفر دوم باید پولیس را فیر تفنگچه عاجل از پا درآورد. اکنون هویت انتحار کننده ها نیز افشا شده است که در یکی دو روز بعد برای ملت افغانستان معلوم خواهیم ساخت. خانواده شخص انتحار کننده زیر نظارت ریاست عمومی امنیت ملی قرار دارد.

سوم: جلالتماب محترم رییس جمهور افغانستان هدایت دادند که تیم شش و نیم بخاطر تطبیق موثر میثاق امنیتی مهار فساد اداری را نیز در کابل شامل اجندا و کار خود بسازند. بخاطر کار موثر درین بخش عنقریب برنامه منظم جمع آوری اطلاعات و اقدام به اساس اطلاعات در هماهنگی و دخیل سازی نهاد های ذیدخل مرتبط و ذیصلاح روی دست خواهیم گرفت. در بخش مهار فساد اداری نیز مانند مباحث امنیتی از این به بعد شما را در جریان قرار خواهیم داد.

چهارم: کابل در بیست و چهار ساعت گذشته تنها گواه دو حادثه جنایی بود که شامل یک قتل و یک جراحت میشود. نفوس شهر کابل نزدیک به شش میلیون است. در عین حال پولیس با افتخار کابل به اساس استراتژی طرح شده توانستند دوعراده موتر که از کابل دزدیده شده و به قره باغ و ننگرهار انتقال داده شده بودند را بدست آورده و به مالکان آن تسلیم نمایند. جزییات را از بخش مطبوعاتی وزارت داخله بدست آورده می توانید. در عین زمان کسی به اسم ایرج که چندی قبل قتل کرده و فرار بود نیز توسط پولیس با افتخار کابل از حوزه نهم گرفتار گردید. قاتل و مجرم ساحه برایش در حالت تنگ شدن است. یک تروریست که میخواست در حوزه پنجم ماین گذاری کند به اسم احسان الله ولد محمد سالم نیز توسط پولیس گرفتار گردید. به بخش مطبوعاتی معاونیت اول امر کردم که امروز قبل از ختم رسمیات این درنده صفت رابه مردم افغانستان معرفی کنند و در هنگام معرفی بگذارند چهره و هویت اش را همه با تمام اوصاف بدانند. از قوای عدلی افغانستان با حرمت خواهش داریم که تروریستان را علنی محاکمه نمایند که دل مردم یخ کند یا یخ شود.

پنجم: امنیت ملی افتخار دیگر آفرید و اینکه طرح پوشش کوچه به کوچه را به مرحله اجرایی آوردند و چنانچه وعده شده بود این طرح با سرعت صدبرابر بیشتر از گذشته تطبیق خواهد گردید. طرح اتکا به مردم دارد. مطابق به قانون اساسی مردم محور همه امور اند.

ششم: به دوتا مرکز تدریس دینی در منطقه بگرامی که زیر پوشش مدرسه درین آواخر تبلیغ برای طالب میکردند و سرنخ شان به استخارات همسایه میرسد واضح و مستقیم هشداریه صادر گردید که لیست تمام طلب العلم خود را به نهاد های مشخص دولت افغانستان شریک سازند زیرا گزارشات زیادی وجود دارد که دشمن میخواهد از محراب و نام مقدس مسجد برای اخفا و پنهان سازی اعمال ابلیس گونه ای خود استفاده نمایند.

هفتم: بودیجه لازمه برای شهرداری کابل بخاطر پنج برابر سازی فعالیت های شان در بخش آزاد سازی ساحات غصب شده گذاشته شد.

هشتم: مطابق به استراتژی طرح شده و فعال سازی تشکیلات اقماری تیم شش و نیم امروز ولسوالی بگرامی را به بررسی گرفت. الی یک هفته دیگر در وضعیت امنیتی بگرامی تغییرات قابل لمس و قابل سنجش هویدا خواهد گردید.

نهم: از دیروز بدینسو تیم شش و نیم در اذهان جامعه ۷۶ درصد حمایت را آز آن خود کرده است. بیست درصد مردم اطلاعات و پیشنهادات خاص داده اند که زیر غور است. شماری هم اعتماد نموده و اطلاعات قابل اقدام ارایه کرده اند که از صمیم قلب از آنها سپاس می نمایم. اعتماد از آنجا ناشی میشود که به اساس اطلاعات قبلی اقدام صورت گرفته و به اطلاع دهندگان اطمینان نیزداده شده است. اعتماد شما سرمایه ما است. شما آبید و ما ماهی. یک درصد رکیک گویان به کار خود ادامه داده اند. هیچ دور تاریخ بدون ابولهب نمی باشد.

امرالله صالح


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
صالح
دستاورد کابل
نظرات بینندگان:

>>>   به امید پرودگار تختم تروریست و دزدان گم شود!

>>>   زنده باد امرالله صالح !
همه چیز در یک شب جور نمیشود ولی با این سرعت امید فراوان است .

>>>   با وجود سنگ اندازی دشمن وقت ان رسیده که مردم با محترم صالح ودولت متحد وهمکار شوند . خداوند محترم صالح وتیم همکاران شان در حفظ وامان خود نگهدارد

>>>   آقای صالح
قوانین زندان ها را باز بینی کنید
زندانی باید در زندان پروگرام ۲۴ ساعته داشته باشد
زندان باید ترس ایجاد کند

>>>   روی دروغگو سیاه و شرمنده ای دنیا و آخرت باد!
همان ضرب المثل عامیانه ما:
«« دروغگو حافظه ندارد»».
این مغز متفکر استخباراتی حالا گفته های دیروزش را فراموش کرده که گفته بود:

«« ترورستان با انفجار بم بستی خواستند نشان های انگشت شانرا از بین ببرند- اجساد تروریستان در اختیار قوای امنیتی قرار دارد.....و از فرار تروریستان به اساس ادعای منابع دپلوماتیک مبنی بر این که ایشان از طریق دروازه شرقی بیرون رفتند نیز انکار شده بود »».

اما حالا !
ترورست های کشته شده را زنده ساختی و یکی را به پکتیا رسانیدی و باز آن بیچاره را توسط قوای شجاع و بیدار به شهادت رسانیدی!
یا للعجب!
این چگونه Disinformation استخباراتی است؟
مگر میخواهی به خرد جمعی سی و چند ملیون آدم این ماتمکده اهانت روا داری و ایشانرا فاقد خرد بدانی؟

درست است که ایشان جمعیت گوسفندی اند و همین رای گوسفندی شان بود که تو و بادارت را به کرسی نشانیدـ اما لااقل با آنهم ایشان کاه و جو نمیخورند و هنوز هم چیزی به نام شعور دارند تا بدانند که:
محصلین همه روزه از قلم و کتابچه شروع و تا سرحد سیخ موی دختران تلاشی میشوند؛اما یابویان شپش آلود انتحاری چگونه به یکبارگی آنهمه پالان و یال و شپش و پشم را تکانده لباس شیک را که فرهنگش پوشیدنش را هم ندارند به جان میکنند و سلاح و مهماتی را که انتقالش بدون وسیله ای نقلیه امکان پذیر نیست در بیک شان انتقال داده میشود!!؟.

جناب معاون اول!
مگر این معجزه آخوندهای پشاوری بود و یا هم کار جیمز باندی استخبارات ظرفیت سازی شده افغانی-امریکایی که سلاح و مهمات را به سوزنی مبدل ساختند و پولیسان و قوای امنیتی شجاع و بیدار مارا جادو کردند که موفق به تلاشی آن نشدند؟

چرا هویت ایشان را مانند همتبار پنجشیری ات به معرفی نمیگیری؟
چرا چنین اهانتی را به خرد جمعی روا میداری؟
ما که از خودی این جفا و فریبکاری و جعل و تزویر و دروغگویی را به چشم سر مشاهده کنیم٬ پس از بیانگان چه گله میتوان کرد!!!!
بدانید؛ که (ملخک برای ابد نخواهد جست)؛ و نیز پند «« میخ پنجم »» آن مرد ادب و پیر خرد پروان زمین کهن را هم نباید از یاد ببرید.

>>>   آقای صالج
چرا شش ملیون انسان در کابل زندگی میکنند،؟
هم تو میدانی و هم من
به هر حال
شهر داری باید از سلیقه های فردی بیرون شود و تخصصی عمل کند.
برای پاک کاری شهر شش ملیونی تنها چند تا بیل و چند کارگر سالخورده کافی نیست.
استفاده از وسایل معمول در این زمان کار را آسان میکند.
به اهل فن فرصت بدهید تا ریاست های مربوطه شهر داری را مطابق نیاز زمان آماده خدمت گذاری کنند.
کاری کنید که با رفتن شما و رفتن شهر دار سیستم باقی بماند.

>>>   آسمان کابل برای فرو ریختن سینما پارک برف گریست و باران بارید تا گرد و غبار فرو ریزی شرمناک سینما پارک را بنشاند و به شهردار کابل و وکیل الدوله سلطنت خدا داد کابل یاد دهانی کند که پاک کاری آبرو های کابل ضروری تر از به خاک نشاندن سینما پارک بود.

>>>   صلح جان دروغ نگومردم کابل درخواب نیست که شما لاف وپتاق می زنید همه روزه هرحادثه حتی دریک ساعت چند حادثه میشود لطفآ مردم رافریب ندهیدانشاالله بسیار وقت کم مانده به جزای اعمال خودمیرسید مردم آنقدر ازشما غلامان خسته شدن چهره کثیف شما ودیگرغلامان تان درشبکه ها ورسانه پخش میشود چینل راتغیر میدهندهیچ جای دراین وطن برای شمانخواهدبود .
شمالی :

>>>   دعا مای مردم مظلوم ما همرای تان است طول عمر و موفقیت برایتان مبخواهیم
عزت

>>>   جناب صالح
این تروریستهای دستگیر شده چه وقت ازاد میشود بخیر؟

>>>   صالح عزیز
فرصت کم است و قافله عمر در گذر
یک خانه تمام ، به از شهر ناتمام

>>>   این صالح گک چاپلوس و هویتفروش را دزد بگیر خس دزد های سر کوچه درست کرده اند و خودشان مصروف آجندا ها پروژه ها و دزدی های بزرگ هستند و در زیر دل سخت به این غلام بچه قومفروش میخندند۰

>>>   صالح یک بار میگویند که ترورستان توسط بم ها انگشتتان را ازبین برده وکشته شدند وبعد میگویند دستگیر شان کردیم ههههههههههههههه دروغ هم اندازه دارد

>>>   این صالح گک چاپلوس و هویتفروش را دزد بگیر خس دزد های سر کوچه درست کرده اند و خودشان مصروف آجندا ها پروژه ها و دزدی های بزرگ هستند و در زیر دل سخت به این غلام بچه قومفروش میخندند۰


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است