سرکس مضحک وزرا در مجلس
هیچ یکی از وزرا از راه تخصص، صداقت و وفاداری به وطن و مردم به پست وزارت معرفی نشده اند بلکه همه اعضای باند های بده و بستان هستند که با گذشت هر روز فربه تر می شوند 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۸    ۱۳۹۹/۸/۲۷ کد خبر: 165541 منبع: پرینت

ارگ انجن فساد، وزرا مهره ها برای اجرای فساد و اکثریت نمایندگان مجلس شریک و همکار با جریان فساد هستند!
سرکس مضحک با چهره های خسته کن و تکراری و با بازی های مبتذل، دروغ و ریا بازهم زیر نام رأی اعتماد گرفتن در تالار مجلس نمایندگان در جریان است.

هیچ یکی از وزرا از راه تخصص، صداقت و وفاداری به وطن و مردم به پست وزارت معرفی نشده اند بلکه همه اعضای باند های بده و بستان هستند که مدت بیست سال می شود از راه خون تغذیه می کنند و در بدل خون با گذشت هر روز فربه تر می شوند.

اگر وکیل در پارلمان نمایندگی از مردم کند با این همه خونریزی و ناکامی مطلق چگونه به چهره های منسوخ، ناکام و ملال آور سکتورهای امنیتی رأی می دهند و اگر وکیل با شعور به نمایندگی از مردم در مجلس نمایندگان وجود داشته باشد چگونه به حنیف اتمر رأی می دهند که سفارتخانه ها را پر از افراد باند های تبهکار کرده است و حتی از رویا رحمانی دزد مشهور دیوار سفارت افغانستان سوال نکرد که برای چه این همه پول دزدیده شد.

هیچ یکی وزرا شایستگی آن را ندارد که رأی اعتماد بگیرد چون این وزرا، وزرای باند ها است و در خدمت باند ها می باشند و پروای مردم را ندارند.
از بخت بد مردم افغانستان یک مرجع وجود ندارد که خالی از فساد باشد و مردم به آن اعتماد نمایند.

متاسفانه زنجیره ای از فساد چنان مردم افغانستان را آزار و اذیت می کند که اصلاً راه نجات دیده نمی شود.
البته یک عده ای بسیار کمی از وکلا وجود دارد که می دانند وضعیت از چه قرار است و صدای خود را هم بلند می کنند اما در مقابل مافیایی قدرت و ثروت در اقلیت مطلق قرار دارند.

گرچه فساد در افغانستان در نقطه اوج خود رسیده است که باید منجر به فروپاشی گردد و نشانه های از فروپاشی هم دیده می شود چون هیچ کسی احساس امنیت نمی کند و هیچ کسی به ارگی ها و وابستگان ارگی ها اعتماد ندارد و بازهم دیده شود که دزدان حرفوی تا چه وقت بالای سرنوشت مردم افغانستان حاکم می باشند.

از همه بدتر این است که مردم افغانستان میان مافیایی قدرت و ثروت و تروریسم طالبانی گیر مانده اند و از هر دو طرف زیان می بینند یکی نان مردم را می گیرند و دیگری جان مردم را.
تا زمانی که مردم افغانستان آماده قربانی برای نجات از ماشین فساد و تروریسم نشوند همه روزه قربانی فساد و تروریسم می شوند.

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
نامزد وزرا
مجلس
رای اعتماد
نظرات بینندگان:

>>>   نقد کردن رئیس جمهور، وزرا، نماینده های پارلمان و کارمندان، بسیار سازنده است، به شرط اینکه از روی شناخت، مستدل و دلسوزانه باشد، این گونه که جنابعالی نوشته اید این نقد نیست؛ بلکه اتهام بی دلیل است؛ چون که به نکات ضعف و قوت هیچ کدام از نامزدهای وزرا نپرداخته است و صرفا کلی گویی نموده و به عنوان تیم دولت بودن بر همگی آن ها تاخته است!
بی غرض.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است