سلطانزوی: من موظف به پاسخگویی به پارلمان نیستم
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۷    ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ کد خبر: 165927 منبع: پرینت

شهردار کابل در واکنش به انتقادهای مجلس نمایندگان افغانستان گفته است که او از سوی رییس جمهور تعیین شده و موظف به پاسخگویی به پارلمان نیست.
داوود سلطانزوی، شهردار کابل از سوی مجلس نمایندگان برای شرکت در جلسه پرسش و پاسخ پارلمان در روز دوشنبه دعوت شده بود. آقای سلطان‌زوی در این جلسه حاضر نشد و این عدم حضور خشم نمایندگان مجلس را به همراه داشت. نمایندگان خواهان معرفی آقای سلطان‌زوی به دادستانی شدند.

میررحمان رحمانی، رییس مجلس نمایندگان در صفحه فیسبوک خود نوشت: "حضور نیافتن شهردار کابل در جلسه واکنش تند اعضای مجلس را موجب شده آنان گفتند که وی قبل از این نیز به تصامیم و مصوبات مجلس احترام نگذاشته به همین دلیل اعضای مجلس با امضای طرحی، خواهان معرفی شهردار کابل به دادستانی شدند."

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
سلطانزوی
شهردار
نظرات بینندگان:

>>>   بچه سلطان اصلا" به هیچ کس پاسخگو نیست.
پاسخ ها را زهره جان در ارگ میدهد.

>>>   اگر پارلمان نتواند این غلام بچه اشرفک را به دادستانی معرفی نه بلکه به دادگاه بکشانند، باید نام شان را کمیته ملی سرخک بگذارند.
آزاده

>>>   این بار عزت پارلمان مطرح است.
یا بچه سلطان باید به دادستانی معرفی شود یا پارلمان استعفای دسته جمعی کند و یا اعلان کند که هیچ شرف و وجدان و دین و عزت در پارلمان وجود ندارد و همه دلالان پول و فحشا هستند.

>>>   این شهردار بی عقل باید بداند که اکثر بلند رتبه های دولت با امر رییس جمهور تعین میشود مگر از عملکرد خود به ملت و نمایندگان ملت پاسخگو است.
وقتی سواد و فهم کاری نباشد افراد دچار خود بزرگ بینی میشوند.

>>>   اين دزد فاسد، نميدانم بكدام ميخ ميپرد. فكر ميكند كه اين مملكت از بچه شاه صنم است و اين فاسد نوكر خاص او است. اين زن و شوهر بيحيا مانند غني و رولا بخاطر چور و چپاول أمده اند و آنقدر دست باز دارند كه به هيچكس جوابگو نيستند.
مكن ظلم و ستم ظالم بترس از آه مظلومان
كه صبح روشن هر فرد شام تار هم دارد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است