خلیلزاد به قطر رسید
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۰۰    ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ کد خبر: 165960 منبع: پرینت

در آستانه آغاز دور دوم مذاکرات صلح، زلمی خلیلزاد، فرستاده ویژه امریکا برای صلح افغانستان به دوحه رفته است.
خلیلزاد در تویترش نگاشته‌است که انتظار دارد این دور مذاکرات نتیجه قابل ملموس داشته باشد. او افزوده که به دیگر کشورهای منطقه نیز خواهد رفت.

قرار است دور دوم مذاکرات میان هیات‌های مذاکره کننده حکومت و طالبان سه‌شنبه در دوحه آغاز شود.
خلیلزاد در ادامه نگاشته‌است که هردو طرف مذاکره کننده با مصالحه واقعی و توافق روی یک راه حل سیاسی در آینده نزدیک باید در راستای منافع مردم افغانستان عمل کنند.

آقای خلیل‌زاد تاکید کرده‌است که میزان کنونی خشونت در افغانستان‌، به‌شمول قتل‌های هدفمند، قابل پذیرش نیست. و عاملان افزایش خشونت‌ها در تلاش زیر تاثیر بردن تلاش‌های صلح و آینده افغانستا است.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
خلیلزاد
قطر
نظرات بینندگان:

>>>   بیچاره در آخرین روز های حیات سیاسی اس هم می تپد اما نمیرسد.

>>>   آقای خیلیل زاد مبارک شما باشد از توافقی که با طالبان وحشی با بادارن امریکایی خود کردید در طول یک سال یک افسر امریکایی هم کشته نشد موفق بودید.
ولی در عوض مردم مظلوم کشور ما با آزاد سازی پنچ هزار طالب وحشی همه روزه کشته و تکه تکه میشوند این بود از صلح شما با طالب که فقدامریکایی نکشند دیگه هر چی خواستن انجام بدهند.
پناه بر خدا که دیگه سیاست مداران کشور عزیز ما فریب حرف های شما را نخورده و مذاکره را خود شان پیش ببرند و تصمیم هم خود شان بگیرند و هفت هزار طالب وحشی را تا امنیت و صلح برقرار نشد آزاد نکنند در بند باشند بهتر است.
و همچنان از شما تمام شد تصمیم خود را گرفتید و موفق هم بودید این بار دست کثیف تان را کوتاه کنید از بازی های کثف سیاسی و پشت پرده بس است هر روز ما مردم مظوم کشته و زخمی میشویم ولی شما در فکر تقسم کشور به نفع خود هستید
چی میشد که در توافق خود ذکر میکردید که مردم مظلوم ما را دیگه طالبان به کشتار گاه روان نکنند در امن باشند در مکتب دانشگاه یا مساجد شرم باد بر تو خیلیل زاد بی اصل و نصب امید که به ارزوی انیکه هفت هزار طالب وحشی دیگه آزاد شوند نرسی تا که صلح و امنیت برقرار نشود طالبان وحشی در بند باشند بهتر است
از پنج هزار دیگه چی فاید کردیم ما مردم فایده اش را شما امریکایی ها دیده در عوض داغ فرزند را مادران ما کشیدن.
با امید صلح سرتاسری در کشور
و شرم باد بر مامعله گران و قاتلین مردم عزیز ما
ضیائی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است