محمد محقق به مشاوریت اشرف غنی راضی شد
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۹    ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ کد خبر: 166006 منبع: پرینت

محمد محقق، رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان به‌عنوان مشاور اشرف غنی در امور امنیتی و سیاسی تعیین شده است.
محقق، رهبر حزب وحدت اسلامی مردم افغانستان بعد از تشکیل حکومت وحدت ملی در نتیجه یک توافق سیاسی میان اشرف غنی و عبدالله عبدالله، به حیث معاون دوم عبدالله کار می‌کرد.
انتصاب محقق در سمت جدید توهین به شخصیت جهادی و سیاسی وی تلقی می شود.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
محمد محقق
اشرف غنی
نظرات بینندگان:

>>>   اينها رهبر نيستند رهبر نما استند.ده فكر مخارج زنان خود است كه بى خرج مانده و حالا براى نفقه آنان به هر ذلت تن ميدهند

>>>   غنی باز دهن جوال معامله را با معامله گران گرفته است. خدا این وطن را از شر این آدم نجات بدهد بعد از اینکه برایش زیکنال ها داده شده که حکومت موقت در راه است غنی به خریداری دلالان و امتیاز طلبان آغاز کرده از دوستم شروع و حالا به محقیق رسیده است.

>>>   وی باید مشاور در امور زنبارگی و خوشگذرانی مقرر می شد. مانند دیگر رهبران فاسد کدام چیزی دیگر در کارنامه و چنته خود ندارد.
شمس تمنا

>>>   کار خوب است.
محقق مرد عمل است نه دستور بگیر اشرف.
بر سر کل اشرف شیره ها خواهد مالید.

>>>   مشاوردرامورسیاسی وامنیتی که به نفع مردم افغانستان باشدخیلی هم خوب است هرکسی باشد درهرپوستی باشدفقط خدمت ملاک است /
وطن دوست

>>>   سر انجام آبدارچی غنی خواهد شد. البته که بیش از این صلاحیت هم ندارد.

>>>   اشرف غنی مشاور امنیت ملی دارد.
آیا حمدالله محب مشاور امنیت ملی اشرف غنی نیست؟
چطور امکان دارد که تحت یک نام دو مشاور مقرر شود؟

>>>   این افراد جنگ سالار با هیچکس نه دوست هستند نه دشمن نه موافق هستند نه مخالف فقط پول وچوکی ،

>>>   تا دیروز محقق غنی را روده قاق صدا می کرد و حالا غنی یهودی به خاطر بقای قدرت این شخص را مشاور می سازد شرم و حیا هم خوب برای غنی یهودی

>>>   آیا معلوم است که محمد محقق در طول این بیست سال که معاون عبدالله بوده چه کار های آبرومند برای مردم ستمدیده افغانستان انجام داده که حالا مشاور بودن او در کنار غنی ، توهین به شخصیت جهادی او خواهد بود ؟

نه تنها محقق بلکه همه این افراد از عبدالله گرفته تا همه که ملیون ها دالر را صرف زندگی خصوصی و بادیگارد ها و سفر ها و ولخرچی های خود کردند ، چه دستآورد مفید دیگری به جامعه افغانستان و مردم داشتند ؟
این افراد جز اضافات که از پول بیت المال مردم تغذیه می کنند ، چیزی بیش نیستند . تصور می کنم نبودن شان خیلی به نفع مردم خواهد بود . پولی را که ماهانه این افراد خرچ خود و جایداد ها و زندگی اشرافی خود می کنند ، خرچ دسترخوان هزاران یتیم و بیوه و معیوب در افغانستان است . موجودیت شان جز بار سنگین و ننگینی بر دوش مردم بیچاره ما نخواهد بود !

>>>   محقق را اكثر هزاره رهبر نمي پذيرند، يك انسان ابن الوقت و هوسباز است، هميش پسمانده خور است ، خدا ملت را از شر اين رهبران تقلبي و خودساز نجات دهد ، همين چهره هاي خسته كن و نا فهم ما را مزدور شرق و غرب ساخته اند.

>>>   شرمت باد به این فرومایگی و ذلت و پستی که آرزوی های آن همه جوانان به خاک خفته٬ یتیمان و بیوه زنان هزاره را همیشه بخاطر یک مقام نمایشی به باد میدهی!
فرق میان تو و عباس دالر و داود ناجی و مرتضوی در کجاست؟
تو واقعآ به ادعای فاشستان قبیله مهر تایید میگذاری که؛ هزاره ها تنها به باربری و حمالی ساخته شده اند وبس.
بار الاها تمامی این رهبران نام نهاد را به خفت و شرمساری ابدی مبتلا بساز٬ و ملت های مظلوم را از قید ایشان برهان.

>>>   در نزد رھبران وجھادی ھای افغانستان ھیچ چیز با ارزش ترپ از پول ومقام نیست،آقای محقق ھم یکی از آنھاست۔

>>>   هرچه بگندد نمکش میزنند وای به روزی که بگندد نمک
همی ضرب المثل برای فهم واقعه کافی است.
سعید

>>>   این ها اگر شخصیت سیاسی، جهادی، ملی و مردمی میداشتند، میلیونر نمی‌شدند و وطن دراین چنین حال اشغال و تاراج و تجاوز نمی‌افتاد.
دشمن این چنینی نیرومند نمیشد.
گلا جان از لغمان شریف

>>>   محقق جان خودرا به ...دادی ومارا به خجالت برپدر چند پول دنیا لعنت خیر است ده بکسی دپلومات نه نه بکس یکی اگر کم شددنیا قیامت میشود؟ خوب شد که باقر جان از دنیا رحلت نمود تا این ننگ وروسیاهی را بچشم سر ندید وندید که پدرش بخاطر دنیا ای دون چقدر تنازل نمود واز مقام ومنزلت خود پاین امد حیف مزاری که محقق تربیه نموده وحیف مسعود که عبدالله وقانونی از خود بجامانده اند خاکم به دهن اگر انها واقعا رهبر میبودند یک دونفر مانند خودشان از خود بجا میگذاشتند یک روز وروزگاری محقق بالای غنی ریشخند می زد که کندک مشاورین جور کرده حال خودش در همان کند ک عسکر شده است!!! ازمن به شما نصیحت پس ازین بالای هیچ سیاستمداری اعتماد وباور نکنید چون سیاست مدار بالای نعش بیجان تو بالا شده خودرا به باغ های میوه میرساند وباز همه چیز را فراموش میکند
اقای محقق مشاوری هم چیزی بود که بخاطر ان خودراازاخرین منزل به تحکاوی پاین اوردی ؟ حد اقل صدارت عظما ویا ریاست امنیت را برایت میدادند ما میگفتیم اگر دین را دادی ودنیا را گرفتی باز حد اقل یک چیز ابرومند گرفتی خاک بر سرمن وبر سرتوبا این کارت همه را اب نمودی وبه ذلت ومذلت سوق دادی لعنت با ما که رفتیم با شماوتو باکسی رفتی که خودش لرزان وبی پایه است اما من فکر میکنم این دستور را برایت از بیرون داده اند تا نکذارند ارباب های غنی که از او قهر هستند اورا سرنگون نکنند!!! اما فایده ندارد انچه ارباب های غنی بخواهند ان شدنی است ان مشاورین خودت از موقف شما استفاده ای غلط مینمایند با این کار ها شما را مانند خود شما زیر پای خود گذاشته به هدف ها وامتیازهای سیاسی خویش میرسند ودر نهایت از شما فقط یک تشکری میکنند واز پولهای سهم وخمس خود ما یک دوبوری میدهند وبس همین قدر
گل نبی عیدی زاده از کندوز

>>>   نام جعلی افغان را گم میکنیم تا خورشید آسان برآید.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است