غنی به کشتار چهل هزار نظامی اعتراف کرد
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۱۵    ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ کد خبر: 166007 منبع: پرینت

اشرف غنی اعتراف کرد که از آغاز کارش از سال ۲۰۱۵ میلادی تاکنون بیش از چهل هزار نظامی و غیرنظامی در کشور جان‌های شان را از دست داده‌اند.
غنی در یک گفتگو با سی‌ان‌ان گفت که در این مدت فقط ۹۸ تن از نیروهای امریکایی در افغانستان جان باخته‌اند.

او افزود: از زمانی که من رییس‌جمهور بوده‌ام، شمار نیروهای امریکایی از سال ۲۰۱۵ که جان‌های شان را از دست داده‌اند ۹۸ تن است؛ در حالی که ما مردم افغانستان بیش از چهل هزار غیرنظامی و نظامی را از دست داده‌ایم.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
چهل هزار
نظرات بینندگان:

>>>   به خاطر در قدرت ماندن غنی ۵۰۰۰۰ دیگر نیز باید کشته شود.
بهتر است کشور را دو دسته به پاکستان تقدیم کنیم یا به هندوستان برای ۹۹ سال به اجاره بدهیم که آرام شود و آباد.
۲۵۰ سال است که غنی و آبا و اجدادش کشتند و بستند نه از دین شدند و نه از دنیا و حال هم هر روز غنی دروغ بر سر دروغ وعده های مفت میدهد.
در ننگر هار مردم شریف ننگر هار به یادش دادند که چند سال پیش چه وعده های دروغین داده بود مگر این چشم پاره بی حیا آنا" وعده داد که برق ننگر هار را تامین میکند اما نگفت از کجا؟؟؟؟

>>>   در مجموع سالانه در جنگ ها و عملیات انتحاری و بمب گزاری ها در افغانستان،بشمول سربازان و طالبان و افراد غیر نظامی،حدود پنجاه هزار نفر کشته میشوند.
مجموعاً بیست سال گذشته در حدود یک میلیون نفر کشته شده اند.
تعداد زخمی ها و آواره ها ازین هم زیاد تر است.

>>>   به خدا قسم تا زمانیکه غنی یهودی در قدرت باشد هچ وقت روز خوشی را نمی بینیم تا نظام تغیر نکند روز ماافعان خوب نمی شود من خودم یک فیلسوف هستم و این وعده را برای شما می دهم هر وقت که غنی یهودی از قدرت دور شد صلح صد فیصد می آید در غیر ان همین بی امنیتی بی عدالتی و بیکاری جو انا خواهد بود

>>>   دو سه سال قبل اشرف غنی تنها تعداد کشته های نظامیان کشور را در یک مصاحبه اش با یکی از روزنامه های خارجی 45000 تن گفته بود که طرف انتقعاد هموطنان نسبت عدم توجه به نیرو های مسلح کشور منحی سرقوماندان اعلی قوای مسلح و ریس جمهور قرار داده شده بودو حال پس از چند سال از ارقام داده شده اش حال گفته که بیشتر از 40000- ارقام داده شامل ملکی و نظامی گفته پس با این گفتار اش معجزه کرده که درین دو سه سال اخیر علاوه ازینکه کسی کشته نشده بلکه از شهدای نظامی ارقام داده قبلی ریس جمهور غنی تعداد نا معلوم شان دوباره زنده گردیده است زیرا ارقام قبلی اش تها شهدای نظامیان 45000 بود و خوشبختانه بگویم یا طوری دیگر راه کمک شدیم و حال ارقام کشته شده های ملکی و نظامی را بیشتر از 40000- جناب ریس جمهور غنی گفته پس معجزه خارقلعاده نیست چیست انهم از برکت سرقوماندان اعلی قوای مسلح و ریس جمهور کشور اقای غنی است .

>>>   بھ این میگن خائن ملی!سربازان را در سنگرھا وپایگاھ ھای شان حبس میکردن تا اشرار طالب بھ راحتی بیایند وسربازان را قتل عام کنند!اشرف غنی شریک جنایتھای طالبان است۔

>>>   حفظ نظام جمهوریت و حفظ دست آورد ها به معنی حفظ غنی کوچی و دار دسته فاشیست و فاسدش در قدرت نیست و نباید باشد۰ یک حکومت سرپرست متشکل از چند نفر مورد قبول مردم میتواند این نظام را حفظ و سرپرستی کند و شرایط صلح و توافق را با طالبان آسان تر کند۰
غنی کوچی با تمام عصبیت تعصب و تقلب و خیانت هایش میتواند برود به فضله دانی تاریخ و این ملت مظلوم را بحالش بگذارد۰

>>>   امریکا غلام های نکتاهی دار دزد قومپرست و مفسد را با غلام های ریشدار جاهل و عقبگرا تبدیل میکند تا همان اهدافش را که گروه اولی پیش برده نتوانست گروه دومی بپیش ببرد۰ استراتیژی امریکا مثل سابق پا برجاست فقط تاکتیک او تغییر میخورد۰


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است