آیا اشرف غنی محور مقاومت خواهد شد؟
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۵۶    ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ کد خبر: 166010 منبع: پرینت

در آستانه تب و تاب ها و تحولات احتمالی سیاسی رییس جمهور بر خلاف میل و اراده هم پیمانان کمپاین به سراغ یاران و سنگرداران جدید رفته تا اگر بتواند محور مطمئن مقاومت علیه تصامیم غیر منتظره قطر باشد، به همین دلیل بعد از جلب حمایت جناب مارشال عبدالرشید دوستم به سراغ رکن دوم مقاومت یعنی سران حزب وحدت رفت و محترم استاد محمد محقق را منحیث مشاور امنیتی و سیاسی تعیین کرد. مشاور امنیتی یعنی پایگاه مردمی دارد و سیاسی که نیاز به تعبیر ندارد.

البته رکن سوم مقاومت را از بین سران‌ متلاشی جمعیت آسانتر بدست میآورد که در این میدان داوطلبان زیاد است که بزودی با دایر نمون یک‌ جلسه مشورتی مشخص خواهد شد چه کسی به میدان‌ میاید. شاید آقای استاد عطا محمد نور و یا یکی از بزرگان شورایی شمالی این سنگ‌ را به سینه بکوبد.

فکر نکنید که فلان ناراض و یا مخالف است حاضر به پذیرش تقاضای رییس جمهور نمیشود. هر کس حاضر است چون سیاست در افغانستان سیاست باجگیری است هیچ خط و مرز ندارد نه سرخ نه نارنجی و نه هم کسی پل های پشت سر و پیش رو را شکستانده همه پل ها با ستون امتیاز در یک شب جور میشود. شما شاهد هستید که آقای محقق با اسپ چاق چندین بار از بالای پل باریک و قاق گذشت ولی نشکست. اما اینکه این‌ بازی ها و معامله چه تاثیری بر زندگی مردم دارد زمان جواب خواهد داد. فکر میکنم برای مدتها مردم افغانستان سزاوار همچو رهبرها اند خدا دیده و داده. ببینیم کدام شیر از پنجشیر و یا خادم دین از شمالی رکن سوم مقاومت را تکمیل میکند.

احمد سعیدی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مقاومت
غنی
نظرات بینندگان:

>>>   مقاومت یک کلمه مقدس است لطفا نام اشرفغن احمقزی را کنار آن نیاورید.

>>>   سعیدی صاحب یک متل است که میگویند :به مرگ بگیر که به تب راضی شود.
خودت فکر میکنم که حالا به تب راضی شدی.

>>>   نجات نظام ، نجات افغانستان
نجات غنی ، زوال نظام

>>>   آقای سعیدی زنده باشید !
شکر از توطیه نجات یافتید خداوند یار و مدد گارت:
حقایق را چنان بیان کرده ایید که اظهرومن الشمس.
خوب است یک چند روز محقیق مشاور یک کسیکه خودش قاق روده نام مانده بود باشد. همه اش مسخره هستند به خاطر پول و امتیاز ااینها هیچ مرزی را نمی شناسند .همان مثل است که ( گرگ گرسنه دین و ایمان نداره )

>>>   نه مقاومت اعتبار دارد نه طالب و نه غنی!!!!!!!!!!!!!!!!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است