دولت كذاب و پوشالى!
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۴۳    ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ کد خبر: 166291 منبع: پرینت

آيا مضحك و بيهوده نيست كه جلسات شش و نيم به صد رسيد، اما يك طفل را از بند اختطاف گران رها نتوانست.
چند ماه از ربوده شدن عبدالروف جان ميگذرد، اما رهبران ارگ كه بر سر جلسات پوپوليستى شش و نيم و هفت و نيم با هم رقابت دارند، هيچ كارى در زمينه رهايى اين كودك مظلوم كه در چنگال اختطافگران ددمنش بسر مى برد، نكردند يا نتوانستند.

افزون بر رسوايى ناتوانى و ضعف ارگ، افتضاح دروغگويى حاكم آنست كه چندى قبل براى رهبرى ولايت بلخ هشدار گونه مهلت تعيین نمود كه در غير آن، همه از وظايف شان سبكدوش ميشوند. مهلت هم گذشت، نه عبدالروف جان رها شد و نه مقامات بى كفايت و نالايق ولايت بلخ بركنار شدند.
رنج عبدالروف معصوم را كه در آخرين پيامش گفته:«مرا نجات بدهید مرا رها کنید من گناهی ندارم من کودکی معصوم و مظلوم ام، من پشت مادرم پدرجانم دق شدم» و درد جانكاه پدر و مادر او را كسانى درك ميكنند كه در موقعيت آنها قرار گيرند.

با اينهمه امكانات پيشرفته و در حاليكه اختطاف گران پيوسته پيام مى فرستند، چرا سرنخ قضيه و ردپاى عاملان اين قضيه تثبيت و پيگيرى نميشود؟ مگر بازرسى خانه به خانه محلات مشكوك و مظنون راه حل نيست؟
تأمين امنيت جانى مردم، از وجايب و مكلفيت هاى جدى و مبرم دولت هاست. حكومتى كه در رهايى يك كودك از چنگ آدم ربايان مستأصل و درمانده است، جسارت و شهامت ايستادگى در برابر تروريستان را كه هرگز ندارد، بهيچوجه حق حاكميت بر مردم را دارا نيست.

محمد عارف منصوری


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دولت
کذاب
نظرات بینندگان:

>>>   در این حکومت هیچ آدم در راس نیست هرچه است از جنس دوستان دوران طفولیت غنی است.

>>>   کی باور میکند که آن اختطاف کار چند فرد بیسواد یا دزد وسارق باشد ، آنانیکه با تکنالوژی آشنائی دارند وکسی نمیتواند آدرس شانرا که فلم ها .پیام های خودرا روان میکنند شناسائی کند حتما دست اختطاف چیان با صلاحیت حکومتی درمیان است که از همه پلانها وعملیات حکومتی از پیش مطلع میشوند وحکومت نمیتواند عبدالروف را رد یابی کند

>>>   گلوی نمک حرام را ببینید چی می گوید:
هبر حزب اسلامی افغانستان از دولت جدید آمریکا خواست تا به‌جای بررسی تعهدات طالبان در توافقنامه قطر عملکرد دولت افغانستان را مورد بررسی قرار دهد.
گلبدین حکمتیار» رهبر حزب اسلامی در افغانستان دولت این کشور را مانع صلح دانست و تاکید کرد که در صورت استعفای دولت هیچ مانعی برای ایجاد صلح وجود نخواهد داشت.
وی با اشاره به قصد دولت بایدن برای ارزیابی توافقنامه قطر گفت که کاخ سفید به‌جای بررسی تعهدات طالبان در این توافق باید عملکرد دولت افغانستان را بررسی نماید.

>>>   یا اینست که همه وجدان های انسانی در دولتمردان ما مرده است و ایا اینکه؛
همه گزارشات گزارشگر شش و نیم لاف است و دروغ است و کلاه گذاشتن است به سر تعدادی از هموطنان ساده لوح ما.

ورنه به فرموده شما جناب صالحی که استخبارات مینوشد و همه روزه نظر به ادعایش به صدها عوامل توطیه و اختطاف و ترور و انفجار و انتحار را در نواحی بیست و یک گانه شهر پرنفوس٬ مزدحم و پیچ در پیچ کابل ردیابی و دستگیر میکند؛

پس چرا با این همه دم و دستگاه استخباراتی و امنیتی محل اختطاف گران را در شهر مزار شریف که به مقایسه کابل دارای نفوس کم و اراضی و ساختمان شهری به مراتب ساده تر دارد پیدا نمیتواند؟

یا اینست که ایشان بیشرمانه دروغ میگویند٬ حتی با قیمت آبرو ریزی خود٬ ورنه تعیین ضرب الاجل و در ختم ضرب الاجل باز هم هیچ اقدامی صورت نمیگیرد چه معنایی داشته میتواند؛
و یا اینکه همه از محل اختطلف گران آگاهند٬ اما این سران مافیا به آن اندازه دست بالا دارند که دولت نامنهاد به دسترسی ایشان دستش کوتاهی میکند.

این به مثابه همان داستان مکتوب معذرت خواهی گزارشگر شش و نیم است برای دور ساختن دیوارهای قلاع جناب همدرد در کابل؛ که حالا هم جراات آنرا ندارند تا به گروهای مافیای اختطاف چیان عطا و اختر لچک و سایر لچکان مزار عذر نمایند تا طفلک معصوم را رها نمایند.

ورنه باور کنید که اکثری میدانند که در اختطاف و ایجاد نا امنی کیها دست دارند؟

>>>   آقای منصوری!
از دزدان مال و حیات و حیثیت مردم توقعی نداشته باشید. غین و حواریون مصروف دزدی و تطبیق اصول مکتب فاشیزم اند. برای نجات مجات کسی وخت ندارند.
صبوری

>>>   دولت غنی با طالب و داعش همکار است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است