ناتو: افغانستان را ترک نمی‌‌کنیم
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۲۲    ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ کد خبر: 166329 منبع: پرینت

خبرگزاری دی‌پی‌ای آلمان به نقل از منابع خود در پیمان اتلانتیک شمالی (ناتو) گزارش داده که حضور نظامی این سازمان در افغانستان ادامه می‌یابد.
این منبع افزوده‌است که آلمان و سایر متحدان آن پذیرفته‌اند که در نشست وزرای دفاع ناتو بر حضور نیروهای این سازمان در افغانستان تاکید کنند.

قرار است وزرای دفاع کشورهای عضو پیمان اتلانتیک شمالی (ناتو) در آخر هفته جاری روی آینده ماموریت این سازمان در افغانستان گفتگو کنند.
بر اساس زمان از پیش تعیین‌شده، وزرای دفاع کشورهای عضو ناتو در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه هفته جاری روی حضور یا خروج نیروهای این سازمان از افغانستان از طریق ویدیوکنفرانس گفتگو می‌کنند.

منبعی در ناتو همچنین گفته‌است که که این سازمان یک‌بار دیگر از طالبان می‌خواهد که خشونت‌ها در افغانستان را کاهش و تلاش‌های‌شان به هدف تسریع روند صلح با دولت افغانستان را افزایش دهند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ناتو
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   از این معلوم می شود که جنگ در افغانستان ختم نمی شود زیرا در طول تاریخ دیده شده تا زمانیکه کفار در کشور ما باشد امنیت نمی اید خا طر جمع باشید

>>>   کشورهای عربی در حال غارت افغانستان هستند چرا افغانستان را ترک کنند؟ مگر مردم افغانستان قیام کنند که اینکار هم‌ بعید است چون رهبران درستی ندارند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است