رحمت الله نبیل افشا می کند (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۵۸    ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ کد خبر: 166330 منبع: پرینت

قابل توجه برنامه شش و نيم، هفت و نيم، هشت و نيم و جمهوريت و نيم:
فتوا و مشروعيت قتل و كشتار عام مردم بيگناه در شهر كابل و ديگر شهر ها، قرا و قصبات افغانستان كه در اين روز ها به شدت جريان دارد، بايد از دو مرجع صادر شده باشد؛

يكم؛ به اساس فتواى قاضى القضات طالبان شيخ عبدالحكيم
دوم؛ مرجع دومى بيرون از دايره تسلط طالبان

بارها و بر اساس اطلاعات دقیق و مستند گفته‌ام كه بعضى از حملات در كابل و ديگر شهر ها را گروپ‌هاى كوچک تروريستى كه به‌گونهٔ مستقيم از سوى ادارات استخباراتى پاكستان اداره می‌گردند، انجام می‌دهند. حتى اكثراً اصلاً رهبرى طالبان از پلان و برنامهٔ اين كشتار عام آگاه نيستند!

واضح است كه طالبان در اين رابطه نمی‌توانند، موقف بگيرند، چون مستقل نيستند و پاكستان آنها را به گروگان گرفته است؛ در غير آن به يقين طالبان خوب می‌دانند كه كدام گروپ‌ها با دریافت هدايت مستقيم از استخبارات پاكستان به اين كشتار افغانان بی‌دفاع می‌پردازند، ولى از ترس و هراس ادارات استخباراتى پاكستان نمی‌توانند در رابطه موقف بگيرند.

طالبان به دو دليل در اين رابطه موقف گرفته نمی‌توانند، اول اينكه؛ سوال جدى در اذهان‌عامه و جامعه بين المللی خلق می‌شود كه اگر رهبری طالبان بالای صفوف‌شان تسلط ندارند، چرا بايد تنها با طالبان مصالحه صورت گيرد؟
دوم اینکه؛ اگر طالبان تسلط كامل بالاى افراد خود دارند؛ پس بايد جوابگو باشند كه چرا و چگونه مردم عام افغانستان با وجود قتل عام اينهمه مردم بيگناه بالاى طالبان اعتماد نمايند كه تغیير كرده اند؟!

اینك معلومات حلقه تروريستى كه در عقب بعضى حملات تروريستى قرار دارند و مستقيماً از ادارات استخباراتى پاكستان هدايت ميگيرند، را با مردم و نيرو هاى امنيتى و دفاعى شریک ميسازم، چون بخش‌های مسئول در حکومت دروازه‌های رابطه را با ما بنابه دلایل سیاسی بسته‌اند. و بالاى ما تحريم اطلاعاتى را وضع كرده اند، مانعی نیست و ما در راستای اطلاع رسانی به مردم، وظیفه‌ی ملى و وجدانی خود را ادا می‌نماییم.

شخص اول حاجی احمدشاه نام دارد و دارای روابط نزدیک با ISI و MI یا سرویس استخبارات نظامی پاکستان است. او در فعالیت‌های تروریستی در شهر کابل و بعضی ولایات افغانستان تحت حمایه استخبارات پاکستان بی‌حد فعال می‌باشد.
شخص مذکور از سوی استخبارات پاکستان به‌طور مستقیم "طالبان، شبکه‌ی حقانی و لشکر طیبه" را در افغانستان در بخش لوژستیکی اکمال و هم‌کاری نموده و برای حملات تروریستی زمینه‌سازی می‌کند.
حاجی احمدشاه به کابل نیز رفت‌وآمد داشته و با بعضی از اشخاص روابط نزدیک دارد و در حملات فعلی در کابل سهم گسترده دارد.

شخص دوم قاری جواد نام دارد. او به‌طور مستقیم از سوی ISI حمایت و تمویل می‌گردد و نزدیک به پنج‌صد تن افراد جنگ‌جو را رهبری می‌نماید.
قاری جواد در ولایت لوگر و ولسوالی‌های کابل فعالیت‌ داشته و در حملات کنونی کابل نیز دست مستقیم دارد.

شخص سوم سیف‌الله مجاهد حقانی نام دارد. او مسوولیت تربیه افراد انتحاری و بم‌های انفجاری را داشته و در این بخش دارای تجربه‌ی کافی نیز می‌باشد.
سیف‌الله مجاهد حقانی در انفجارات شاهراه‌ها و ترور‌های هدف‌مند مستقیماً دست داشته و از استخبارات پاکستان به‌طور مستقیم هدایت گرفته و آن‌را عملی می‌نماید.

رحمت الله نبیل


رحمت الله نبیل

رحمت الله نبیل

رحمت الله نبیل

رحمت الله نبیل

رحمت الله نبیل

رحمت الله نبیلکد (10)

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
رحمت الله نبیل
افشاگری
پاکستان
نظرات بینندگان:

>>>   جناب نبیل خداوند شما را حفظ کند .غنی اگر خودش را پاکستان چراغ سبز نشان بدهد حتی بی بی گل را هم بخاطر قدرت قربانی میکند چه به ان برسد که اشخاص را که نام بردید گرفتار کند بزرگترین دشمن ملت همین غنی است .
افغان

>>>   درینجا دو حالت وجود دارد:
چون رحمت الله نبیل خودش یک وقت رییس امنیت ملی بود و گروپ های تروریستی را میشناخت و با آنها رابطه داشت و خودش آنها را وظیفه میدهد تا امنیت شهر کابل را خراب کند ،تا خودش دوباره رییس امنیت شود و یا دروغ میگوید و به دولت راپور غلط میدهد و میخواهد دوباره رییس امنیت مقرر شود.
این روسای امنیت سابق از امرالله صالح گرفته تا خالد و تا نبیل و استانکزی و دیگران.هیج کدام شان متوانستند وظایف خویش را بطور درست انجام دهند و در زمان تمام آنها به شهر ها از طرف طالبان حمله شد و عملیات انتحاری و تروریستی و اختطاف و غیره جرایم جنایی صورت گرفته است و نتوانستند جلو آنها را بگیرند.

>>>   عالیجناب نبیل صاحب!
سی وپنج میلیون نفوس وصرف شایدپنج نخبه،اگاه، بادردوبااحساس ووطندوست.
شماعالیقدریکی ازان پنج.ابت سردونانت گرم.به هموطن بودنت میبالم.
عاقل

>>>   مى گويند بيگيراش كه تا نگيردات . رحمت اله نبيل خاديست خطرناك دوره ببرك و نجيب خوداش در اكثر قتل هاى مرموز دست دارد .

>>>   وحشی های یال دراز از چوکات آدمیت وانسانیت خارج هستند این ها از جمله حیه های اهلی هستند

>>>   عکس اول نگاه کنید
تصویر شاه عربستان سلمان و پسرش بن سلمان است

>>>   جناب نبیل صاحب به صداقت و وطندوستی شما افتخار میکنم. دقیقا فرموده شما کاملا دقیق است تمامی جنایات از طرف پاکستانیها مستقیم یا غیرمستقیم توسط مزدوران شان اجرا میگردد.
قصاوت و طرز کشتار بیرحمانه نشان میدهد که قاتل هیچ نوع معرفت در مورد اسلام و افغانستان ندارد بنا فرموده شما کاملا مورد تایید قرار دارد.
در این مورد دوشخص نهایت دراین رابطه جنایت نموده اند که یکی کرزی است که عواقب سیاست های شیطانی خود فقط بخاطر حفظ قدرت خودش منحصر ساخته بود و در مقابل ملت از دسایس و توطیه بزرگ ای ایس ای مردم را غافل حفظ نموده بود و دوم جنایتکار اتمر و خلیل زاد است که در محافل بین المللی بخاطر قدرت و رابطه شان با استخبارات طالبان را قوی و معرفی کردند.
دست تان درد نکند جناب نبیل صاحب

>>>   آقای نبیل نمیدانم شما چه هدف دارید بعضی اوقات دولت را بد و رد میکوید و طالبان بدون چون و چرا بد. هستند این همه میدانند اما خودت هم آدم مشکوک هستی ،هدف اصلی خودت معلوم نیست همیشه زبانت بندش پیدا میکند که یک موضوع را به شکلی درستش تشریع کنی ،در زمان که رییس خاد بودی هم آنقدر اطمیعنان خاطر نبودی ،راه و روش درست نداشتی ،کوشش یگان کورس زبن بگیری که فصاحت و بلاخت ات درست گردد
عبدالله ریحان

>>>   کشور ما پر از خود فروخته از یک قوم خاص است.

>>>   این شپشی ها کیها هستند و جناب نبیل صاحب وقتی که رئیس امنیت ملی بود چرا این موضوعات را افشا نمیکرد که اکنون وظیفه ندارد بخاطر جذب مردم و رأی دهنده های آینده ها اینقدر جانفشانی های مود روز دارد؟ بمن بسیار جالب است که ایشان چطور به یکبارگی وطندوست و مردم دوست شدند که شاید یا واقعیت داشته باشد و یا هم شاید تمثیل باشد که هر دو حالت آن به علاجی دقیق ضرورت دارد

>>>   اگر به کفر طالبان کسی شک‌ کند باید به عقل او تعقل شود طالبان همان کمونستان خلقی گروپ شهنواز تنی هستن یعنی اگر خر را هرروز یک رنگ کنیم باز هم خر هست یعنی اگر طالبان ریش ده متره هم بماند باز هم همان کمونستان خلقی می‌باشد.
سید عی‌ض علی کویته


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است