آقای ربانی! تنها "رد پیشنهاد" ارگ کافی نیست
مردم منتظر عملکرد بعدی شما در این شرایط دشوار اند، نباید در این شرایط وظیفه شما تنها و تنها رد و یا تایید این حاکمیت و نظام بوده باشد؛ بلکه راهگشا برای حرکت بعدی باید داشته باشید 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۱۸    ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ کد خبر: 166335 منبع: پرینت

آقای صلاح الدین ربانی تنها "رد بسته پیشنهادی" ارگ کافی نیست....!!؟
اینکه گفته میشود شما بسته پیشنهادی غنی احمدزی را رد کرده اید، بدون تردید یک عمل انسانی و بسا خلاقانه را انجام داده اید، ولی پاسخ اینکه حالا چه باید کرد را باید داشته باشید.

محترم صلاح الدین شما که رییس حزب جمعیت اسلامی هستید و مسوولیت ایمانی و وجدانی در مقابل مردم خویش و خصوصآ اعضای این حزب به مثابه رهبر یک حزب گویا پراقتداری بنام "جمعیت اسلامی" را دارید و در این راستا تعهد اخلاقی سپرده اید، چرا در این شرایط حساس تاریخی در یک سکوت معنی داری فرو رفته اید؟ زیرا مردم از شما انتظار زیادی دارند، با اینکه چندین بار است که شما را مردم به فراخوانی دعوت کرده اند.

فکر نمیکنید که حمل این دو واژه با ارزش بزرگ "جمعیت" و "اسلامی" که بقول معروف "نامش کلان و ده اش ویران" مسوولیت سنگینی بر دوش شما است که باید عمل کنید؟ و یا هم ممکن است برای شما نهایت سنگینی میکند.؟ حد اقل اندکی از گلبدین حکمتیار با این کبر سن و تمامی گذشته تاریک اش بیاموزید که با چه شیوه حرف میزند و دیدگاه درون خویش را پنهان نمیکند... و شما که هم الحمدالله میراث دار و میراث خوار حزب جمعیت اسلامی هستید، ولی دیری است بقول معروف "از سنگ صدا برآمد؛ متاسفانه از شما نه."

به نظر قاصر بنده فکر نمیکنم در این شرایط وظیفه شما تنها و تنها رد و یا تایید این حاکمیت و نظام بوده باشد؛ بلکه راهگشا برای حرکت بعدی نیز باید داشته باشید. اگر چیز پنهانی در میان موجود است که بقیه بیخبر اند و یا هم مثل بقیه منتظر دستوری از بیرون هستید، اخلاقا این مردانگی را باید داشته باشید که دیگران راهم در جریان بگذارید و به اصطلاح مردم پشت راه و چاه خود بگردند.

مردم منتظر عملکرد بعدی شما در این شرایط دشوار اند، در غیر آن مطمینآ فردا به شما کسی ضرورت نخواهد داشت. گریختن از این مسوولیت اشتباه تاریخی است و ادامه اش جنایت این رژیم خواهد بود.
امیدوارم حامیان و طرفداران این حزب به شکل ممکن این موضوع را باهم در میان بگذارند و زمان به سرعت میگذرد و مردم در یک تنگنای تاریک بی انتهای دیگری روبرو است.

باعرض حرمت
عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ربانی
ارگ
نظرات بینندگان:

>>>   تا جمعیت جمع نشکد و تبدیل به یگ حزب متحد و عمل گرا نشود موثریتی ندارد.
در وضع فعلی عطامحمد نور با رفتار کودکانه سیاسی بیشترین ضربه را به حزب جمعیت وارد گرده.

>>>   اقای صفوی!
ترتیب وتنظیم کلمات وجملات عالی ودرخورستایش،واما درعین حال معرف یک بیخبری وبی اگاهی عمیق وژرف.مگرشما حداقل شناخت رادرمورد سویه وسطح دانش صلاح الدین خان ندارید. همواره کسانی چندجمله راروی کاغذ سیاه مکنندوبعدارجمندی درخانه چندباری پرکتس قرات میکندودرنهایت پشت میکروفون ان راقرات میکند.
سمیع بینا

>>>   چرا در کشور که دو زبان رسمی است نام یک نهاد دولتی به زبان پارسی دری نیست ؟؟ به انگلیسی هندی فرانسه ای عربی است اما به زبان مردم بومی این سرزمین نیست ؟؟ چرا ؟؟ اسناد ناملی تان به همه زبان های یاد شده است اما به زبان پارسی دری که زبان مردم بومی است نیست چرا؟؟

>>>   آقای عطامحمد نور (رییس اجراییه ) طوریکه توقع میرفت به حزب جمعیت اسلامی هیچ خدمتی انجام نه داده است .بلکه این حزب بزرگ و سابقه دار و مجاهد را به خاطر منافع شخصی خود به گروگان گرفته است .
احمدی

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است