غنی نمی تواند از عدالت اجتماعی گپ بزند
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۳    ۱۳۹۹/۱۲/۲ کد خبر: 166373 منبع: پرینت

غنی خان، جای عدالت اجتماعی به دو شعار فریبنده (نظام و زن) چسپیده است!
1- نظام جایگاه اش محفوظ است، نبود غنی نبود نظام نیست!
2 - دست آوردها و حقوق نسبی زنان شهری هم پیامد فرصت هایی است که جامعه جهانی ایجاد کرده و تلاش خود زنان که باید حفظ شود و به غنی ربطی ندارد.

غنی چرا علیه فحشای دولتی مبارزه نمی کند، حتی خودش ترویج دهند فحشا هم است.
غنی چرا مانع همسرش رولا غنی نشد که به امریکا رفت و خود را رهبر زنان افغانستان معرفی کرد و ۲۸۰ ملیون دالر پروژه پروموت زنان را قاپید و یک دالر آن را هم برای زنان نیازمند هزینه نکرد.

جناب رییس جمهور حقوق زنان را در چهرۀ شکریه بارکزی ها و مریم سما ها و زهره یوسف ها نظاره می کند؛ نه در چهرۀ زنانی که فرزندان شان در جبهات جنگ برای ۱۰۰ دالر معاش کشته می شوند.

اشرف غنی چرا نمی تواند حقوق زن را در چهرۀ همسر سربازی نظاره کند که در جبهۀ جنگ کشته می شود و همسرش که زن است و مادر، برای تنازع بقا و زنده ماندن کودکانش تن به خود فروشی می دهد تا از فقر و گرسنگی نمیرند، مگر بیوۀسربازان زن نیستند؟

غنی چرا در شعار های خود از امنیت و حق زنده ماندن شهروندان گپ نمی زند که هر روز کشته می شوند و حکومتش قادر به گرفتن امنیت مردم نیست؟
چرا غنی نمی تواند از عدالت اجتماعی گپ بزند که نظام و حقوق زن و مرد حفظ شود؟

ثریا بها


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
عدالت
نظرات بینندگان:

>>>   خانم بهأ!
کسی که شما در باره اش صحیت می کنید مجنونی است که بر دو پا می ایستد ولی در درون خود افکار حیوانی و شیطانی دارد. تنها تفاوت او ابلیس دو شاخ است. قدرت نامحدود، فاشیزم هیتلری، و خواب محال عبدالرحمن خانی چیزهایی اند که فکر شیطانی ی او را در محار کرده اند.
ذکی داراب

>>>   ما ازین نوکران توقعات بسیار بی جا داریم
آتش خاوری

>>>   غنی یهودی می گوید من این قدرت را هر گز رها نمی کنم زیرا تمام دینا دالر می دهد و من برای دختر و پسر خود و برای فامیل خانم در لبنان ارسال می دارم

>>>   غنی نیامده که خوشبختی بیاورد بلکه مامور است تا آب را گل آلود کند و باداران اش استفاده برند.
قاچاق ملیون ها کیلوگرام تریاک و اعتیاد ملیون ها جوان هردو به نفع باداران غنی است.
غنی در جهنم ذلیل ترین موجود خواهد بود هرچند در دنیا هم منفور ترین است.
غنی و کرزی هردو باعث ایجاد دوباره طالب شدند و به نفع پاکستان عمل کردند.
غنی بانی فحشای ارگ و فحشای سیاسی است.

>>>   اصلا غنی در فکر افتاد کشور نیست فقط این آدم تشنه قدرت است شما بیبنید شرکت افغان تیلی کام را مربوط وزارت مالیه ساخت زمانیکه محقق خبر شد دوباره مربوط وزارت مخابرات ساخت علت آن این بود که محقیق ماهانه از وزیر مخابرات کمیسون می گرد چون این شرکت یک شرکت عایداتی است دیگر شما فکر کنید ایا این وطن جور می شود آنها خون ملت را می خورند اگر همین شرکت مربوط به وزارت مالیه می بود عایدات سالانه بسیار بلند می رفت معاش های کارمندان این شرکت به میل خود کسانیکه در راس ریاست قبل بود و حالا است می باشد دیگر هر کس این پیام را مرور کرده لطفا به گوش پارلمان و دولت برسانید تا جلوی این مصارف بی جا که در جیب رهبران که به خاطر سیاست خون ملت را می جوشد گرفته شود

>>>   غنی یهودی در پیام خود گفته است من هیچگاه این چوکی رها نمی کنم اگر کشته هم شوم و اگر تمام مردم هم کشته شود من پروازشان ندارم مرا امریکا کمک می کند تا طر جمع باشید

>>>   غنی بخاطر حفظ قدرت و حفظ منابع ثروت دست به هر کاری میزند، ولو کشته هم شود. این به آن معنی نیست که او بفکر خوبی مردم باشد و بخاطر آن چیزی میگوید.

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است