مهاجر افغانستانی نفر اول رقابت‌های استندآپ در ایران
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۵    ۱۳۹۹/۱۲/۶ کد خبر: 166405 منبع: پرینت

«علیرضا محمدی» استندآپ کمدین افغانستانی در ایران که تاکنون اجراهای متفاوتی در برنامه‌هایی از قبیل کافه استندآپ داشته، در چهارمین جشنواره بین المللی ستاره‌های صحنه ایران نفر اول در بخش استندآپ کمدی شد.

به گزارش شفقنا، چهارمین جشنواره بین المللی ستاره‌های صحنه در ایران، در چهار بخش مجریان صحنه، است آپ کمدی، نمایش میان پرده کودک و نمایش میان پرده کمدی، طی روزهای ۲۹ دلو الی اول حوت ماه ۱۳۹۹ با حضور هنرمندان ۲۸ استان ایران و ۱۶ کشور جهان در شهرکرمان برگزار شده بود.

در این رقابت‌ها «علیرضا محمدی» مهاجر افغانستانی توانست از میان ۱۵ فینالیست شرکت‌کننده در بخش استندآپ کمدی مقام نخست را از آن خود کند.
یکی از شرایط حضور در این رقابت‌ها این است که شرکت‌کنندگان می‌بایست سابقه اجرا در برنامه‌های مختلف و اجرای تلویزیونی داشته باشند.

علیرضا محمدی به خبرنگار شفقنا گفت: «متاسفانه استندآپ کمدی آن‌طور که باید شناخته شده نیست. و یا به آن توجه چندانی نمی‌کنند. دوست دارم بتوانم استندآپ کمدی را بیشتر میان جامعه افغانستانی جا بیندازم و دوست دارم مردم بیشتر استندآپ کمدی را بشناسند».

محمدی اولین استندآپ کمدین افغانستانی است که در تلویزیون‌های ایران نیز اجرا داشته است و البته نخستین بار است که یک افغانستانی در این جشنواره مقام نخست را کسب می‌کند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
استندآپ کمدی
مهاجر افغانستانی
نظرات بینندگان:

>>>   همیشه موفق و سرفراز باشید کمدین افغنستانی عزیز

>>>   هدف تان دلقک است؟
دلقک شدن هم مقام دارد؟

>>>   زنده باد این فرزند وطن!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است