المپیک و تربیت بدنی دست چند خاین دروغگو است
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۱۹    ۱۴۰۰/۱/۲۸ کد خبر: 166850 منبع: پرینت

مبارزان نامدار افغانستان پس از کسب پیروزی در رقابت های مسکو صبح امروز در میان استقبال مردم به کابل برگشتند.
به گزارش اسپوتنیک، واحدالله نژند و عبدالسمیع فیضی پس از پیروزی در برابر رقبای روس شان در سلسله رقابت های سازمان AMC در مسکو، صبح امروز در حالی که شمار زیادی برای استقبال از آنان به میدان هوایی حامد کرزی رفته بودند، از عدم حضور رییس تربیت بدنی و المپیک کشور حفیظ الله ولی رحیمی به شدت انتقاد کردند و حرف های تندی را بر علیه او به زبان آوردند.

واحد الله نژند گفت: رییس تربیت بدنی باید خودش ورزشکار باشد که از دل ورزشکار بیاید. من که رییس تربیت دبنی را میبینم، نه او ورزش کرده، نه درس ورزش را خوانده و نه در راه قانون رفته است. پس او چه توقعی داشته باشیم که بیاید به عنوان رییس ما را تشویق و تقدیر کند. ما از مردم توقع داریم، عامل پیروزی ما مردم است.

سمیع فیضی نیز در میان هوادارانش به شدت از اداره های ورزش کشورانتقاد کرد و گفت: المپیک و تربیت بدنی به دست چند خاین و دروغ گو افتاده است که فقط به فکر تشویق چند نفر هستند که مبارزات جعلی انجام میدهند. کسانی که دروغی مبارزه میکنند و به چشم مردم خاک میزنند، توسط تربیت بدنی و المپیک هم حمایت میشوند و هم سفر خرج میگیرند.

ورزشکاران و قهرمانانی که با زحمت برای کشورشان افتخار می آورند هیچ وقت از سوی مسوولان ورزش تشویق و حمایت نمیشوند. ما به آنها ضرورت نداریم، اما به صفت یک ورزشکار درد دل خود را میگوییم.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
المپیک
تربیت بدنی
نظرات بینندگان:

>>>   غنی و دست اندرکاران سیستم فاشیستی اش همه عقده یی هستند و این رییس المپیک خاین ترین است.

>>>   میخواهی پس کرام الدین کرام دوباره ریس المپیک شود.
زلمی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است