ترتیب محبوبیت داعش و طالب و ارتش نزد غنی
 
تاریخ انتشار:   ۱۷:۱۱    ۱۴۰۰/۳/۸ کد خبر: 167237 منبع: پرینت

برای غنی محبوبیت داعش و طالب و اردوی ملی به چه ترتیبی است؟
من فکر میکنم به ترتیب ذیل است که از محبوب‌ترین شروع می‌شود.

1- داعش محبوب‌ترین گروه برای غنی است. چون اگر یادتان باشد، گروه داعش که در محاصره طالبان بود توسط غنی از محرکه نجات داده شد. هیچ کدام شان نیز هنوز محکمه نشده و حتا معلوم نیست که در زندان باشند.

2- گروه محبوب بعدی طالبان است. چون برای کسی چون منان نیازی هم تجهیزات و امکانات داده می‌شود و هم برایش مراسم گرفته می‌شود. در جلریز نیز حدود صد سرباز اردوی ملی به دست طالبان داده می‌شود تا به روش دلخواه شان آنها را بکشند. در حقیقت طالبان را هم تجهیز می‌کنند، هم روحیه می‌دهند.

3- منفور ترین گروه نزد غنی نیروهای امنیتی است. نه خون شان ارزش دارد، نه فداکاری شان. اجازه دفاع از خود را ندارند و همیشه در معرکه جنگ بدون حمایت رها می‌شوند.

نوت: حالا خطوط مشخص شده است. جبهه اتحاد شمال اگر فوری دست به اقدامات پیشگیرانه نزند، با سقوط کابل و تسلط طالبان بر بخش های وسیعی از افغانستان غافلگیر خواهند شد.

تقی امینی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
طالب
داعش
نظرات بینندگان:

>>>   خودغنی داعش است بدون شک

>>>   غني زرنگ است با توهين به ايران بين افغانها محبوب ميشود و مهم نيست كه چه جنايتي كرده همين كه پشت بلنگو بايستد و بر ضد ايران شعار دهد كافيست تا مردم بيسواد ما خوششان بيايد

>>>   این اشرفک کون کدام پیاز است که چه برایش محبوب باشد یا منفور. تصمیمات همه بدست امریکایی دموکراسی، سعودی صهیونیست و چرکستان است. باند مافیای ارگ گدی های بازیگر روی پرده "تیاتر گدی" اند.
آتش خاوری

>>>   دقیقا بقدری مردم ما را درگیر ایران کرده اند که حتی اگر غنی خودش اسلحه بردارد تا مردم مخصوصا هزاره را قتل عام کند کسی واکنش نشان نمیدهد ولی اگر بر علیه ایران حرف بزند همه هورا میکشند
یا اگر در ایران برای مهاجرین اتفاقی بیفتند افغان ملتی ها آنچنان جنجال میکنند که انگار با بمب اتومی به ما حمله شده


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است