رهبران طالبان: هویت جنگجویان خارجی پنهان باشد
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۰۱    ۱۴۰۰/۴/۲۷ کد خبر: 167711 منبع: پرینت

رهبران گروه طالبان به والیان نام نهاد شان در ولایت های افغانستان دستور داده تا هویت جنگجویان خارجی را افشا نکنند.
به گزارش اسپوتنیک، سپاه 209 شاهین با نشر نامه دستور رهبران طالبان نوشته است، که کنترول کنندگانِ امور جنایت کاران طالب، در تازه ترین هدایت شان به والیان خود خوانده‌ی این گروه دستور داده که هویت تروریست های خارجی محفوظ پوشیده بماند.
این سپاه افزوده است، که این هدایت، از جانب دیگر صریحاً بیان میکند که تروریست های خارجی و بخصوص القاعده همکاری نزدیک با جنایت کاران طالب دارد.

دولت افغانستان همیشه کشورهای خارجی از آن میان پاکستان را به دخالت در درگیری های افغانستان متهم می کند.
کنترول کنندگانِ امور جنایت کاران طالب، در تازه ترین هدایت شان به والیان خود خوانده‌ی این گروه دستور داده که هویت تروریست های خارجی محفوظ پوشیده بماند.!
این هدایت، از جانب دیگر صریحاً بیان میکند که تروریست های خارجی و بخصوص القاعده همکاری نزدیک با جنایت کاران طالب دارد.!

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
هویت خارجیها
جنگجویان خارجی
نظرات بینندگان:

>>>   خود این بی ناموس ها خارجی وچرکستانی هستند
ناموسشان راهم با پول عوض کردنند

>>>   این گپ حالا نیست از سال ۱۳۵۷ وهابی ها و اخوانی های عرب، چرکستان، اندونیزیا، مالیزیا، چچن و..... در ترکیب گروپ های اشرارشامل بودند.
آتش‌خاوری

>>>   هیچ خارجی دربین مجاهدین امارت اسلامی نیست ، ولی بر عکس در کنار دلار بگیران و ناموس فروشان غرب افراد مختلف از 57 کشور غربی حضور دارند و بر علیه ملت و مردم افغانستان می جنگد ،
حبیب الله یوسف زی

>>>   خاطره یکی از دوستان. که در سال ۱۹۹۰ ملادی و در دوره اول نخست وزیری نواز شریف نخست وزیر سابق پاکستان‌ بود که یک گروه ۱۸ نفره که تمام آنها زن بودند بجز یک پسر ۱۹ سال وپیرترین انها یک زن ۴۰ سال بود وباقی زنان جوان ودختران از شش سال تا بیست ساله بودند با داشتن ویزای حج عمره از اسلام آباد به جده عربستان پرواز کردند و این گروه همراه با ۰ ۳.۷۵ سه کیلو و هفت صدوپنجاه گرم کوکوین یعنی بهترین نوع از هیروین است گرفتار شدند وعکس های شان سرخط اخبار ها قرار گرفتند آنها هیروین هارا در بین خلته های باریک پلاستیکی مانند بادرنگ درست کرده بودند واز نشیمن گاه شان وارد بدن شان کرده وجاسازی کرده بودند. چنگونگی افشای آنها دو طفل شش ‌هفت ساله که در دوبر آنها جاسازی کرده بودند خیلی حرکت های غیر نارمل از خودشان نشان میدادن و در آن ان‌ وقت پلیس عربستان به آنها مشکوک میشود و به کلان شان تماس می‌گیرد وافسران کلان سگ روان میکند وسگ انهارا محکم میگرد وبعد انهارا گرفتار میکند ومی برد در اطاق تفتیش و بادرنگ مانند های زیاده از مقعد آنها در میارد. دوستم گفت در عربستان حکم قاچاق مواد مخدر اعدام است. اما نواز شریف بخاطر خویشاوندی که با السعود داشت آنها را رها کرد اما تمام کار‌مندان فرودگاه اسلام آباد را منفک‌ وبر طرف کرد او میگوید که در بین عب های عربستان مثل است که میگوید الباکستانی حرامی یعنی یک هندی را از صد پاکستانی بهتر میداند ونیز میگوید که وقتی که هر هواپیمای از پاکستان وارد عربستان میشود کمترین وقت که‌ در فرود گاه منتظیر میماند سه ساعت والی شش ساعت معطل میماند تاکه چهر شناس بیاید وچهره پاکستانی را یکی یکی تشخیص کند که مواد مخدر دارد یاخیر اما برعکس وقتی یک هواپیمای که از دیگر کشور ها بلخصوص ‌هندوستان به عربستان می‌رود و در ظرف حد اکثر نیم ساعت از فرودگا بیرون میشود عربها بر این باور هستن که پاکستانی ها مقعد شان جیب مخفی شان است اینست پاکستانی طالبان اینست بادران تان.
حجت‌الاسلام والمسلمین داکتر عادلی

>>>   به طلبان میگویم اگر واقعا افغان هستی افغان ها که غیرت دارند میدانید که وطن انسان مادر آدم و ناموس آدم است چرا خارجی ها را بالا ناموس ات میآورید..............

>>>   طالب+القاعده+داعش+النصره+جیش الاسلام+عموم افراطیون خاورمیانه و آسیای مرکزی= به امریکا و پاکستان

>>>   به این حبیب چرکستان زی گفته شود که مگر تو چرکستانی نمونه آن نیستی

>>>   کاربر حبیب الله یوسف زی
وطن فروش وناموس فروش شما دال خور هاچرکستانی هستید که وطن خود را تخریب وناموس خود
رانکاح چرکستانی ها میکنید

>>>   صلح تحمیلی امریکایی - پاکستانی : بوی صلح به مشام میرسد اما صلحی که طبق استراتژی امریکا و چرکستان پیش میرود.پاکستان محل زایش و تقویت طالبان به عنوان جنگجویان نیابتی است.پاکستان میخواهد بر ملت افغانستان از طریق طالبان کنترل داشته باشد.امریکا هم به جز پاکستان متحد خوبی در این منطقه ندارد و از طرفی میخواهد به کمک پاکستان بر افغانستان کنترل داشته باشد پس چه گزینه ای بهتر از حمایت پشت پرده از ملت مصنوعی طالبان و فشار بر ملت حقیقی افغانستان برای پذیرفتن صلح مطابق با منافع درازمدت این کشورها.اما اشرف غنی در این میان گیج و درمانده شده که برنامه ها چرا طبق خواست او پیش نمیروند و یا شاید هم عمد خیانتکارانه ای در میان باشد اما آنچه مسلم است این است که اشرف غنی را امریکا به عنوان نماینده ملت و جمهوریت با تقلب به قدرت رساند تا او را به عنوان یک سپر بلا (خیزش دوباره نیروهای مردمی و اتحاد رهبران جهادی و سیاسیون مخالف دولت و موافق ملت در برابر سناریوی صلح تحمیلی) برای خود داشته باشد.دولت سه نفره اشرف غنی اکنون کارکردی جز سرکوب خیزش های مردمی علیه طالبان و جلوگیری از اتحاد رهبران جهادی مخالف و سیاسیون بیدار و هوشیار موافق ملت ندارد و بطور دست و پا بسته طبق سناریوی صلح تحمیلی امریکایی - پاکستانی پیش میرود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است