پاکستان: دختر سفیر افغانستان ربوده نشده بود
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۱۷    ۱۴۰۰/۴/۲۹ کد خبر: 167726 منبع: پرینت

وزیر داخله پاکستان با تأکید بر اینکه اصلاً دختر سفیر افغانستان در این کشور ربوده نشده به تشریح زوایایی جدید از این ماجرا پرداخت.
شیخ رشید احمد، وزیر داخله پاکستان با تأکید بر اینکه اصلاً دختر سفیر افغانستان در این کشور ربوده نشده به تشریح زوایایی جدید از این ماجرا پرداخت.

احمد با اشاره به اظهارات دختر سفیر افغانستان گفت: «سلسله علی‌خیل» دختر «نجیب‌الله علی‌خیل» سفیر افغانستان در اسلام‌آباد اعلام کرده بود آدم‌ربایان در ابتدا تلفن همراه وی را گرفته و پس از پاک کردن اطلاعاتش، آن را به وی بازگرداندند.

وی افزود: من فیلم‌ دوربین‌های مداربسته مربوط به این موضوع را مشاهده کردم که در آنها، 3 تاکسی دیده می‌شود نه 2 تاکسی. دختر سفیر نیز از تاکسی سوم برای رفتن از منطقه «دامان کوه» استفاده کرده ولی به خانه نرفته است.

به گفته رشید احمد، 3 فیلم دوربین مداربسته در این زمینه وجود دارد و ما به دنبال فیلم چهارم نیز هستیم. بر اساس فیلم‌های موجود، دختر سفیر با پای پیاده از خانه بیرون آمد و ابتدا برای خرید به بازار «خادا» رفت و طبق فیلم‌های موجود، این دختر با یک تاکسی از بازار به منطقه «دامان کوه» رفت و سپس از آنجا سوار سومین تاکسی شد و به راولپندی رفت.

وزیر داخله پاکستان یادآور شد: یک نقطه از سفر دختر سفیر در منطقه‌ای جلوتر از Gakhar Plaza، یک نقطه کور است و مقامات هنوز نتوانسته‌اند فیلم های مربوط به منطقه را بدست آورند.
به گفته وی، این دختر ضمن حضور در منطقه «دامان کوه» از خدمات اینترنت تلفن همراه خود نیز استفاده کرده است.

به گفته وزیر داخله پاکستان، حتی عکس دختری که در برخی رسانه‌ها منتشر شده متعلق به دختر سفیر افغانستان نیست.
وی در ادامه، هند را به نقش‌آفرینی در موضوع دختر سفیر افغانستان برای تخریب پاکستان متهم کرد.

رشید احمد با اشاره به اینکه تمام رانندگان تاکسی که این دختر سوار خودرو آنها شده در اختیار وزارت کشور بوده و از آنها بازجویی نیز شده است، افزود: به گفته این رانندگان، دختر در تمام مسیر به خوبی رفت و آمد کرده فیلم آن نیز موجود است و مشکلی نیز پیش نیامده است.
به گفته وی، اما عجیب است که با وجود همه این موارد، دختر سفیر در پایان دست به شکایت زده و مدعی آدم‌ربایی و شکنجه شده است.

وزیر داخله پاکستان تصریح کرد: در حال حاضر دختر سفیر افغانستان قبول ندارد که به راولپندی رفته و در این مسیر نیز از تاکسی‌های آنلاین استفاده کرده و مدعی است سوار تاکسی معمولی شده است.
به گفته وی، جستجو برای یافتن وسیله نقلیه چهارم که ممکن است توسط نامبرده در منطقه Gakhar Plaza استفاده شده، ادامه دارد. آنها نمی‌دانستند که ما فیلم‌ها را داریم و از تحقیقات فرار می کنند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
دختر سفیر
سفیر افغانستان
پاکستان
نظرات بینندگان:

>>>   یک هیات با صلاحیت و مسلکی باید از کابل برود و تحقیقات مفصل انجام دهد.

>>>   حتما عشق و عاشقی بوده است سخت نگیرید. آقا زاده های کشور جز عیاشی چیزی نمی دانند. غوغای این دختر یکی از هزارم است.

>>>   با پاکستان خود نباید زد.
والله پاکستانی ها دست شیطان را از پشت بسته‌اند.

>>>   یک بار جستی ملخک دوبار جستی ملخک آخر تو دستی ملخک
بهونه بازی و غوغا بازی بسه!
دروغات ثابت میشه دختر سفیر؟
همه جا بی حساب کتاب نیست!
حالا به وزارت کشورت بگو مرد باشه به جای خواهرش سلسله عذر خواهی کند

>>>   این حرف ها معنی ندارئد لـــــــــــروبــــــــر هردو یکی است !!!

>>>   چقدر به پاکستانی ها دوشنام دادین وسرآخر معلوم دار شد که کرم درخت از خود درخت است وخدامیداند چه دروغ هابی که سلسله نگفته تا مردم کشور همسایه خوب ما یعنی پاکستان را بیاب کنند.همی امروزبخاهید که از مقاماتشان دلجویی کنند اگر ذره ای انصاف در وجود دارین
مواظب دوشمنان دو کشور باشید وهر خبری را باورنکنید
پاکستان از دیرباز دوست ویار ما بوده است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است