فقط این دونفر از اصابت راکت خبر نداشتند (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۴:۴۰    ۱۴۰۰/۴/۲۹ کد خبر: 167735 منبع: پرینت

ظاهرا این دونفر از اصابت راکت در نماز عید قربان در ارگ خبر نداشتند
فیلم لحظه اصابت راکت در نماز عید قربان ارگ ریاست جمهوری:
http://vnama.com


اصابت راکت در نماز عید

اصابت راکت در نماز عید

اصابت راکت در نماز عید

اصابت راکت در نماز عید

p://vnama.com

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اصابت راکت
نماز عید
نظرات بینندگان:

>>>   دیگران همه کسانی هستند که در مراسم تحلیف ریاست جمهوری نیز شرکت داشتند و میدانند که نمایشی است.
این بیچاره دفعه اول بود که به ارگ ریاست جمهوری آمده بود و خبر نداشت.

دفعه پیش که دو مراسم تحلیف بجا میشد،راکت که شلیک شد،اشرف غنی چون قبلاً خبر داشت،یخن خود را پاره کرد و گفت که من زره ندارم.با این راکت ها نمیترسم.
اما داکتر عبدالله ترسید که کدام دسیسه برضد من نباشد،عاجل در مراسم تحلیف خویش در هنگام بیانیه اش گفت که ما آماده ایم به گفتگو و معامله.
همان بود که از ریاست جمهوری دست کشید و به چوکی ریاست شورای صلح قناعت کرد.
در مراسم یاد بود علی مزاری که خلیلی خود را اپوزیسیون دولت ساخته بود و از دولت انتقاد میکرد،نیز ارگ یک راکت برایش فرستاد،خلیلی عاجل کله خود را خم کرده،از پشت ستیژ گریخت.
در یک مراسم دیگر نیز که داکتر عبدالله و محقق و دیگران بیانیه میداد،ارگ باز بالایشان راکت غیر کرد و همه گریختند.
در افغانستان اصلاً دموکراسی وجود ندارد،بلکه راکت کراسی وجود دارد که دولت مخالفین خویش را با فیر راکت میترساند.
کم مانده.
طالبان بیایند،این راکت و راکت بازی خلاص میشود و قمچین و قمچین بازی شروع میشود.کسانی که نماز نخوانند و ریش نمانند،قمجین میخورند.
هرچند ریش ماندن در میان جوانان نیز حالا مود شده است،اما نماز خواندن هنوز مود نشده است.

>>>   نظر من هم همین است

>>>   غلامان حلقه بگوش غرب ، دلار بگیران غرب ، ناموس فروشان غرب ، وطن فروشان غرب ، یکی برای امرالله صالح و عبدالله شلوار بیاورد که از ترس شلوار های خود را خیس کردن ، زنده باد فرزندان راستین وطن طالبان مجاهد،
حبیب الله یوسف زی

>>>   راکت مگر به محل خصوصی سالح اصابت کرده که بیچاره با دو دست سیب هایش را محکم گرفته و یا اینکه تنبانش را چتل کرده٬ که بیچاره زیاد پیچ و تاب خورده و بی اندازه ناراحت معلوم میشود؟
عکس دوم هم خیلی جالب است؛ این شخص کیست که همه در سجده اند٬ و وی در جستجوی گم گشته ای؟
مگر یکی از همان دزدان موبایل است و یا هم قصد حمله به یکی از سرهایی در حال سجده نمازگزاران را دارد؟
امید است این فوتو شاپ جعل کاری شده توسط دشمنان باشد تا فوتوهای واقعی از سحنه ادای نماز عید!
ورنه آبروی همه در زمین میریزد!
مولوی میان احمد

>>>   همی موش ترسو راباید هیچوقت اجازه دخول به ارگ ندهند

>>>   یوسفزی.؟ سوادارم مرد مردانه وصادقاه واقعیت را جواب بده ..! اگراینها شلوارش را زرد کرده قبول.. اگه نوکران وغلامان غرب هست. لااقل درهرشرائطی درکنار مردم وملت ایستاده وامروزنمازعیدرا درخاک ووطن خود میخواند درست..! بقول شما مجاهدین فرزندان ونوکران شرق هست وهم جنوب هست . مزدورانش نصف وطنی نصفش پاکستانی است که خون میخورند مردم بیگناه را منفجر میکند پولها وسرکها مدرسه ومساجد را منفجرکردند. ایا جهاداست.؟ رهبران طالبان کجااست.؟ نصفش خانه وزندگی اش درپاکستان پشت مولوی اردو درخاک که رازی نیست وغصب است نمازعیدبجامیارند. نصف دیگرش درقطرمزدوری عربهارا میکند پشت شاهزاده حرامزاده قطر نمازمیخواند. اون شاهزادو قطری هم از غلامان غرب است اسرائیل .یک ملای طالبان همیشه در روسیه است که جهاد بازن های عریان روسی میکند..

>>>   زن های طالبان در .... پاکستانی ها مصروف خدمت رسانی هستند و طالب دوستان بی ناموسان بی شرفی هستند که وطن را به پاکستانی ها میفروشند.
غنی و طالب هردو دو رخ یک سکه فاشیسم قومی هستند که در نوکری به غرب و پاکستان در رقابت با هم قرار دارند.

>>>   این جنگ زرگری اشرف خانم است و کرزی نیز در این صحنه سازی شریک است. غنی ترسو و کرزی تن پرور که این گونه بی باک و بی خیال نماز را ادامه می دهند نه از سری عبودیت بلکه از سر شیطنت است هر دو در جریان امر قرار داشته و دارند. ....بر هر دوی آن و پیروان کر کور آنان

>>>   اسم مشاور اشرف غنی که در وقت نماز عید با صدای راکت در بینصفها راهش را ګم کرده بود چیست؟
لطفا هر که میداند بنویسد. تشکر

>>>   پاکستانزی ناموسش رابرای آِ اس آی مفت تسلیم داده است

>>>   حبیبالله یوسفزی اگر قرار باشه بعد از رفتن غرب ما مستعمره باداران چتلستانی تو شویم مه تر جیح میتم که مستعمره غرب باشیم،...

>>>   ترس و لرز امرالله صالح کاملاً طبیعی است و دلالت بر بی‌خبری وی از تصمیم گیری پشت پرده میکند !
عکس العمل در جریان حوادث غیرمترقبه یک امر طبیعی است که هیچ کسی از آن مستثنی نمی باشد اما بی‌خبری امرالله صالح از چگونگی رویداد حادثه قابل توجیه نمی باشد .
چرا امرالله صالح به راز و رمز اطلاعاتی این ماجرا پی نمی برد که گروه های تروریستی همواره هر هدف را که گرفته اند به اصل هدف ضربه زده اند که نمونه های آن در شهر کابل مانند آفتاب روشن است از جمله حمله بالای خود امرالله صالح ، پس این چه معما است که هر گاهی ارگ را هدف می‌گیرند به هدف کار ندارند و بیرون از احاطه ارگ نشانه گیری می کنند ، هر وقت امرالله صالح راز این معما را کشف کرد آن وقت به اصل ماجرا پی می برد و به آدرس مردم تهمت نمی زند ، به شعور مخاطبان خود توهین نمی کند و همه را جاسوس پاکستان نمی شمارد چون پاکستان در درون ارگ جاسوس دارد و دلیل نمی شود که هر که منتقد دم و دستگاه فاسد ارگ باشد حتماً جاسوس پاکستان است ، گذشته از همه مردم می‌دانند که حکومت ، تقلبی ، نماز برای ریاکاری ، ملا امام نمایشی و راکت پراکنی فرمایشی است اینکه صالح عصبانی می شود مشکل صالح است نه مردم چون مردم از طالبان نفرت دارند ، به ارگی ها باور ندارند چون ارگی ها با مردم صادق نیستند و در نزد مردم فاقد مشروعیت هستند .
حسن علی عدالت

>>>   برادرهای محترم اولاً عید. همه شما مبارک باشد ،در صحفات اجتماعی کوشش کنید نوشته های داشته باشید که توهین وتحقیر دیگران در بین نباشد و همه ما وشما که خود. را با ناموس میدانیم و کوشش نکنیم به ناموس دیگران دشنام بدهیم و دوم اینکه در چنین حالات ترس و ترسیدن بسیار چیزی عادی است لطف نموده زیاد به این موضوع پرداز ندهید.
عبدالله ریحان

>>>   وضوى امراله خان خو در همو فير اول شكست و بعدأ ز ديگر هايش . تقريبأ همه بى وضو نماز خواندند .

>>>   این چندمین بار است که ازین محل انداخت صورت میگیرد کمپنی خصوصی امنیتی پنشیر وردک چرامتوجه نمیشوند؟

>>>   طفلک فیسبوکی واقعاً ترسیده این بیچاره برای این کار خود هم تیوت کرده و تاریخ و ماریخ را به مردم درس میته و مثل همیشه خوده برائت میته والا ذره شرم در این ادم وجود نداره. کل غیرت ات که لاف می زدی معلوم شد. خداوند همیشه انسانهای دروغ گو را به یک امتحان کوچک به مردم نشان میته. از اینکه لحظه بدتر نمی شد وجود داشته باشه.

>>>   عجب نمایش! وعحب تیارتی!شیطان روانه ارگ گشته از برای اموختن پلان های جدید که این شیطانک ها بالای ان بسی زحمت کشیده اند!
در صف نمازند و با زبان بی زبانی فریاد میزنند:
که ما غیور مردمان این سرزمین هستیم که از فیر راکت ومرمی وتانک وانتحاری ترسی نداریم زیرا که هم راکت وهم راکت پران از خودماست! (و تنها آن دو بیچاره ازهنه جا بی خبر ازجای خود ایستا شدند که باید در پلان های بعدی باخبرشوند که این یک کار نمایشی است!) راکت پران ها خوب میدانند کجارا نشان بگیرد!
اماحضرات بدانند دیگر با این نمایش های حیلتی نمی توان مردم را فریب داد.مردم افغانستان آگاه شده اند

>>>   ترس ناگهانی امری طبیعی در نهاد بشر است حق ندارید صالح را مسخره کنید هرکدام شما هم بودید همین بود واکنش شماوشاید بدتر از این توجه کنید افراد سن بالا کمتر ترسیدند چون تجربشان بیشتر است صالح یکباربدجور سوء قصد شد بجانش یحتمل ترس ان هنوز با اوست دیگران را قضاوت نکنیم

>>>   محمد اشرف غنی احمدزی برای ایجاد اعتماد بین کابل و اسلام آباد به فکر حذف غلام بچه اش برآمده است.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است