وظیفه زنان خدمات جنسی به جنگجویان طالبان است؟
زنان یعنی همان «خربوزه چاک شده» و تمام و در نهایت ابژه‌های جنسی که وظیفه‌اش صرف ارایه خدمات جنسی به جنگ‌جویان‌شان است، وظیفه و مسوولیت دیگری ندارند 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۲۰    ۱۴۰۰/۶/۱۸ کد خبر: 168302 منبع: پرینت

موقف مردم به ویژه زنان افغانستان در برابر ط‌ا لبان از آغاز روشن بوده و هست. طالبان یک گروه مزدورِ تروریستی است. بس و تمام. هویت این گروه تروریستی چون آفتاب برهمگان هویدا است. این گروه غیر قابل تغییر اند. باز هم به تکرار می‌نویسم، این گروه تغییر‌پذیر نیست.
یکبار دیگر کیستی ط‌البان با تصاحب افغانستان و قدرت؛ با جنگ، زور، خشونت، قتل، کشتار مردم و حالا با اعلام و تعیین اعضای کابینه‌‌ که اکثریت اعضای‌ آن‌ها در لیست سیاه تروریستی سازمان ملل متحد شامل است، برای ما ثابت شد.

مگر این‌ها همان گروه تروریستی نیستند که بالای دانشگاه کابل، مرکز آموزشی موعود، تلویزیون طلوع، چهارراه زنبق که بیشتر از سیصد کشته و زخمی برجا گذاشت، حمله کردند؟
مگر ما قتل عام زنان را در جریان زایمان و کودکانی را که در حال مکیدن شیر از پستان مادر بودند و بی‌رحمانه در شفاخانه مورد هدف قرار گرفتند، حادثه المناک بالای مردم شریف و عزیز سیک و هزاران هزاران حادثه تروریستی دیگر، جنایات جنگی و نسل کشی مردم ما را که از سوی طالبان و گروه حقانی که در راس‌اش سراج‌الدین حقانی، ملابرادر و… راه انداخته شده بود، فراموش می‌کنیم !؟ هرگز!

بیشتر از همه زنان به این مهم پی می‌برند که طالبان تغیبر را نمی‌پذیرند. این گروه افراطی زنان را به عنوان انسان نمی‌پذیرند. چیزی از استدلال و منطق‌ نمی‌دانند. نگرش و دیدشان‌را در مورد زنان این شب‌‌ و روز‌ها که در تلویزیون‌ها می‌بینید، ما زنان یعنی همان «خربوزه چاک شده» و تمام و در نهایت ابژه‌های جنسی که وظیفه‌اش صرف ارایه خدمات جنسی به جنگ‌جویان‌شان است، وظیفه و مسوولیت دیگری ندارند.

انتظار نداشته باشید که شما (زنان) مجال مبارزه برای ارزش‌ها و داعیه‌های بالا بلند و مترقی را که در طول سالیان دراز به‌خاطرش بی‌وقفه ‌و در چندین جبهه، شب‌ و روز جنگیدیم، داشته باشید. دیدید که این گروه منطق را نمی‌پذیرند. چگونه تظاهرات صلح‌آمیزمان را به خشونت کشیدند. شکنجه و تحقیر ما کردند. بر ما، ارزش‌ها و بر انسانیت ما تاختند.

پس فکر نمی‌کنید توقع این‌که ما زنان بتوانیم در یک میز با سراج‌الدین حقانی، ملا برادر، ملاهیبت‌الله، استانکزی و… وارد بحث و گفتگو شویم و روی ارزش‌های انسانی و حقوق بشری زنان و از برابری جنسیتی زنان با آنها صبحت نماییم، توهم بیش نیست!؟ فکر نمیکنید که پا گذاشتن و بی‌حرمتی بر خون ریخته‌ی هزاران زن و کودک و جوان ما است؟!

بنابر این، هرنوع تصامح، مصلحت اندیشی، کنار امدن و مذاکره با این گروه بی حرمتی به انسانیت و ارزش‌های والای انسانی حقوق بشری و پا گذاشتن بالای خون هزاران هزاران مرد و زن و کودک این سرزمین است که در حملات تروریستی همین گروه ریخته شده است. پرسش ساده، کی - مرد یا زنی که به انسانیت باورمند است- حاضر است که تحت امر سراج‌الدین حقانی کار کند؟ باور دارم پاسخ آن‌های که وجدان بیدار و آگاه دارند، «خیر» به خط درشت و بزرگ است و خواهد بود.

پس جز مقاومت و ایستادگی در برابر این‌گر‌وه و نه گفتن به این گروه، راه دیگری نیست. سنگ‌بنای مبارزه برای ارزش‌های والای انسانی، ازادی، برابری، عدالت و استقلال را احمدشاه مسعود گذاشت و حالا احمد مسعود، مرد آزاده و آگاه، عَلم بردار داعیه‌‌های مقدس ازادی خواهی ما است. این صدا قابل حمایت است. هر صدا و از هر سمتی که ندای آزادی خواهی ‌‌و مبارزه را در برابر گروه تروریستی که دست‌شان آلوده به خون مردم است، به گوش ما برساند قابل حمایت است.
ام‌روز اما روز تجدید تعهد است، تعهد برای مقاومت و ایستادگی در برابر جهل و تاریکی. ایستادگی و مبارزه یا با قلم، یا با تفنگ، یا با صدا. آزادی...

فریحه ایثار


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
وظیفه زنان
خدمات جنسی
جنگجویان طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   نه وظیفه زنان خدمت به طالبان نیست وظیفه زنان خد مت به مهمانان امریکائی وگرفتن پروژه یا قرارداد از خارجی عها بود ه من خودم شاهد هستم که یک کمپنی تجارتی داخلی همه قرارداد هایش را توسط یک دختر مجرد از خارجی ها ووزارت خانه ها می گرفت همان دختر با ریاست های امنیت ناملی مشهور به ( کمپنی خصوصی امنیتی پنجشیر وردک لمتد) ارتباط داشت ومیتوانست حیات هرکسی را توسط این دزدها واختطاف چیان ودسیسه باران امنیت ناملی تباه سازد وتاپه ترورست وطالب را بالایش بچسپاند وبیست سال آنرا زیر تعقیب واذیت قراردهد که گویا مخالف حکومت وترورست است ،
همه میدانند که ریاست امنیت ناکام ناملی بیکاره ترین وبی ثمر نرین اداره ساخت امریکائی هابود آنان مصروف روسپی خانه هادر کابل وسرگردان درکشورهای همسایه شمال بدنبال زنان ودختران بودند آنا در هوتل شهر نو برای خارجی ها همک آماده میکردند
درتاریخ افغانستان چنین حکومت مفسد وچتل هیچگاهی موجود نبوده است،
حتی در روز فرار هم برای محافظان خود بندل های دالر پرتاب کردند تا مصروف لقمه شوند تا اینان فرار کنند
روی تان درهردو جهان سیاه !
غ

>>>   در رژیم قبلی به صدها زن در دفتر های حکومتی و نظامی تجاوز صورت گرفت و دها زن شکایت کردند و هیچ وقت به شکایات رسیده گی صورت نگرفت ، ما مجاهدین عامی بانوان سرزمینم هستیم ، تبلیغات منفی علیه مجاهدین شرعا حرام است ، توجه داشته باشید تاریخ درباره مجاهدین قضاوت خواهد کرد ، به قاتل ملی میگوید قهرمان ملی همین احمد شاه مسعود مرتکب کشتار دست جمعی شده چرا از ان سخن نمی گویید؟ مگر قتلاعام هوایی و بمباران هوایی بر خانه مردم و کشتار صدها هزار نفر در این بیست اندی سال سخن نمی گویید چرا از زندان ها و سیاه چال های مخفوف که هزاران زندانی بیگناه در ان به قتل رسیدن نمی گوید ، اسناد داریم فراوان از قتل جنایت و تجاوز بر زنان بر وقتش نشر خواهد شد ، کاسه لیسان غرب و پرستو ها غربی هیچ بوی از انسانیت نبردند ،
حبیب الله یوسف زی

>>>   فریحه ایثار من فکر می کنم که خودت را یک شوهر نازنین کاراست. اما از شرم زمانه اشکار نمی کنی. همرا یک طالب عروسی کن که ینده را همیشه دوعا کنی . بعد از عروسی از شما سوال می کنم که تروریست کی است می کویی نفر های که در دولت کرزی و اشرف کل بود.

>>>   با راه اندازی نافرمانی های مدنی حاکمیت طالبی پاکستان را باید به چالش بکشیم.
طالب آدم شدنی نیست.

>>>   سلام علیکم افغان عزیز!
خداوند متعال هدایت کامل نصیب ما کند انشاالله. اصلا من ندانستم که ما از خود از ملت خود و از وطن چی می خواهیم؟؟؟
بعضی اوقات بالای ایمان بعضی مردم خود شک می کنم استغفرالله... آیا ما واقعا مسلمان هستیم؟؟؟ درجه ایمان یک مسلمان در چی است؟؟
محترمه قریحه اولا به مقام خود و مقام والای زن که در اسلام عزیز بالاترین مقام را دارد یعنی مادر. مادر کلمه مقدس و پاکی از بی بی حوا، مریم مقدس که در قرآن پاک ذکر است و مادر مومنین و تمام مادران پاکدامن مسلمان. لعنت خداوند متعال به تمام منافقین که اولا از نام مقدس اسلام استفاده می کنند و لعنت به زن های که باعث نام بدی مادران و خواهران پاکدامن مسلمان می شوند. لعنت الله به کسانی که بنام قوم، ملیت، سمت ، مذهب و دین اسلام ملت مظلوم مسلمان افغانستان را تباه کردن.
محترمه اول خودت همه را در آینه ...نه بین چون همه مانند خودت و هم سال ات نیست شما در زمان جمهوری چی گل را بر سر بیوه زن ها مادران داغدیده زدید به غیر از استفاده جنسی به فرموده خودت یا دالر آمریکایی بیاد داری همه چیز را...
از روز حسابداری نزد الله سبحان تعلی بترسیم بیاید ایمان خود را محکم تر بسازیم اگر فرعون زمان باشید بازهم همان مرگ است همان حسابی بس کنید به لحاظ خدا ۲۰ سال خون ۳۵ میلیون را فقط ۲۰ زن که خودتان می دانید نهایتاً با ۱۰۰ مرد دوزد چپاولگران قوم خوردید.‌‌‌‌‌ به امید اینکه روزی همه شما هدایت شوید و ملت افغانستان کنار هم مانند یک برادر و خواهر زیر سایه حکومت اسلامی و عدالت اسلامی واقعی زندگی کنند انشاالله.
نابود باد دشمنان اسلام
قیس

>>>   الا فریحه جان همو سوالت از استاد ستانکزی در دانشگاه در مورد چارشوی یک زن یادت میایه؟ حالی مقاله ات بوی چارشوی داره!!!

>>>   حق زن در شرع طالب تجاوز جنسی است.
طالب زن را کنیز میداند و از زن استفاده نامشروع جنسی میکند و این استفاه ضدبشری جنسی هیچ حد و مرزی ندارد اگر زن چیزی بگوید اعدام و سنگسار است این صد در صد حقیقت است طالبان در دوره قبل و این دوره جدید این را عملی کرده اند پس برای زنان یک راه وجود دارد یا مرگ یا زندگی

>>>   بدبختانه غیرعربها در جهان اسلام کاسه داغتر از آش برای اسلام شدن

>>>   در طول ۲۰ سال کشور های کفری زنان وختران را به بهانه مختلف به فحشا روی آورده است که حالا در خانه طاقت ندارند تمام روز مظاهر می کنند همین ها باید بدانند که حالا در افغانستان به فضل خداوند دولت اسلامی که امنیت است فساد نیست دودی نیست ما چه کنم مانند سابق دیمکراسی را که مبایل خو را بیرون کرده نتوانی لعنت به مردان که زنده و دختران خود را به مظاهر ه تشویق می کند اصلا آنها از دین و مذهب آگاهی ندارند ما هم در کشور بودیم و تماشا می کردیم که چه فساد نبود در وطن بود

>>>   بعضی موضوعات در شورای ملی هنوز نا حل مانده است.از جمله در خواست تبدیل نام پوهنتون به دانشگاه و یا این که یک خانم عریزه کرده بود که نام ام کجاست؟مقصد اش از سنگ قبر مادرش بود که در آن نوشته شده بود،مقبره مادر فلانی.
یک خانم دیگر مراسم تلاق خود را در یک هوتل جشن گرفته بود و از پارلمان میخواست که آن را قانونی بسازد.
حالا معلوم نیست که آیا پارلمان افغانستان در دوران طالبان دوباره به فعالیت آغاز خواهد کرد و روی این موضوعات باقیمانده تصمیم گرفته خواهد شد و یا نه؟

>>>   چرا آمریکا و اروپا که با تایید پنتاگون از آگاه بودن از حمله ارتش پاکستان به پنجشیر واکنشی به تجاوز پاکستان به پنجشیر نشان ندادند
چرا رییس سازمان سیا ابتدا با طالبان در کابل دیدار کرده و سپس رییس سارمان جاسوسی پاکستان به کابل میرود و بعد ازآن حمله به پنحشیر انجام میشود
چرا رییس سازمان سیا آمریکا بعد از حمله پاکستان به پنجشیر به پاکستان سفر میکند
چرا فشارها بر روی ایران است؟چه فتنه و دامی برای ایران پهن کرده اند؟آیا تمام اینها نقشه های از پیش طراحی شده توسط امریکا و انگلیس نیست؟
که ایران رو در باتلاق افغانستان فرو ببرند؟

>>>   چرا توقع دارید که این ملیشه هایی اجیر تغییر کرده باشند، تاریخ چندین قرنه تجاوزات عرب هایی بربر را بخوانید چیزی بهتر از این نمی یابید. این تاریخ شوم سراپا غنیمت گیری و تجاوز به زنان است!!!
آتش خاوری

>>>   به اشخاصی که گفتند ما قصد داریم از فحشای زنان جلوگیری کنیم
من در دوران پیشین طالبان زندگی کردم نه تنها فحشا کم نبود بلکه از شدت فقر بیداد میکرد انچه زنان را به فحشا میکشاند ازادی های مدنی نیست بلکه فقر عامل فحشاست وقتی کاردر جامعه برای بیوه زن تنها با چند طفل نباشد به سمت فحشا میرود نه اگر اورا مستقل گذاشت و شرایط کار فراهم کرد به جرات میگم هیچ کشور اسلامی تاهنوز موفق نشده فحشا را کنترل کنه تنها فرق ان با کشورهای غربی این است انها میپذیرند که فحشا است و زمینه سازی نمیکنند اما کشورهای اسلامی انکار میکنند و ندانسته زمینه اش را هم خودشان فراهم میکنند زنان را وابسته به مرد بار می اوردند بدون هنر یا سواد درستی همسر همان زن را به جهاد میبرند و با نام نهادن شهید بر او داغ دل خانواده اش را کم میکنند و همسرش را توصیه به صبر میکنند این زن چه راهی برای درامد بلد است چطور زن وابسته بدون حمایت زندگی چند طفل را بچرخاند بعد که به خلاف رفت نامش را فاحشه میگذارند پیغبر در قیامت ننگ دارد شما از پیروانش باشید فاحشه شمایید نه ان زن
نه ازادی بی پروایی غرب درست است نه سختگیری بدون توجه به عصر زمان الان درست است مردم اگر با دل اسلام را بشناسند نه با تفنگ نیازی نیست ایشان را وادار به دینداری کنید مردم به زمام دارانشان نگاه میکنند وقتی شما دم از دین میزنید ومیلیونها دزدی میکنید مردم به هیچ قسمتی از دین باور نخواهند داشت در هر چیزی افراط و تفریط غلط است

>>>   سلام به انسان
به این فکر کنیم چرا آمریکا یکباره از کشور رفت ؟چرا آمریکا سران طالبان رو از زندان های پاکستان آزاد کرد؟ طالبان با اتکا به کدام سلاح و کدام پول به سرعت افغانستان رو فتح کرد؟ دوستان به سادگی از این مساله عبور نکنیم.

>>>   باور کن داریم به سختی از این مسءله عبور میکنیم

>>>   یک پیشنهاد در قسمت نظرات اگر امکان داشته باشد ضمینه نشر عکس را اضافه کتید بخاطریکه یک عکس از هزار سخن قوی تر است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است