طالبان با تفنگ و چوب و شلاق جواب می دهند
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۳۸    ۱۴۰۰/۶/۲۰ کد خبر: 168317 منبع: پرینت

پاکستان درطول تاریخ ۷۰ ساله خود فقط به مردم افغانستان خیانت کرده است.
مرگ بر پاکستان و طالبان یکی از شعارهای می باشد، که در افغانستان بیشتر از همه مورد استفاده قرار گرفته است.
شاید یکی ازعلت هایش خط دیورند باشد، که باید حاکمان سابق به این جریان هرطور بود خاتمه می دانند، ولی حاکمان سابق غیر از محمد داوود خان باقی از کرزی گرفته تا اشرف غنی همه خدمتگاران پاکستان بودند و همواره به درگاه شان رفته و قطعه قطعه خاک افغانستان را می فروختند.

پاکستان از ضعف حاکمان دیروز و امروز افغانستان استفاده کرده و خواسته های سیاسی و اقتصادی خود را بر کشور تحمیل می کردند، مداخلات نظامی پاکستان همواره در افغانستان وجود داشته و کشته ها و زخمی های زیادی برجای گذاشته است. تا این که چند روز قبل با تجاوز آشکار قعطعات منظم نظامی پاکستان، مناطقی از افغانستان را بمباران کرده و باعت کشته و زخمی شدن ده و صد ها تن شده اند.

بنده شاهد ده ها تظاهرات علیه پاکستان در سال های گذشته در برلین بودم در همه این تظاهرات به خصوص که در مقابل سفارت پاکستان در برلین صورت گرفته و شعار مرگ بر پاکستان شعار اصلی بوده است.

مزدوران پاکستان خشم خود را به بانوان افغانستان که سخت مخالف طالبان هستند با چوب و شلاق جواب میدهند، این خانم ها که با شعار مرگ بر پاکستان قلب این جنایتکران را نشانه گرفته اند، که در مقابل این قهرمانان سر تعظیم فرود می آوریم و از جامعه جهانی به خصوص سازمان ملل متحد میخواهم با دیدن این شلاق زدن ها طالبان را به رسمیت نشناسند.

محمود منجم زاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
چوب شلاق
نظرات بینندگان:

>>>   شرایط استخدام در طالبان
کسانی که در طالبان استخدام شدند
اول باید ناموس خود را تحویل ای اس ای بدنند
دوم باید از آبله ترین نوکر ترین خودفروخته ترین
آدم ها باشد
سوم باید گوش به فرمان پاکستان ونوکر تحت امرش
باشد و فقط فقط خواسته پاکستان را انجام دهنند

>>>   یکی دیگر از شرایط استخدام در طالبان
وفا دار به نوکری پاکستان باشد
شرایط استخدام در طالبان سخته
پاکستان دنبال نوکر ترین ووفادار ترین افراد طالب برای
خودش میگرده

>>>   اگر زنان ما بیدارشوند و همه یکباره بپا بخیزند این ملیشه های وحشی هیچ چیز کرده نمی توانند. مگر مشکل اساسی اینست که دست و پای این زنان در زنجیر طلایی بسته شده است که نام اش بهشت است!!
آتش خاوری

>>>   کاری بدی نمی کنند این .....فقط زبان دالر و انگلیسی می فهمند وبس.

>>>   حقوق بشر حرف مفت است ابرقدرتها حقوق بشر را براي مردم خودشان مي خواهند نه كشورهاي خاورميانه اونها مي خواهند در كشورهاي ما جنگ نفرت باشد هرجا خواستند به كشوري حمله كنند حقوق بسر را پيش كشيدند هرجا نفعشان در دوستي با ديكتاتورها بود حلوي چشمشان زنان ذبح شوند برايشان مهم نيست بهترين كاري كه اشرف غني ميتوانست انجام دهد دوستي با ايران و ساير همسايگان بود و روابط خود را با اين كشورها تقويت ميكرد تا پاكستان در منطقه به انزوا برود ولي دشمني اشرف غني با ايران به حدي زياد بود كه حتي منافع افغانستان را خم زير پا گذاشت

>>>   تمام جفت پراکنی های اشرف غنی به عمران خان نمایشی بود و مردم ساده گمان میکردند غنی قهرمان است.همه را فریب داد

>>>   پاکستان چین بزرگ را در جهان بدنام میکند و این پروسه با نقشه های امریکا شروع شده است
هشدار هشدار هشدار و ملینونها اخظار به چین. پاکستان بعد از چهل دو سال مزدوری امریکا که سالانه ملیاردها دلار کمک امریکا را میگرفت با مولای خود چه کرد و چین را پاکستان هنوز نیامده به افغانستان در مدت یک ماه بدنام کرد. این همسایه محترمی که طی هزاران سال چشم طمع به همسایه های خود نداشت اما این نطفه حرامی پاکستان و این دست نشانده و نفطه حرامی انگلیس این کشور بزرگ چین را در اذهان مردم بدنام میسازد.
اخطار و اخطار به چین این نقشه مشترک امریکا و پاکستان است

>>>   به نظر دهنده اول
چهل سال است وطن را تنها گذاشته اید ودر سختترین شرایط در کنار مردم نبودید
حال به این مردم شریف که مانند تو حاضر به فرار بزدلانه نبودند میگویی آبله ترین کثیفترین؟
شکم سیر در ایران هستی و به مردمی که اطفالش گرسنه هستند به دنبال یک کار میگردند میگویی ناموست رو در اختیار پاکستان است؟ننگ بر شما وطن فروشان فراری.چی فرق ببن طالب و غنی است؟
اگر در ادارات غنی استخدام میشد مزدور و آبله نبود ولی اگر برای سیر کردن شکم اطفال خود در ادارات طالبان استخدام شوند بی ناموس هستند؟

>>>   از کرزی تا غنی احمدزی ومحمد عمر داوودزی و گروه مزدور طالبان جنایت پیشه خود فروخته شده و دیگران ازین قوم معتصب قوم و زبان هستند ظاهر و باطن شان کاملا از هم متفاوت است عهد و قول شان قابل اعتبار و اعتماد نیستند همه شان عوام فریب خود فروخت شده قدرت طلب پول دوست اند در طول تاریخ رهبران این قوم توسط نوکری و غلامی به بیگانگان بقدرت دولت رسیده اند نه از را علم و دانش و خواست اکثریت مردمان کشور ما که نمونه های بارز ان از شاشجاع تا کرزی و غنی احمدزی و اکنون گروه ترورستی طالبان جنایتکار را نامبرد پاکستان دشمن دیرینه افغانستان این قوم را خوب تشخیص داده که در غلامی و جاسوسی کشور شان بی بیگانگان توسط پول و قدرت از هیچ چیزی بشمول خیانت بوطن دریغ نکرده .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است