معاون بایدن تحت تاثیر دختران افغانستانی
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۸    ۱۴۰۰/۶/۲۱ کد خبر: 168333 منبع: پرینت

چرا کاملا هریس معاون رییس جمهور جو بایدن در مورد تصرف افغانستان توسط طالبان در کنار رییس جمهور دیده نشده است؟
شاید همه دوستان و کارشناسان متوجه شده باشند، که از زمان تهاجم طالبان و تصرف آنها تمام افغانستان بدون بخش های از پنجشیر را تصرف کردند کاملا هریس معاون رییس جمهور امریکا در کنار جو بایدن رییس جمهور امریکا دیده نشده است؟

بنده بیشتر از یک ماه است که بعضی از رسانه های المان، انگلیس و امریکا را مرور کرده و هیج عکسی در این شرایط دشوار کاملا هریس معاون رییس جمهور امریکا را در کنار رییس جمهور جو بایدن ندیده ام.

گفته میشود، که خانم کاملا هریس از زمانی که، نیروهای امریکا از افغانستان اخراج شده اند او در این تصمیم ها حضور نداشت حتی در روزهایی که طالبان افغانستان را تصرف نمودند، هیچ بیانیه ای در این مورد نداشته است و یا اینکه به نشر نرسیده است.

گفته میشود کاملا هریس معاون رییس جمهور امریکا که یکی از زنان مشهور جنبش زنان بوده است، وی حتما لت و کوت دختران افغانستانی را در شبکه های تلویزیونی دیده ولی، اینکه تاحال چیزی منتشر نکرده است تعجب آور است.

بنده تلاش نمودم در این مورد، که چرا خانم کاملا هریس در این دوماه گذشته بیشتر در محاقل رسمی در کنار رییس جمهور جو بایدن دیده نشده است پیدا نکردم، احتمالا چیزی هست که بنده نتوانسم پیدا کنم. در هرصورت... حتی جو بایدن رییس جمهور و خانم اش در سالروز سقوط برج های دو قلو همه مقامات ارشد امریکا برای یادبود از این محل دیدار کردند ولی کاملا هریس معاون رییس جمهور امریکا دیده نمی شد. گفته شده او در تمام این جلسات در مورد خروج نیروها از افغانستان و اخراج نیروهای امریکا از کابل با هواپیماهای نظامی هیچ شرکت نداشته و گویا سخت مخالف آن بوده است.

اینکه چه برسر خانم هریس آمده است، یا استعفا کرده معلوم نیست.

محمود منجم زاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
بایدن
آمریکا
دختران افغان
نظرات بینندگان:

>>>   معاونه در روزهای اول ریاست بایدن گفت:
من نقش سرنوشت ساز انجام دادم یعنی وقتی بایدمم با همه مشاورانش درخصوص عروج از افغانستان صحبت کرد درآخر من بودم ومن گفتم: این جنگ پ
پایانی ندارد بهتر است بیرون شویم وگفت من نقش کلیتادی وسرنوشت ساز اجرا کردم یعنی حرف آخر مبنب برخروج را گفتم !
غ

>>>   بابا جون، خانم آریس خواب رییس جمهور شدن رو می بینند و اونو آماده همچون کاری می کنند چونکه آقای بایدن دیگه از اهمیت خاصی برخوردار نیست و دیگه مردم باورش نمی کنند و علاقه مردم رو از دست داده‌اند و از اینکه در مورد سرنوشت 32 میلیون نفر که در افغانستان بازی کرد و خودش هم تصویر نمی کرد و چنین برنامه در کار نبوده که طالبان همان جوری بیاید ، برنامه طوری دیگه بود 50/50 بود اما انگلیسی ها سر آمریکایی ها کلا گذاشت و زود تر از آمریکایی جنبیدند و قاپیدن افغانستان رو ، خانم آریس فعلآ مصروف است و اینکه چرا در مسایل افغانستان و موضوع طالبان فعلآ خاموش هستند دلیلی برای توجیه آن ندارد و چونکه دست های غربی ها با اتحادیه اروپا و قسمتی از شرقی های دور و نزدیک توی یه کاسه هستند ، و این برنامه طالب و داعشی ها و دیگه از ۲۰ گروه های نیابتی منطقه دارن با همکاری هم دیگه برنامه چینی دارند و ثروت کشور، دست کوتاه کردن همسایه‌ها و تریاک و... کاری اسونی نیست ول کرد و رفت ، کنترل طالب و برادرش داعش و گروه های همسایه، حزب تحریر ازبکستان، طالب ایرانی ، طالب چچین طالب ، اویغور چینی، طالب روسی ، طالب مدارس پاکستانی ، همه اینها برنامه کار دارد همان جوری که نیستش ، نمیشه که طالبان افغانستانی رو به حال خود شون رها کرد که به صلح و آرامش بیاورند و کشور آرام کند و اگر کشور افغانستان آروم و کشتن زدن خوردن نباشد منفعت همه دارن از بین می‌ره و این همه‌ی سلاح مهمات پیشرفته و پول کمی نیست ۸۵ میلیارد دلار است ، باید کار آرای اونو ببینید که چه خبر است چی به چیه .

>>>   بزرگوار اگه دستت به جایی بند هست به فکر راه اندزی یه جنبش باش تا یه کانال امن برای کمک رسانی به آواره های جنگ باش. وضعیت اواره هایی که حتی توی کابل خیمه زدن خیلی وخیمه. گرسنگی این روزا خیلی مهمتر از هر تحیلیل سیاسی هس. کانالی باشه که کسی که دوس داره کمکی بکنه لااقل بدونه قرار نیس مستقیم بره تو جیب پدرسوخته ها. ببخشیدا ولی اینقد از درد و رنج فارغ شدی که ذهن خوانی میکنی. اونم واسه کاملا هریس. سگ زرد اینجا خواهر شغاله. شما به چیزایی دل خوش میکنین.

>>>   هزار رحمت وتشکر زیاد ازین خانم ازاده وبا احساس که دانسته کشور وحکومتش سی وپنج ملیون افغان را اعم از زن ومرد به دامسیه دلان تاریخ رها نموده وبخاطر تطبیق برنامه های استعماری خود افغانستان را رها نمودند خانم کاملا تنها نیست بلکه ملیونه وده ها ملیون امریکای اگر بدانند کشور شان چه بلای را بالای افغانها اورده اند عین موقف وشدیدتر ازان را اختیار خواهند کردولی صد افسوس که رهبران انها به مردم دروغ میگویند وحیله ونیرنگ بکار میگیرند تا مردم از مظالم وبیداد گری های انها نسبت به سایر ملل جهان نا اگاه وبیخبر اند
گل نبی عیدی زاده


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است