برداشت آزاد: افراط و تفریط (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۸:۵۴    ۱۴۰۰/۶/۲۲ کد خبر: 168351 منبع: پرینت


افراط و تفریط

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
افراط و تفریط
عکس
نظرات بینندگان:

>>>   با حجاب اجباری مخالف هستم حجاب اجباری حتی در نزد پروردگار مقبول نیست ، حجاب اجباری ظلم در حق جامعه بانوان است ، ما امده بودیم به مردم خدمت کنیم و به فکر زیر ساخت وطن و اقتصاد باشیم نه اینکه امدیم به زور شلاق حجاب بر سر بانوان کنیم ما در اخرت محکوم خواهیم شد ، لا اکراه فی الدین ، در دین خدا هیچ اجباری نیست ، طالبان در زمینه حجاب اجباری محکوم به شکست خواهند شد، مشکل جامعه ما فقر و گرسنگی است نه حجاب. اگر کسی شب ها با طفل هایش با شکمه گرسنه سر بر بالین بگذارد ما در اخرت هیچ جوابی در نزد پروردگار نخواهیم داشت ، این نظر شخصی افکار من است و هیج ارتباطی به امارت اسلامی ندارد ، حبیب الله یوسف زی

>>>   ما راه مان راگم کرده ایم نمی توانیم میانه روی را وسط افراط و تفریط دریابیم.

>>>   عکسهای پائین زیباتر وروح نواز تراست ماشائالله به این زیبایی

>>>   ز افراط و ز تفریط هردو توبه

>>>   یعنی خدا زن رو آفریده که زیر این همه پارچه قایم بشه؟

>>>   دقیقا منم به عنوان یک خانوم با جفتش مخالفم زن نه بنده مرد است نه کالای جنسی او یک انسان ازاد و ازاده است دارای حقوق تعریف شده

>>>   زنان بدون پوشش کاهوی سیاه حداقل آزادی جان خودرا دارند و فرض کنیم به فکر قرون اوسطایی این افراد به فساد آغشته اند مگر کسی بزور آنهارا وادار کرده نمی تواند. بیا به غرب و اگر جرات داری بزنی بد نگاه کن و مطمین باش که ستاره ها را بروز خواهی داد. هر جامعه یی یک اقلیت مردم بی بند و بار (البته زن و مرد) داردکه نمایند همه جامعه نیستند.
مگر آمدیم که اگر حجاب نگاه دار حیثیت و اعتبار زن است،لطفأ اول تاریخ فتوحات اعراب را بخوانید تا دریابید که منبع تجاوزات وحشیانه بزنان کی بوده است. نوع جدید این تجاوزات را بزنان محجبه در زیر چتر خفاشی داعش‌ خود شاهد هستیم که یکشنبه یک زن ۵ بار نکاح و ۵ بار هم طلاق میشد.
حالا انتخاب بخود زنان است که آزاد باشند و اختیار شان بدست خودشان یا اسیر امیال شیطانی وهابی ها؟؟!!!
آتش خاوری

>>>   اگر وضعیت جامعه شبیه آن زنان که مانند فیلمهای اسکری مووی شده اند و همه جایشان پوشیده است باعث رشد بچه بازی در جامعه خواهد شد
مگر به سنت اسلام طالبان چند صیغه خانه باز کنند
تا جوانان و مردان در جایی خود را تخلیه کنند
و گرنه به سراغ بچه بازی خواهند رفت
واقعا چه مصیبتی است این طالبان

>>>   جناب بیش از شش ملیارد مردم دنیا آزاد و بدون نقاب تاریک اند و دیگران نوعی حجاب عادی دارند حجاب طالبی انگشت شمار اراست در جهان و در طول تاریخ بشریت حتی در دوران انسانهای اولیه دیده نشده است

>>>   اگربه گپ راست ازرده نمیشوید خوش اخلاقی وبداخلاقی مربوط حجاب نیست.
اگریک میکروگرام مغزدارید بایدبدانید که بزرگترین عامل فحشا ، قانون یک مردوچهارزن است که درنتیجه ان سه زن درحقیقت بی شوهر وسه مردبی زن میماند.زنها درارزوی تماس بامردان ومردها درازوی تماس بازنان.درنتیجه به پیش به سوی کاهدان واغیل وبزن که نمیزنی.
عاقل

>>>   برای کسانی که در جنگل های افریقا و امازون زندگی میکنند، هردیشان افراط هستند،زیرا آنها لباس نمی پوشند و لباس به تن ندارند.
برای کسانی که در اروپا رندگی میکنند،این لباس مد و فیشن افغانی به اندازه کافی سکسی تیستند،بنأ یکی افراطی و دیگری محافظه کارانه است.
برای کشور های عربی و طالبان،یکی حجاب اسلامی و دیگری فیشن و درشن و بی حجابی کشور های غربی،در حالی که برای غرب این فیشن و درشن محافظه گرانه افغانی است.
بنأ لباس از نظر کلتور های مختلف فرق میکند.
طور مثال در هندوستان ساری میپوشند.شکم و ناف شان لخت در میدان،اما نیم ساری در سر شان،مثل چادر و سرشان را میپوشانند.
اگر سرشان لخت و بی چادر باشد،یک رقم بی حجابی است.
در کلیفورنیای امریکا چند سال پیش یک گروه زنان پیدا شد که میخواستند بدون سینه بند در ملا عام طاهر شوند.
آنها میگفتند که چرا مردان نباید سینه بند بپوشند و ما باید سینه بند بپوشیم؟
آنها میتوانند تمام بالاتنه خود را آفتاب بدهند،اما ما نمیتوانیم.این یک بی عدالتی در مقابل زنان است.
بنأ اگر کاملاً لخت مادر زاد در جهان باشی،مفهوم زیبایی و عشق و محبت از بین میرود و انسان دلسرد میشود و علاقه به هر چیز از بین میرود و حرس از بین میرود و دنیا پیشرفت نمی کند.
اما اگر کاملاً سر تا پا سیاه پوش باشی،نمیدانی که در زیر این لباس سیاه کدام دختر جوان است و یا کدام زن پیر،مثل بی بی ات؟ باز هم حرس دیدن داری،اما امکانات آن را نداری و در نتیجه دلسرد میشوی.
حالت تعادل در کشور های مختلف و کلتور های مختلف فرق میکند.
اما بدبختی بزرگ در چی است؟
تو همین حالا از حمام سونا که در آن مرد و زن لخت مادر زاد بودند و برای تو خسته کن بود و دیگر به طرف آلات جنسی آنها نظر نمی انداختی،وقتی که از سونا بیرون میشوی،باز در بیرون یک کس را میبینی که دامن کوتاه دارد،نظر ترا جذب میکند.
مجبور هستی که بگویی:لا حوا و لا.برپدر شیطان لعنت.

>>>   مه میگم مه صدقه افراط هاشوم ازسروروی شان نورمیباره.تفریط هاره سیل کو ادم میترسه دلم بدشد.دل شان هم مثل چادرشان سیاه....
حفیظ

>>>   این نوع حجاب را بار اول است می بینم


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است