طالبان دختر ربوده شده را وادار به ازدواج کردند
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۴۴    ۱۴۰۰/۶/۲۳ کد خبر: 168356 منبع: پرینت

دختر کاظم امینی، شاعر، نویسنده و استاد دانشگاه که روز جمعه از ناحیۀ چهارم شهر مزار شریف ربوده شده بود، از طریق تماس‌های ناشناس توسط خانواده‌اش پیدا شد.
کاظم امینی، پدر دختر ربوده شده می‌گوید، دختر او با خواهر کوچک‌ترش روز جمعه قصد داشت به خانۀ خاله‌اش برود، اما در راه ربوده شد و دختر کوچک‌اش خبر ربوده‌شدن خواهرش را به خانه آورد.

آقای امینی رویداد ربوده‌شدن دخترش را ابتدا در حوزۀ دوم و بعد در حوزۀ چهارم شهر مزار شریف ثبت می‌کند و خواستار پیداکردن دخترش می‌شود.
او می‌گوید، همین شماره‌های ناشناسی که طی این دو سه روز برای ما پیام می‌فرستاد، صاحبان همین شماره‌ها از چهار یا پنج ماه پیش به ما زنگ می‌زدند و ما را آزار می‌دادند که در نهایت صاحب این شماره پیدا و اکنون زیر نظارت قرار دارد.

آقای امینی می‌گوید، پس از آن که دخترش را یافته است، طالبان او را متهم به ربودن دخترش کرده و بر او فشار آورده‌اند تا دخترش را به نکاح رباینده در بیاورد، اما او از این کار سربازده است.
به گفتۀ امینی، رباینده به دخترش آسیبی نرسانده است، اما دخترش به دلیل تزرق یا خورانده‌شدن دارو نمی‌تواند درست حرف بزند.
به گزارش اسپوتنیک، خواستیم در این مورد دیدگاه مسوولان حوزه‌های دوم و چهارم پولیسِ شهر مزار شریف را نیز داشته باشیم؛ اما با تماس‌های پی‌هم موفق نشدیم.


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
دختر ربوده
نظرات بینندگان:

>>>   ما با کسانی که امنیت جانی مردم را در خطر قرار میدهد به شدت بر خورد خواهیم کرد ،
حبیب الله یوسف زی

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است