ملا برادر: کشورها سفارتخانه ها را در کابل باز کنند
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۴۲    ۱۴۰۰/۷/۹ کد خبر: 168552 منبع: پرینت

برای نخستین‎ بار معاون نخست وزیر، سرپرست وزیر وزارت خارجه و برخی از مقام‌های دیگر حکومتی با سفیران کشورهای روسیه، چین، پاکستان و کشورهای دیگر دیدار کردند
به گزارش اسپوتینک، ملا عبدالغنی برادر، معاون نخست وزیر طالبان، از تمام کشورهای جهان خواست تا سفارت خانه‌ها خود را در کابل باز کنند.

او در نخستین دیدار سفیران شماری از کشورها با مقام‌های طالبان در وزارت خارجه گفت: "امارت اسلامی با تمام ممالک جهان ارتباط خوب می خواهد، کسی با مشکل دارد باید محترمانه مشکل دیگر خود را حل کنیم، کمک ما وبرنامه ضرر رسانیده اند به کسی نداریم، افغانستان در آینده یک خانه امن است، هموطنان ما شاید یک زندگی آرام پیشرفته خواهد بود".

او تاکید دارد که سفارت‌خانه کشورهای جهان در کابل دوباره باز شود تا این گروه بتواند روابط خوب با این کشورها داشته باشد.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ملا برادر
سفارتخانه ها
نظرات بینندگان:

>>>   کشور های دیگر منتظر هستند تا ببینند رفت و آمد و دوستی طالبان با روس ها و چینایی ها تا چه حد پیش میرود و در آسیای میانه و ایالت سنکیانگ چین طالبان چه میکنند و چقدر طالبان در آنجا پیشرفت میکنند،بعداً در قسمت روابط شان با طالبان تصمیم میگیرند.

>>>   ملا بی عقل هنوز نمیداند که قدم اول دیپلماسی شناختن یک حکومت از جانب یک دولت است و بعد باز شدن سفارت.
حتی پاکستان که از پدر و پدر کلان شیطان زاده و شیطان پرورده است تا حال جرئت شناخت حکومت طالبان را ندارد چه رسد به دیگران.

>>>   راه نجات کاملا صاف،واضح وروشن است ،مثل انسانهای تحصیلکرده وصاحب فهم ودرک ودانش تدین راکناربگذاریدوبه تعقل رجوع کنید.
مهرداد

>>>   برایشان حسرت شده است که به رسمیت شناخته شوند

>>>   مگر سفارتخانه هایی اسلام آباد کافی نیست؟؟ یا منظور این گماشته چرکستان کنسولگری ها است؟؟؟
آتش خاوری

>>>   هرکشوری که طالب را برسمیت بشناسد علیه تمام بشریت و آزادیهای انسانی و ادیان الهی و قوانین مدنی میباشد و برای انسانیت ارزشی نمیدهد طالبان...ضد انسان، ضد خدا و ضد بشریت اند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است