یک زن منور کابل در برابر لشکر وحشت در کابل
 
تاریخ انتشار:   ۲۰:۳۰    ۱۴۰۰/۷/۹ کد خبر: 168554 منبع: پرینت

طالبان یک گروه وحشی، جاهل و ناموس ستیز اند. این گروه نه زن دارند نه خواهر و نه مادر. فقط یک گروه بزدل و ترسو اند که بیشتر از همه از زنان منور و آزاده و عدالت خواه می ترسند. ولی با زور تفنگ قدرت مردانگی خود را با زنان بی دفاع به نمایش می گذارند.

اکثریت آنها وزیرستانی های پاکستانی تروریست هستند که در آغوش ملاهای همجنسگرا تربیت شده اند. نه پروای ناموس خود را دارند و نه از دیگران را. آنها نه به اسلام باور دارند، نه به انسانیت و نه هم به پشتونولی. در فرهنگ پشتونولی دست و پنجه نرم کردن با یک زن بی دفاع هم شرم است و هم ننگ.
از نخستین لحطاتی که این گروه وحشی قدرت را در افغانستان در دست گرفتند، به هر چیز بحیث غنیمت جنگی نگاه می کنند.

با تاسف مردان بزدل تسلیم ترس و وحشت شدند، ولی زنان شجاع کابل، هرات و بلخ از همان آغاز با دستان خالی وارد میدان نبرد با این وحشیان تازه بدوران رسیده شدند.
تعدادی از معلمان منور زنان کابل در برابر نامردان وحشی طالب از حقوق مشروع خود و فرزندان این کشور برای آموزش و پرورش در خیابان های کابل دست به اعتراض مدنی زدند.

وقتی یک طالب وحشی با یک خانم باشرف و حق طلب کابل دست و پنجه نرم می کند، اوج نامردی، بی غیرتی و ناموس ستیزی طالبان جاهل را نشان می دهد.
اگر تفنگ را از دست این وحشیان بگیرید مثل روباها به پاکستان فرار می کنند. این وحشیان بی غیرت با کدام وجدان و غرور با یک زن منور حق طلب که با دستان خالی حق فرزندان این کشور برای تحصیل را از رژیم وحشی طالبان می خواهند، دست و پنجه نرم می کنند؟

وقتی ما مردان می بینیم که یک طالب وحشی پاکستانی با یک خانم مبارز و حق طلب دست و پنجه نرم می کند، ولی ما بزدلانه این صحنه ها را نگاه می کنیم، بهتر است بمیریم تا شاهد این بی عزتی ناموس ما نباشیم.
وقتی مردان و زنان طالب پرست را در کشور های غربی می بینی که از ناموس ستیزی و جنایات این جاهلان به دلایل قومی دفاع می کنند، از طالب وحشی نباید گله کرد، از این ناموس ستیزان چپی و راستی باید نفرت کرد.

هارون امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
زن منور
لشکر وحشت
نظرات بینندگان:

>>>   عالیقدرامیرزاده صاحب نازنین!
شفقت کنیدومراتب احتراماتم رابپذیرید.بی اندازه مقبول نوشتید بجزیک جمله(انهابه اسلام باورندارند)اگرتصحیح کنیدکه (انها صرف به اسلام باوردارند)زیادترممنون میشوم.اگردروغ بگویم رویم سیاه.اینکه به هرچیزبه دیده مال غنیمت میبینند همین هم نگرش اسلامی است.اگر همین جوایزچوروچپاول بنام غنیمت وتجاوز بالای دختران وزنان جوان بنام کنیزموجودنمیبود۱۴۰۰ سال قبل اسلام ازعربستان تااندونیزی نمیرسید.
عاقل

>>>   هارون جان خودت در کجای دنیا قرار دارید؟

>>>   این کلمه ناموس ستیزی فکر میکنم که جدیداً در قاموس پیدا شده است.
در زمانهای سابق میگفتند که برادران شما باید ننگ و ناموس داشته باشید و از وطن و ناموس خود دفاع کنید.
یک خواننده هزاره بود بنام وحید صابری در زمان حفیظ الله امین که از یک کمپوز یک فلم هندی یک خواندن افغانی جور کرده بود که مطلع اش چنین بود:
دو موجود زهستی گرامی تر است.
یکی میهن و دیگرش مادر است.
به خون شهیدان قسم.
به اشک یتیمان قسم.
این خواندن حفیظ الله امین را زیاد خوشش آمده بود،خصوصاً رمانی که روابط او با شوروی خراب شده بود.
وحید صابری را به حضور خود خواسته بود و برایش جایزه داده بود.
حالا ناموس داری از نظر طالبان نگهداری ناموس در خانه ها است تا از چشم بیگانه دور باشد.
اما از نگاه رنان ناموس ستیزی عبارت از دور نگهداشتن ناموس از کار و تحصیل در بیرون خانه است.
حالا وزیر خارجه قطر میگوید که طالبان باید سیاست خویش را در مقابل زنان،مطابق به سیاست قطر در مقابل زنان که یک سیاست اسلامی است،تغیر دهند.
مثلاً امیر قطر و وزیر خارجه قطر در سفر های رسمی شان به دیگر کشور ها،خانم های خویش را در مراسم رسمی با خودشان میبرند،بنأ آنها میخواهند که رهبران طالبان نیز چنین کنند.
اما این که طالبان این سیاست قطر را تأیید خواهند کرد،معلوم نیست.
شاید رهبران قطز منکر شوند که ما هیچوقت در مراسم رسمی خانم های خویش را همراه خویش نبردیم.

>>>   چقدرکودکانه است اگرتوقع داشته باشیم که طالب امروزباطالب بیست سال پیش سال فرق داشته باشد.مگردرین بیست سال اخیرکدام ایت ویا حدیث نونازل شده؟
طالب اسلام رابالای من وتو تطبیق میکند.جالب است که خودراعاشق اسلام معرفی کنیم وهمزمان دستورات احمقانه طالب راقبول نداشته باشیم.
بشیربشارت

>>>   راه نجات کاملا صاف،واضح وروشن است ،مثل انسانهای تحصیلکرده وصاحب فهم ودرک ودانش تدین راکناربگذاریدوبه تعقل رجوع کنید.
مهرداد

>>>   به هارون امیرزاده
حال او مردان بزدل و ترسو که شما گفتید مانند شما به لندن فرار نکرده اند در این ملک ماندند
شما که خود در انگریز فرار کردی به کدام حق و آبرویی بالای ما دعوا داری
اگر مردان جلوی طالب برای این زن منور که شما گفتی ایستاد شود بعد طالب فیر کند شما از لندن برای فامیل او معاش میدهی؟
فرار کرده به خارج رفته اند دعوای بزدلی داری؟

>>>   او نظام قبلی که شما می گویید مترقی بود او رییس فتبال نبود بالای دختران تیم فوتبال تجاوز کرد؟
در نظام هارون امیرزاده نبود که جنرالهای اردوی ملی دولت که از آنها در برابر مجاهدین طالب دفاع میکردید آنها نبودند که برای دادن معاش به زنان بیوه عساکر از آنها طلب هم خوابی میکردند؟
او نظام مترقی شما نبود که منحیث فاسدترین مقامات جهان شناخته شدند؟
آن مجهادین و جنگسالاران شما که از آن خیزش مردمی نام کردید بلند منزلها قصرها از معاش و حق همین مردم دزدی میکردند اعمار کردند؟

>>>   با عرض معذرت، نمیشود که ما بالاخره زبان ادبی را آموخته و یک مطلب را بدون توهین به یک شخص و یا گروه بنویسیم. اگر استدلال خوب دارید، صدایتان بدون دادن دشنام هم شنیده میشود.

>>>   طالب نه دین دارد و نه شرف دارد و نه غیرت.
طالب عروسک دست پاکستان است و خانواده های طالب در گروگان پاکستان.

>>>   زنان و خواهران این وحشی ها در چرکستان پیش اربابان شان اند. واین جمله ات مرا گرفت: "وقتی مردان و زنان طالب پرست را در کشور های غربی می بینی که از ناموس ستیزی و جنایات این جاهلان به دلایل قومی دفاع می کنند، از طالب وحشی نباید گله کرد".
آتش خاوری

>>>   بلى اين همًان زنان هستن كه شما دو دسته به باداران تان پيش مى كرديد و در بدل چوكى دولت و ديگر منافع را بدست مى اورديد!! وقت دلالى شما و فحشًا زير نام حقوق زن كذشت ديگر اين چسپك نمى چسپت به جان مردم افغانستان

>>>   آقای امیرزاده گر چه خوب میداند باز هم خود را به کوچه حسن چپ میزند. اینها واقعا مسلمانان اند و همه کار های شان فقط مسلمانی است. اسلام ۱۱۴۰۰ سال قبل فقط با همین فلسفه پیشرفت کرد.
تا زمانیکه ما از اسلام‌دفاع کنیم این هم سرنوشت ماست. طالبان از آسمان پایین نیامدند اینها همه اولاد همین مسلمانان اند.

>>>   بلی برادر اگر برای آن زن منور ایستاد شویم و مظاهره کرده و برای طالبان ناسزا دهیم طالب با کلاشینکف ما را به درک فرستاده و هارون امیرزاده صاحب و دوستانش چند روزی عکس ما را در مدیا فیسبوک و چنلهای دیگر نمایش می دهند و گفته میکنند این قهرمان و پهلوان است و نامش جاودانه است و بعد هم فراموش می شویم هیجکس به داد قامیل و اطفال نمی رسد و نمی پرسند که کدام فامیلی دارد؟آیا معاش دارند؟گرسنه هستند؟
همین قسم فهیم دشتی فراموش شد
اینها در امن و امانی در خارج هستند
نی نی از آن زن منور خودت بیا حمایت کن

>>>   طالبان وحشی ضد زن استند و از زن بحیث وسیله جنسی و کنیز استفاده میکنند باید ریشه طالب از تمام افغانستان و منطقه و جهان بریده و سوزانیده شود راه دومی نیست

>>>   سلام
خطابم به نفر اول و دوازدهم هست که اسلام طالبانی را اسلام واقعی گرفته اند!؟
خب عزیزان گرامی..
عده ای خود را به کوچه چپ زده اند که نمیدانند مسلمانان فرقه های مختلفی هستند و به فرمایش رسول گرامی خدا، مسلمانان بعد از ایشان به 73 فرفه منشعب می شوند که تنها یک فرفه آن مسلمان وافعی و فرقه ناجیه می باشند.
جالبه که عده ای که در راس آنان کشورهای استعمارگر و مزدوران و پادوهای آنان هستند به قصد حمله به اسلام ، خوارج و داعش را هم مسلمان می دانند! حال آنکه همه یا اکثر مسلمانان آنها را خوارچ (خارج شده از دین) قدیم و جدید می دانند.
برادر
ممکنه اعرابی که در صدر اسلام و عضو مکتب خلفا بودند درحمله به کشورهای دیگر و به غلط دنبال کشورگشایی و غنائم بودند..
اما اعمال مجرمانه آنها علیرغم ادعاها هیچگاه از طرف مکتب اهل بیت علیهم السلام مورد قبول و تایید واقع نشد.
پس نباید همه مسلمانان را یکسان دانست و عملکرد گروهی را معادل دین دانست.

>>>   آقای هارون امیر زاده !!!کاش در قضاوت تان عدالت و صداقت را در نظر میگرفتید ،ناموس ستیزی عمل تازه و مبتکران اصلی آن تنها طالبان نیستند، رهبران و قوماندانان شورای نظار و قوماندانان حزب وحدت اسلامی از بنیان گذاران اصلی ناموس ستیزی در کشور اند، زمانیکه به نام جهاد توده ها فریب داده شوند ، نتیجه همین است که شما در نوشته ای تان تذکر داده اید، ناموس ستیزی در زمان حاکمیت مجاهدین تنظیمی اوج گرفت، در شرایطیکه زنان جوان سربازان بیوه شدند ، اطفال شان یتیم شدند و ماه ها حقوق شهیدان خویشرا دریافت نمیکردند ، دروازه های فساد از طرف همین قوماندانان جهادی ، و مافیا بروی این مادران جوان گشوده شد، دختران خرد سال به معرض فروش گذاشته شدند ، شما برای این پرسشها جواب دارید؟؟؟
انتقاد کردن و تجارت سیاسی از نام محرومان تو سط افراد از خود راضی و بی مقدار مانند شماها مد روز ، شده است. هزاران جوان را بنام دفاع از اسلام و جمهوری اسلامی به کام مرگ فرستادید ،و رهبران تان قصر ها ساختند و امروز در هوای معتدل دوبی و قطر راحت زندگی میکنید.
امید در اینده خود را زحمت ندهید و بیجهت اشک تمساح نریزید، بگذارید که مردم و توده خود شان علیه طالب کور و سیاه اندیش برزمند و افتخارات بزرگ را نصیب خویش گردانند.
فخر اهنگر

>>>   طالبان وحشی نه خا نه دارد نه زنده کی اینها
همیشه صحرای بوده وحشی هم است
چیه میکند هم دکر است بچه فروان تجاواز فروان
مخصوص بچه بی ریش از قدیم بوده وهست
در دوران آمنیت آدم را زنده پوست میکردند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است