انفجارات سازمان یافته طالبان را جدی نگیرید
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۵۵    ۱۴۰۰/۷/۱۳ کد خبر: 168587 منبع: پرینت

انفجارات سازمان یافته و جنگ های زرگری شده باطلان را جدی نگیرید.
هرگاه انفجاری در گوشه و کنار کشور رخ میدهد و یاهم گروه طالبان زدوخوردها و جنگ ها را اینجا و آنجا گویا علیه داعش (دشمن فرضی) به راه می اندازند و تبلیع میکنند، بدون هیچ نوع تردیدی کاملا سازمان یافته و یک بازی فریبکارانه که شباهت کامل به بازی گربه و موش دارد. اما حقیقت مسلم این است که این گروه تبهکار فروخته شده جنگ را علیه مردمان اصیل این سرزمین بنام داعش آغاز کرده اند و به دو دلیل منطقی نباید انفجارات و گویا جنگ را علیه داعش جدی بگیرید.

نخست طالب با اینکار خود میخواهد به جهانیان نشان بدهند؛ مسوولیت تمامی جنایتی (انتهار و انفجار؛ قتل ویرانی....) که در طول بیست سال تاکنون علیه این کشور صورت گرفته است به دوش داعش بیندازند؛ همان داعشی که وجود ندارد و در حقیقت بیگناهی خود را ثابت نمایند.

سپس طالب با این روش فریبکارانه خویش به جهان نشان میدهد که گویا امارت مبارزه خستگی ناپذیر را علیه داعش دارد انجام میدهد و قطعا با داعش گویا سروکاری ندارد و تا از اینطریق به کشورهای غربی اطمینان بدهند در ضمن اینکه کویا هیچ رابطه با داعش و القاعده ندارند حتی خود قربانی این گروه ها اند.
مطمئنا این یک تبلیغات برای جلب توجه کشورهای خارجی است.

عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
انفچار
طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   داعش برای رشدش نیاز به بستر دارد که این زمینه در افغانستان وجود ندارد علی رغم هزینه های هنگفت عربستان سعودی و پاکستان چرک الود و چهل سال تلاش مستمر این دو کشور و چند کشور دیگر هرگز جنگ مذهب در افغانستان جدی نشد الحمدوالله این مردم سالهاست در صلح کنار یکدیگر زندگی میکنند و چون جنگ‌ مذهب در افغانستان شکست خورد جنگ قومیت را دامن زدند و برجسته کردند
بنابراین پروژه داعش در افغانستان پیشتر شکست خورده بود حتی قبل از ورودش به سوریه و عراق مردم افغانستان تکفیری نیستند واگر چرکستان و اربابانش و بعضی از رهبران خاعن نبودند امروز افغانستان یکی از پیشرفته ترین کشورها در زمینه فرهنگ و هنر میبود
داعش و غیره همه فریبی است توسط استخبارات پاکستان که این ها هم اکثرا یا چرکستانی هستند یا عرب یا چچن از خود مردم افغانستان به ندرت کسی بپیونده به داعش مگر فقر این بستر را فراهم کند
داعش نبود نمیتوانستند ایران و روس و چین را قانع کنند که با طاالبان رابطه کنند داعش چماق روباه مکار منطقه شده
پاکستان منطقه را در برابر دو انتخاب قرار داد یا داعش یا طالب انتخاب بین بد و بدتر است

>>>   طالب رو به زوال است.

>>>   سیاست کثیف...باور عمومی این است که سیاست کثیف است .همه سیاستگران به دنبال قدرتند و برای رسیدن به قدرت بالاتر هر نوع عمل کثیفی را سازماندهی میکنند و نامش را سیاست میگذارند.عطش قدرت وجدان و عقل را خفه میکند.مخصوصا در افغانستان که طالبان نیازمند به رسمیت شناخته شدن هستند و روزی که برسمیت شناخته شوند روز اغاز ستم ها و ظلم های اشکار انها خواهد بود.

>>>   میگویندوقتی وزیرتحصیلات عالی طالبان ازمحصلین پوهنزی زراعت پرسیدکه خانم بلال موذن حضرت پیغمبرچه نام داشت؟وهیچکس جواب داده نتوانست باتکان دادن سرما یوسانه به دفترکارش برگشت وگفت اینها هیچکدام چیزی یادندارند.
عالیجناب احمق اله خان!محصلین پوهنزی زراعت بایددربخش شناخت،تشخیص وتداوی امرا ض نباتی بیاموزندومعلومات داشته باشند.انها را به اسم زن مردگان عرب ۱۴۰۰ سال پیش چه غرض.
عاقل

>>>   امنیتی که طالبان در کشور به وجود اوردند ، نه امریکا و غرب قادر بود و نه مادر فروشان غربی ، امنیت تمام مناطق افغانستان از سوی امارت اسلامی تامین شده و جای هیچ نگرانی نیست ، فقط کاسه لیسان غربی به شدت نگران هستند که جیره های انان از سوی غرب قط شده ، دیروز در کابل از سوی امارت اسلامی عملیات ویژهی علیه داعش صورت گرفت که در تعقیب و گریز هشت تن از گروهک تروریستی داعش به هلاکت رسیدند و سه تن دیگر دستگیر شدند . وقتی قادر به تامین امنیت افغانستان نبودید پس مادر فروشان غربی دهن کثیف خود را بسته نگهدارد ،
حبیب الله یوسف زی

>>>   اینها یک مکاری در جه یک در جهان اینها شیطان را
در بازی بکیرد شیطان از خود خبر نمیشود اینها قوم
بنی اسرایل است همانهای که برا دری خود را در چاه
آنداختن اینها همان قوم با هم دیکر نشد بخیل حسود
تنگ نظر شهوت باز آدم میکشند میگو ید توبه میکنیم
روی تان ساه شود در حاضرت و آخرت الله لعنت الله
علل قوم ظالمین الله لعنت الله طالیبن وظالمین

>>>   این انفجارات به رهبری آی اس آی پاکستان اجرا میشود توسط گروه تروریستی حقانی و القاعده

>>>   همه چيز قياص، شك، و منفى بازى! همين حالا كه ارامى هست همه گفته هاى مغرضانه بعضى هارا منتهى مى دارد! ديگر مردم از قواره دزدان، خاينين ملى و وطنفروشان به بينى امده بودند! خوب شد كه گم شدند!!

>>>   واقعاً حقیقت همین است که شما فرمودید، نمونه ی دیگر دروغ و فریب طالبان اینکه در روزهای اول پیش روی کامره ی خبر نگاران گفتند که ما عفو عمومی اعلان کرده ایم اما هنوز دو ماه نشده ده ها نفر را به جرم کارمندان دولت غنی دزد خاین کشته اند و چال دیگر طالب اینکه اینکار میکنند،دنیا نباید این جنایتکاران را به رسمیت بشناسند، این جنایتکاران قاتل نا مسلمان های دروغگو هستند، داعش هم خودشان هستند و بودند، آنعده از افراد جدا شده ی خودشان بیرق سفید را کنار گذاشتند و بیرق سیاه را گرفتند و اسم خود را گذاشتند داعش، خر همان خر است پالان اش عوض شده است، نا بود باد همه جنایتکاران قاتل .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است