سناریوی خام "هشت صبح" در مورد فرار غنی!
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۰۷    ۱۴۰۰/۷/۱۳ کد خبر: 168588 منبع: پرینت

ایکاش این سناریو ساز به کرایه گرفته شده به اسم سنجر سهیل این سخن غنی را که خود اقرار میکنند حد اقل مرور میکردند: "برای جلو گیری از خونریزی وطن را ترک کردم". که تا این حد مسخره نمیشد. گویند: دروغگو حافظه ندارد.

این روزنامه را میتوان با این دیدگاه زیرکانه و با ادبیات خاص مزدبگیران نسل مسموم شده "هشت شب" کابل که در تاریکی فرو رفته باشد نامید. زیرا این مزدبگیران بی حیا میخواهند به اصل ماجرایی جنایت از تسلیم دهی بدون قید و شرط یک برادر به برادر دیگر تا پنهان نمودن رازهای ارتباط محب مشاور غنی با خلیل حقانی؛ و غارت سرمایه های ملی چشم پوشی نمایند و فاشیزم قبیلوی را برائت و تبریه نمایند و بالاخره زمینه فرار قبلا تنظیم شده را توسط "سیا" انکار کنند و حتی تفاوت زمانی فرار امرالله به پنجشیر در این گزارش به مشاهده میرسد.

در این گزارش جعلی خواستند برای اینکه خواننده را گویا حتی از درون آشپزخانه با انوع گوشت و غذاها تا خالی کردن شکم و یا رفع حاجت در عقب در.... سرگرم نمایند و جلب توجه صورت گیرد به ادرس های بیهوده مصروف مینمایند. بنآء به نظر من پیش از اینکه این گزارش مستند باشد به یک سناریوی فیلم هنری شباهت دارد.

چرا اعتراف نمیکنند که عملا امریکا و پاکستان در جریان بودند؟ احمقانه خواهد بود اگر باورکنیم که امریکا از فرار غنی و باندش گویا بی خبر بود و نیز مسیر حرکت اش را نمیدانست که به کدام جهت پرواز میکند!

عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
هشت صبح
غنی
نظرات بینندگان:

>>>   نورالله وليزاده
نظامیان ازبیکستان گفته‌اند که وقتی مواد غایطه اشرف غنی فراری و همراهان ترسو و گنده شکمش را در اطراف چرخبال در میدان هوایی ترمز بررسی کردیم دریافتیم که مواد متذکره از هژده نوع گوشت ساخته شده بود و ما حیران شدیم که در افغانستان فقیر این همه انواع گوشت از کجا شده بود!ههههه این نظامیان افزوده‌اند که انواع گوشت بخاطری در ترکیب مواد غایطه غنی و همراهانش قابل شناسایی بود که مواد غایطه انان از ترس به سرعت و حل‌ناشده بیرون شده بود.

>>>   باور ملت...همانطور که بارها گفته شده باور قلبی و تحقیقی ملت این است که محمد بی شرف غنی افغانستان را با یک پروژه از پیش برنامه ریزی شده توسط امریکا به طالبان تسلیم کرد و این بلای خانمانسوز و این ستم را بر ملت وارد کرد.بلای خانمانسوز گروهک ستمکار طالبان و بلای خانمانسوز اقتصادی و اجتماعی و علمی ناشی ازین گروهک بد ذات.

>>>   بلکل درست فرمودید اشرف غنی بدون اجازه امریکا نفس کشیده نمیتواند همه سناریوی امریکاست

>>>   میگویندوقتی وزیرتحصیلات عالی طالبان ازمحصلین پوهنزی زراعت پرسیدکه خانم بلال موذن حضرت پیغمبرچه نام داشت؟وهیچکس جواب داده نتوانست باتکان دادن سرما یوسانه به دفترکارش برگشت وگفت اینها هیچکدام چیزی یادندارند.
عالیجناب احمق اله خان!محصلین پوهنزی زراعت بایددربخش شناخت،تشخیص وتداوی امرا ض نباتی بیاموزندومعلومات داشته باشند.انها را به اسم زن مردگان عرب ۱۴۰۰ سال پیش چه غرض.
عاقل

>>>   این دروغ شاخدار را این زرنالیست در بدل اخذ رشوه دالری از غنی احمدزی فراری و خاین و فاشیست و دزد و نژادپرست و روانی و دشمن مردم افغانستان و جاسوس سی آی ای و آی اس آی پاکستان نوشته است و کاملن دروغ و قصه ساختگی است. غنی دزدی کرد و فرار کرد و افغانستان را به پاکستان تسلیم کرد

>>>   واقعیت این است که هشت صبح مخاطب زیادی دارد و مطلب جدید آن هم بازتاب گسترده ای داشت
حال سایر نویسندگان و خبرنگاران که چشم دیدن موفقیت همتای خود را ندارند و از حسادت و عقده ای که نسبت به سهیل سنجر و در کل هشت صبح دارد تحمل کرده نمی توانند
بناء شروع به نفرت پراکنی کرده یعنی کاری در آن مستر و استاد هستند
امثال عطا صفوی و ملک ستیز تفاوت گزارش و روایت را تا هنوز نمی دانند که هشت صبح فقط مطلب گفته شده توسط راوی را نشر کرده است
یعنی اینقدر هم نمی فهمید؟


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است