طالبان مسوول اند
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۱۳    ۱۴۰۰/۷/۱۷ کد خبر: 168617 منبع: پرینت

در هر قطره خونی که ریخته می شود، طالبان مسوول اند.
بیست سال است که در افغانستان؛ بازار انتحار، انفجار، اختطاف و ترور؛ داغ است. بازاری که هر روز، پر رونق تر از دیروز می شود. در این مدت هیچ کجا (نه مکتب، نه دانشگاه، نه شفاخانه، نه ورزشگاه) و حتی مسجد و زایشگاه نیز از انتحار و انفجار مصون نمانده است.

امروز شاید لیست متقاضیان انجام عملیات انتحاری (یا به اصطلاح استشهادی) بیشتر از هر وقت دیگر باشد. واضح است که ط.البان، در این تسلسل قتل و کشتار بیست و چند ساله، مقصر اصلی اند و باید در پیشگاه خدا و خلق خدا پاسخ بگویند زیرا:

۱- آنان مبتکر و آغازگر عملیات انتحاری در افغانستان بوده اند. اقدامات غیر انسانی ای که امروز، تبدیل به یک رویه برای حذف رقیب شده است.

۲- آنها با نا امن ساختن کشور در بیست و چند سال گذشته، بطور آگاهانه یا ناآگاهانه و به بهترین شکل ممکن، زمینه ظهور و فعالیت گروه‌های تروریستی از جمله القاعده و داعش را در افغانستان، فراهم آورده اند.

۳_ آنان با قرائت های افراطی از دین و تبلیغ آن، آتش نفاق و کینه توزی علیه اقلیت های قومی و مذهبی را چنان دامن زده اند که سال های سال، مردم افغانستان در آن خواهند سوخت.

ذکیه عادلی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
خون
نظرات بینندگان:

>>>   ذکیه جان ! این جنایت را مقاومت و داعش انجام داده است، پس مسول طالب باشد؟

>>>   مسولیت تمام بدبختی در کشور اشرف غنی فراری است باید محاکمه جهانی شود

>>>   مسلمانان چهارده صد سال پیش،علم بیولوژی میدانستند.
در علم بیولوژی و یا طب،زمانی که یک ویروس و یا باکتریا داخل یک حجره میشود و در داخل حجره شروع به تکثر میکنند،حجره با انفجار دادن خود و از بین بردن خود.حجرات دیگر بدن را هشدار میدهند که آماده باشید که ویروس و یا باکتریا داخل وجود شده است و سیستم ایمنی خود را بالا ببرید تا در مقابل آن مبارزه کنید.
حالات حملات استشهادی نیز از همین حملات استشهادی در بیولوژی گرفته شده است.
با انفجار خود به دیگران نشان میدهند که مملکت را کفر گرفته است و با از بین بردن خود،یک تعداد کفار و بی گناهان را از بین میبرد و به دیگر کردم نیز نشان میدهد.
اما تعریف کفر نیز فرق میکند.
مسلمان ها،غیر مسلمانان را کافر میدانند.
در میان مسلمانان نیز داعش ،شیعه ها را کافر میدانند.
اما بعضی وقت سیاست مداران و رهبران قومی و کشور های همسایه نیز بخاطر منافع شخصی خود حملات انتحاری را در افغانستان براه می اندازند و آن را به گردن داعش و طالبان می اندازند.

>>>   طالب و داعش دوبال پرواز مرغ جنایت امریکا در منطقه است.
طالب را به وسیله داعش با همان تاکتیک های طالبی میکشد و ور نهایت هردوطرف اگر کشته شود به نفع امریکا است.
ز طالب عقل طلب کردن ز کافر جوهر ایمان
نشان فکر ناقص باشدت ای چوچه انسان

>>>   مادر فروشان غربی که اریکه قدرت به زیر کشیده شدند نه وجدان دارند و انسانیت در سال 2001 b52 امریکا با حمله به افغانستان و بمباران مداوم افغانستان و کشتار زنان و کودکان بنام طالب جنایت هولناکی مرتکب شد و غلامان حلقه بگوش غرب میخواهند تمام جنایت های امریکا و غربی ها را به گردن طالبان بیاندازند ، اخرین جنایات امریکا در حمله به یک خانواده یازده نفر در کابل بود که با هدف قراردادن این خانواده تمام 11 عضو شهید شدند ، مردم افغانستان را یا بنام داعش کشتار میکردن و یا بنام طالب ، ننگ بر بی وجدانان غربی
حبیب الله یوسف زی

>>>   مسئول نزد کی!!!! وقتی باداران شان (مولی کراسی ها) ملیونها انسان را بشمول اطفال، زنان و پیران در عراق، سوریه، یمن و.... به خاک و خون کشاندند، آیا کسی پرسان کرد؟؟ این ملیشه ها قاتل های حرفوی همان مافیا اند. مردم سراسر جهان باید بیدار شوند و با اجرا و تامین دموکراسی بجای 'مول کراسی' عدالت اجتماعی و زیر بنایی عادلانه را بنیان گزارند، آنگاه گیوتین بسر وقت 'پول کراسی' ها و قاتلین خواهد رسید.
آتش خاوری

>>>   صددرصد طالبان مسئول کشتارها و انتحاریهای استند
در بین طالبان گروه حقانی همان داعش است که تمام انتحاریها، انفچارها و قتلهای عام را در دوره فاشیستی غنی احمدزی به رهبری آی اس آی و سی آی ای و سازمان استخباراتی کابل انجام میداد و بعد از تسلیم افغانستان به طالبان هزران انسان بیگناه و غیرنظامی را ترور کرده اند. پنجشیر یک مثال آن است. تمام افغانستان بکشتارگاه تبدیل شده است. حمله انتحاری مسجد قندوز کار خود طالبان است. طالب در نقش داعش بازی میکند تا کشورهای همسایه را فریب دهد.

>>>   پدر تمام گروه های تروریستی از ابتدا طالب بود
طالب القاعده زایید القاعده فرزندش شد داعش و همینطور زاد و ولد کردن تا حالا چندین گروه تروریستی و تکفیری در جهان فعال شدند که پیش از ظهور طالب هیچ کدام وجود نداشتند و یا حداقل جرات عرض اندام نداشتند طالب زمینه ساز تمام گروه های تروریستی در جهان است

>>>   سلام هم وطن
آیا واقعن اینها آدم است
آیا بوی از انسانیت دارد
آیا اینها مسلمان است نیست
آیا اینها کافر این کار را میکند خیر
اکر مسلمان است چرا پسر را عروس میکردند
آیا اینها خنواده دارد خیر هم دیکری شان است
اینها یکی از بد ترین در جهان است
داعیش طالیب است
طالیب داعیش است
سگ زرد برا دری شغال
سری خوگ ودم خوگ هر دو یکی است


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است