رهبران مقاومت کجا پنهان‌اند؟ رهبران چه کسانی‌اند؟
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۲۰    ۱۴۰۰/۷/۲۱ کد خبر: 168653 منبع: پرینت

۱_همین‌هایی که هر دم از ناکجا آباد به‌نام مقاومت اعلامیه پشت اعلامیه صادر می‌کنند، اگر برایشان وعده چوکی در نظام بعدی، حفظ جای‌دادهای بادآورده و امنیت حساب‌های پر و پیمانِ بانکی‌شان داده شود آیا باز هم اعلامیه برای مقاومت صادر می‌کنند و مردم را به شورش فرا می‌خوانند؟

۲_این‌هایی که ارتش مجهز، جنگ‌افزار، حمایت کشورهای بیرونی، دیپو‌های مملو از سلاح و مهمات، سرمایه‌های میلیون دلاری و... داشتند و حتی سه روز ایستادگی نکردند، و یک ساعت از قبر قهرمانان خود دفاع کرده نتوانستند، حالا بر اساس چه فشار سیاسی و جنگی این‌همه سر و صدا راه می‌اندازند؟ به قول نستوه نادری اگر من جای ایشان بودم و دیپوهای لبریز از سلاح (برای چند سال مبارزه) را از من می‌گرفتند و قبر پدرم را بادباد می‌کردند، همان‌جا و در همان لحظه خودم را می‌کشتم.

۳_امر الله صالح می‌گفت که رهبران طالبان اگر مردمی است چرا در غارها پنهان است و بین مردم نیست، حالا پرسش من از این‌ها این است که رهبران مقاومت در کجا پنهان‌اند؟ این رهبران چه کسانی‌اند؟ چه تعداد سرباز دارید و این سربازها کجایند؟ سنگر جنگ‌های‌تان کجا است؟ کدام کشورها شما را پشتیبانی می‌کنند؟ و هدف‌تان از مبارزه چیست؟

۴_آیا رهبران مقاومت همان دزدها، مافیای مواد مخدر، مافیای قاچاق سنگ‌های گران‌قیمت، سلاح و... گذشته هستند؟ اگر رعبران جدید دارند این‌ها کی‌هایند؟ آیا سربازهای مقاومت همان‌هایی‌اند که سه چهار ماه پیش از سقوط ولایت‌ها سلاح به دستشان داده شد تا با یک لشکر کارکشته و جنگ دیده مبارزه کنند؟
اگر منظورتان از سربازان همان‌هایی‌ است که از بقایای ارتش جهت حفظ جان صالح و... در پمجشیر جمع شده بودن باید بگویم همه‌شان را به خاک سیاه نشاندید. آیا نتیجه مبارزه این است که مردم بی‌پناه کشته شوند تا همان رهبران گذشته دوباره بر شانه‌های مردم سوار شوند؟

۵_چرا ایشان، که فرزندهای‌شان در دبی، آمریکا، هند، فرانسه و... زندگی‌های راکچری دارند و مشغول معیشت‌اند، فرزندهای نازپرورده‌شان را برای حفظ این سرمایه‌های به میدان جنگ نمی‌فرستند تا برای حق خود و پیروان‌شان برزمند؟
راستی این‌ها برای رضای خدا، ارزش‌های و حکومت اسلامی جهاد می‌کنند یا برای حفظ حقوق بشر و ارزش‌های دموکراسی و آزادی مبارزه می‌کنند؟

۶_وقتی طالبان از قدرت افتادند، تا سه چهار سال ناپدید بودند، در طول این سه چهار سال مصروف انسجام و تجدید قوا بودند. هنوز یک ماه از متلاشی شدن نظام قبلی نمی‌جذرد ولی از روز اول این مقاومت در اعلامیه و فیسبوک هر روز می‌کشد و می‌بندد، این‌ها چه وقت فرصت داشتند خود را منسجم و تجهیز کنند؟ اصلا این‌ها وجود خارجی دارند؟

رسول پارسی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
رهبران مقاومت
طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   راکچری نه ، لااکچری اصلش اینه ، قبل اینکه مجاهدین حمله کند بر پنچ شیر تمامی افراد و مقام های فاسد مانند احمد مسعود و امرالله صالح فرار کردند و به تاجیکستان گریختند ، مردم پنجشیر اگاه باشند و فریب نخورند از وطن فروشان ،
حبیب الله یوسف زی

>>>   میخوای ادرس بدن به شما که کجا هستن بروید بکشید خیالتان راحت شود ؟
ارزش انسان ها به قبرشان نیست ترمیم ان قبر کمتر از نیم روز وقت میخواهد
کعبه یک سنگ‌نشان است که ره گم نشود
درمورد حمایت هم که اگر بیچاره ها حمایت میشدند پاکستان انقدر ناجوانمردانه به انها حمله هوایی و زمینی نمیکرد
مقاومت اگر مثل طالب مزدور خوبی بود الان صدتا حامی منطقه ای و فرا منطقه ای داشت
نگران نباش به زودی خودشان را هم خواهی دید
حداقل رهبری که ما از او حمایت میکنیم با دست خالی و کمترین نیرو حاضر شد مقابل طالبان بجنگد به کسی انتحاری نمیبندد تا روانه بهشتش کند وعده حوری و غوری نمی دهد برای قدرت مقعد کسی را پر مواد منفجره نمیکند برای چوکی مکتب دختران و دانشگاه هارا منفجر نمیکند میلیون ها انسان را بخاطر قدرت از گرسنگی نمیکشد به حداقل حقوق انسانی پشت پا نمیزند
زنان را برده نمیداند انسان را ازاده میشناسد
انصافا اگر کسی پیش از ورود طالبان پیگیر سخنان احمد مسعود میبود میفهمید به دنبال قدرت نیست او کافی بود فقط طلب هر پست و مقامی بکند اسم پدرش کافی بود تا در اوج قدرت میبود در دولت سابق اما کوچکترین پست دولتی را نپذیرفت چون حکومت غنی را اول قبول نداشت دوم به دنبال اصلاح جامعه از طریق فرهنگ سازی بود اگر پست میخواست دولت های قبلی بدون دردسر در اختیارش میگذاشتند
تشنه قدرت و مجنون پشتنوالی طالبان پاکستانی دال خور وحشی هستند جامعه جهانی میگوید حکومت همه شمول تشکیل بده وگرنه چند میلیون از گرسنگی خواهند مرد حاضر نیست زیر بار برود مبادا مردم فارس از حالت بنده گی و بردگی خارج شوند دزد شمایید که سالها مواد کاشتید و با خون مردم برای خود و چند زن و چندین اولادتان در خارج زندگی انچنانی ساختید
غنی و دارو دسته اش هم طالب بودند که غرق در فساد بودند کمی صبر کنید خواهید دید طالبان هزار بار فاسد تر از جمهوریت است

>>>   مقصد شما از مقاومت همو بقایای شـــــــرو فسـاد است ؟؟؟؟
مردم از شما خیلی خاطرات بد دارند می خواهند دوباره حتی شمارا درخوابل هم نبینند به همانم دزدی ها غصب ها اختلاس ها مردم آزاری ها قناعت کنید ودیگر این حرف های پوچ بنام مقاومت نزنید
در سوراخ های موش پنهان شده همه پانزده نفر هم نیستند حالا از مقاومت حرف میزنند
غ

>>>   بلی منتظر بودیم که بغض هزاره بشکند
چون در ایران بسیار از تاجیکها و مقاومت و احمد مسعود حمایت کردند هزاره نا احوال شدند
هزاره در کمین بود و دعا میکرد جبهه مقاومت شکست بخورد و شادی کنید

>>>   تمام حرفهای طالبان را زده
چقدر تفاهم با طالب داری

>>>   به او نمرده به فتوای من نماز کنید
حافظ شیرازی

>>>   آری آری و وووووووو آری!!!!!!!؟؟؟؟؟
طالب را امریکا و پاکستان در انبار استعمار ذخیره کردند تا دوباره نوبت شان برسد. طالب و داعش و دیگر نامهای تروریستی و افراطیون همه از یک کارخانه تروریست سازی پاکستان با دالرهای نفتی امریکایی ساخته شده اند. این انفجارهای مساجد شیعه ها و کشتار هزاره ها در تظاهرات و مساجد و مکاتب همه از طرف سی آی ای و آی اس آی و امنیت ملی غنی دزد احمدزی و حمدالله محبت نطفه حرامی رهبر منفور قدیمی طالبان ملاناخالص انجام میشد و امروز در در حکومت شیطانی طالبان زیر نام داعش تکرار میشود هدف کشتار مردم شیعه، هزاره و تاجیک و غیره است. در پشت آن امریکا و پاکستان ایستاده اند. برای مردم یک راه وجود دارد یا مرگ یا مبارزه برای آزادی و استقلال و عزت و شرف

>>>   آقای رسول پارسی،
مقاومت در برابر طالب و تروریسم فقط یک رهبر دارد وآن احمد مسعود است.
باقی هرچه بود و هرچه هست در حساب نیست.
هسته مرکزی مقاومت در پنجشیر و اندراب ها در حال نضج گرفتن است و این پروسه شاید سال ها را در بر بگیرد اما در نهایت طالبان تروریست را ریشه کن میکند.
شما چرا عجله دارید،؟؟؟؟؟؟؟؟
نسل من و تو در روز های آخر زندگی خود قرار دارند و شاید ثمره مقاومت را نبینند.

>>>   زهبران مقاومت در مرکز جمهوری پنجشیر اند! و بزودی دنیا را فتح می کند!

>>>   اکنون توسط پاکستان اشغال شده اید ولوی پاکستان میسازند که افغانستان هم شامل آن وخط دی.رند درای آمو.

>>>   دوست عزیز ، رهبران مقاومت جوانان اند که هیچ نوع تعلقات با آن معامله گران من و تو را بار ها در مدت بیست سال فروختند و خریدند ، ندارند.
لطفا در نوشته های خود اندکی حرمت کلام را در نظر بگرید ، مقاومت شخصی از جناب احمد مسعود نیست ، همه اقوام در انجاه جمع شده اند و او رهبر تعیین کرده اند .

>>>   این هم یک بازی تازه است تامن وتو سرگرم باشیم
این چندوقت هم بگذرد

>>>   جناب پارسی ، این جهاد و... همه چرت و پرتی بیش نبود جهاد چیست ، یعنی سعی و کوشش ، معنای جز این ندارد ، کس که توسط بیگانگان و پول ناچیز وطن خودشو نابود و وبران کند و اما وقتیکه یه کشور مسلمان علیه مسلمان جهاد می کنند این جهاد رو چجوری میشه توجهی کرد ، که خودت کشور خودتو ویران و مردم خودتو به کشتن بدهی ، این یعنی حماقت ، الان هم همین حماقت تکرار می شود ، زمانی که وضع بر وقف مراد است دلار ها به بانک تون سرازیر می شود و صاحب چندین قصر در کشور های مختلف جهان هم دارین زن و بچه تون در کشور های مختلف جهان دارن با استاندارد های جهانی مشغول عیش و نوش هستند چی پروای وطن دارند ، وطن بی وطن و این همه حرف و پجنشیر و ... هیچ تاثیری به اوضاعی کتونی ندارند چونکه کشور کاملاً از آنچه که شما تصور می کنید کاری دیگه ساخته نیست و ابر قدرت ها دارن کار خودشونو می کنند و هر کسی برای منفعت خویش دارند وضعیت رو یه جورایی به نفع خودشان برنامه ریزی می کنند و این جا است که مردم بیچاره افغانستان باید این همه رنج و غم روزگاری که بهشون تحمیل کرده بگذرانن و خداوند متعال هم کاری و دعای آنها رو قبول ندارند و باید دست دامان خدای زمین شد و خدایان زمین خیلی ها برنامه های زیادی بهتون دارند و که اگر بخواهند کاری رو واقعاً که شایسته انسان های روی زمین هستند انجام بده در ظرف 24 ساعتی همه رو اصلاح و مزاحم ها رو نابود می کنن پس دیگه دنبال چرن یا نمی گردند و نمایشنامه نویس می‌دونن که هنر مندان بعدی کسی ها هستند چه رولی رو بازی کنن .

>>>   رهبران مقاومت کی ها اند؟
مجاهدین.
مجاهدین را در زمان جهاد کی تمویل میکرد؟
امریکا.
امریکا گروه طالبان را چرا ایجاد کرد؟
بخاطری که ربانی با روس ها جور آمد و در تاجکستان آتش بس شد و گلبدین تیز به ربانی پیوست و چوکی صدر اعظمی را قبول کرد.
طالبان را چرا امریکا پس کزد و دوباره مجاهدین را به قدرت رساند؟
بخاطری که طالبان با القاعده یکجا شد و حادثه یازدهم سپتامبر رخ داد.
حالا امریکا چرا مجاهدین را پس کرد و دوباره طالبان را به قدرت رساند؟
بخاطر ترساندن روسیه و چین و هندوستان.
حالا گروپ مقاومت یا مجاهدین کجا اند؟
در ایران،ازبکستان،تاجکستان،ترکیه.
هر وقتی که طالبان به گفت امریکا نکرد،امریکا دوباره مجاهدین را به قدرت میرساند.
حالا مجاهدین حیثیت تایر شتبنی را دارند که اگر ضرورت شد،امریکا از آنها دوباره استفاده میکند.

>>>   رهبر مقاومت به ارګ رسیده خو خودرا نمایان نساخته!


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است