طالبان افغانی تحت الحمایه پاکستانی
 
تاریخ انتشار:   ۱۹:۴۵    ۱۴۰۰/۸/۲۵ کد خبر: 168990 منبع: پرینت

طالبان افغانی تحت الحمایه پاکستانی، در بحران شدید اقتصادی قرار دارند؛ (یعنی غلام غلام شدند)

طالبان شدیدن در تنگناهای اقتصادی قرار دارند و می کوشند از طریق توزیع گذرنامه های ناچل میلیونها پول مردم نادار و مریض را حیف و میل خود نمایند! این گروه خوب میدانند که با گذرنامه های طالبانی، هیچ کشوری برای شهروندان افغانستان ویزه نمیدهند.

اما این گروه از مجبورید ها مردم، بهره برداری کردند، برای درخواست دهندگان که در حال خروج از کشور هستند با پول گزاف گذرنامه توزیع میکنند، اکثرن مردمان محتاج و مریض دار اند. میخواهند خود، یا یکی از اعضائی خانواده خود را برای درمان بکشور های همسایه ببرند، بویژه پاکستان، اما این کشور مرز ها خود را بسته و قیمت تکت ها هواپیمایی خود را بشکل سرسام آوری بلند برده است!؟

طالبان که صد در صد وابسته به کشور پاکستان هستند، توان و جرات آن را ندارند که این موضع را برسی نموده و جلوی مداخله، ظلم و بی عدالتی پاکستانی ها را در کشور ما بگیرند.

طالبان آنقدر زبون هستند که در میدان هوائی کابل در کنار هواپیمايی آریانا عکس گرفتند. اما در پاکستان از هواپیمایی پاکستانی پایین شدند؟ معلوم نشد که در فضا معجزه شد؟ یا این ملا هبت الله «از آن دنیا چوف و کوف کرد.»

طالبانی که در مدارس دینی پاکستان دال و چپاتی برای خوردن نداشتند، حال غذا هایی میخورند که کمتر از بهشت نیست!؟ اما جنگجویان شان در آرزوی خوردن این نوع غذاها هر روز جان می‌دهند. تا عدالت عمری را بر قرار نمایند.

رضا میهنیار


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان افغانی
تحت الحمایه پاکستانی
نظرات بینندگان:

>>>   30 ملیون جمعیت ملکی افغانستان بالای طالب بشورید و انقلاب کنید و هفتاد هزار طالب را به جهنم بفرستیم و ملک خویش ازاد سازیم

>>>   "حال غذا هایی میخورند که کمتر از بهشت نیست" خوب میدانند که بهشت مال آنها نیست و عیش اش را همینجا میکنند
آتش خاوری

>>>   شوربختانه افغانستان هزاران هزار مشکل دارد ولی تنها و تنها یک راه حل دارد و آن اقتصاد است. اگر روزی روزگاری پایه اقتصاد درونزا به درستی گذاشته شود خودبخود پس از بیست سال بی سوادی کم میشود، انتحاری و دخالت دیگر کشورها کم میشود. آوارگی کم میشود و.... هر کس میتواند از هر زاویه مشکلات را دیده و کسی یا کشوری را مقصر کند ولی در پایان راه حل یکیست و آن اقتصاد است. اگر همه نویسندگان برای ایجاد یک برنامه اقتصاد ملی همفکری کنند باز کم است. مشکل با غنی و طالب و این و آن حل نمیشود. قدیمی ها میگفتند خوشا چاهی که از خود آورد آب. اقتصاد درونزا و ملی چنین چیزی است.

>>>   طالب اختیار زن خود را ندارد.
زن های طالبان در پاکستان خدمات ارایه میکنند و خود طالبان اینجا با چلی ها مراوده دارند.
....بهتر است از طالب.

>>>   ازروزی که انگل ستان این کشور جعلی را ساخت، مردم
ما یک روزخوش ندید.به سراغ تاریخ بروید تا باورتان شود این نطفه شوم سرآغاز بدبختی های ما بود.۲۰سال پیش با پلان های خود آمریکا را تحریک کرد وارد افغانستان شوند در حالیکه بن لادن در پاکستان بود واین کشور با استفاده از مشتی وطن فروش آدرس اشتباهی به آمریکا داد.نیروهای استخباراتی پاکستان قریب به چهل سال است که در روند رابطه وسیاست ما با دول خارجی وغربی با کشور ما بازیگر اصلی است.واین عروس هزار داماد با هرکشوری که به افغانستان رابطه دارد.ا..سیاستمداران کشورماهم کلگی در خواب ودشمن غدار بیدار و بیرحم هر پلانی که خاست پیاده میکند.
انگل ستان دونطفه شوم در منطقه کاشت.اسراییل وپاکستان وتازمانی که این باروری است شیطانکها سراز تخم بیرون میاورند.یک روزطالبان یک روزداعش و...
اما به این امیدواراستم که عمرظلم کوتاه است وروزی این شیطان منطقه رسوا میشود.

>>>   لنکی و جبن کر رفت در گروبنهانی
خم به ابرو خوش نباشد چوکی است جاناجانی
ما غلامی از غلامان کشته ایم
اهل ما بادار می بود بد نبود


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است