مسلمانان عامل خشونت اند یا مسیحیان؟
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۶    ۱۴۰۰/۸/۲۸ کد خبر: 169012 منبع: پرینت

بالاترین نرخ تن فروشی در جهان:
1. تایلند (بودایی)
2 - دانمارک (مسیحی)
3 - ایتالیا (مسیحی)
4. آلمان (مسیحی)
5. فرانسه (مسیحی)
6- نروژ (مسیحی)
7- بلژیک (مسیحی)
8. اسپانیا (مسیحی)
9. انگلستان (مسیحی)
10- فنلاند (مسیحی)

بالاترین نرخ سرقت در جهان:
1- دانمارک و فنلاند (مسیحی)
2- زیمبابوه (مسیحی)
3- استرالیا (مسیحی)
4- کانادا (مسیحی)
5- نیوزلند (مسیحی)
6- هند (هندوئیسم)
7 - انگلستان و ولز (مسیحی)
8 - ایالات متحده آمریکا(مسیحی)
9 - سوئد (مسیحی)
10 - آفریقای جنوبی (مسیحی)

بالاترین میزان اعتیاد به الکل در جهان:
1) مولداوی (مسیحی)
2) بلاروس (مسیحی)
3) لیتوانی (مسیحی)
4) روسیه (مسیحی)
5) جمهوری چک (مسیحی)
6) اوکراین (مسیحی)
7) آندورا (مسیحی)
😎 رومانی (مسیحی)
9) صربستان (مسیحی)
10) استرالیا (مسیحی)

بالاترین نرخ قتل در جهان:
1 - هندوراس (مسیحی)
2- ونزوئلا (مسیحی)
3 - بلیز (مسیحی)
4 - السالوادور (مسیحی)
5 - گواتمالا (مسیحی)
6- آفریقای جنوبی (مسیحی)
7. سنت کیتس و نویس (مسیحی)
8- باهاما (مسیحی)
9- لسوتو (مسیحی)
10- جامائیکا (مسیحی)

خطرناک ترین باندهای مافیایی جهان:
1. یاکوزا (بی دین)
2 - آگبروس (مسیحی)
3 - واه سینگ (مسیحی)
4 - جامائیکا بوس (مسیحی)
5 - پریمرو (مسیحی)
6. برادران آریون (مسیحی)

بزرگ‌ترین باند های مواد مخدر در جهان:
1 - پابلو اسکوبار - کلمبیا (مسیحی)
2 - آمادو کاریلو - کلمبیا (مسیحی)
3 - کارلوس لدر ژرمن (مسیحی)
4 - گریزلدا بلانکو - کلمبیا (مسیحی)
5 - خواکین گوزمان - مکزیک (مسیحی)
6 - رافائل کارو - مکزیک (مسیحی)

باز گفته می شود که اسلام عامل خشونت و تروریسم در جهان است و می خواهند ما این را باور کنیم.

چه کسی جنگ جهانی اول را آغاز کرد؟
مسلمانان نبودند..
چه کسی جنگ جهانی دوم را آغاز کرد؟
مسلمانان نبودند..
چه کسی حدود 20 میلیون بومی را در استرالیا کشت؟
مسلمانان نبودند..
چه کسی بمب اتمی را بر روی ناکازاکی و هیروشیما در ژاپن پرتاب کرد؟
مسلمانان نبودند..
چه کسی بیش از 100 میلیون سرخ‌پوست هندی را در آمریکای جنوبی کشت؟
مسلمانان نبودند..
چه کسی حدود 50 میلیون سرخپوست هندی را در آمریکای شمالی کشت؟
مسلمان نبودند..
چه کسی بیش از 180 میلیون آفریقایی را به عنوان برده از آفریقا ربود، 88 درصد آنها مردند و باقی لادرک شدند.

حاجی عزیز عزیزی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
مسیحی
مسلمان
نظرات بینندگان:

>>>   حاجی صاحب عزیز عزیزی !
نه عیسویان و نه مسلمانان عامل تمام بد بختی های بشریت است. حضرت عیسی برای پیروان خود میگفت :اگر کسی به یک روی شما سیلی میزند شما رخ دگر روی تانرا برایش پیش کنید تا سیلی بزند ، هدف از این گفتار تامل و حوصله و خجالت دادن جانب مقابل ....تفسیر بیش‌تر ضرورت است اما همین قدر کافی است. همچنین در اسلام نیز هیچ آیت و حدیثی را نمیتوانید دریابید که هدف آن تشویق شکنجه انسان و جنایت باشد. بودا نیز وصایای ارزشمند برای بشریت از خود به جا گذاشته است ...از مجموع تعالیم بودا نه کشتن زنده جان میباشد کشتن حیوان برای اولین بار در هند باستان توسط بودا ممنوع قرار داده شد ولی امروز بودیستهای کشور برما مسلمانان بی پناه را قتل عام کرده اند....صهیونیستها بنام جودیزم فلسطین کشی میکنند در حالیکه در دین یهودیت چنین نیست و این کار استعمار انگلیس برای برنامه های استیراتیژیک آن بوده است.
زمانیکه مذهب با سیاست عجیبن شود دگر قدسیت خود را از دست می‌دهد.
بیش‌تر از هزار سال پاپهای عیسویان بزرگ‌ترین جنایت را در برابر پیروان
عیسی مرتکب شدند ، وقوع رنسانس و تحولات انقلابی و شکستن زنجیر های استبداد سیستم فیودالی که در تبانی با کلیسا اروپا را در تاریکی قرار داده بود راه را برای انکشاف و گستردگی سیستم جدید یعنی بورژوازی که یک گام مترقی تر از فیودالیرم بود ، باز کرد و اروپا به سرعت پله های ترقی را پیمود ولی نظام
جدید نتوانست از رنج انسان زحمتکش بکاهد. باز هم کلیسا خود را با قدرت جدید همبستر ساخت و تا کنون ادامه دارد.
در مورد اسلام نیز چنین بود و است. حضرت محمد که شخص زیرک و دور فکر بود برده داری را که یکی از منابع سرشار برای اعراب بود عملا منع نکرد ولی. برای مسلمانان توصیه کرد که آزاد کردن یک برده اجر بزرگ دارد، اما بعد ها مسلمانان در برده ساختن سیاهپوستان و سایر قبیله ها با اروپاییان در رقابت پرداختند یعنی نه تنها وصایای پیامبر را نا دیده گرفتند بلکه در گسترش و گرم کردن بازار بردگی خیلی ها مهارت حاصل کردند.
مشکل ما با ادیان نیست مشکل در این است که چه نوع برداشت از دین خود داریم....نظامهای سرکوبگر برده داری فیودالیزم و امپریالیزم برای بقا و حیات خود متوسل به هرکاری میشوند تا منافع خود را حفظ کنند.اسلام در افغانستان یک وسیله سرکوب برای نیروهای های مترقی استفاده شده است...
چنگیز خان بعد از آنکه افغانستان را زیر و زبر کرد و تمدن شرق را ویران کرد ، بعد از دگر آن آزادی های عقیده یی و بحث های مکتب های مختلف ممنوع گردید و محافظه کاران مذهبی هم از قدرت شاهان برای سرکوب اندیشه های مترقی وسیعا استفاده میکردند و این پروسه قرنها تا امروز در افغانستان ادامه دارد.

جنگ‌های اول و دوم جهانی و یا قبل از آن جنگ‌های امپراتوران جهان با یکدگر صرف و صرف هدف غارتگرانه و به برده کشیدن ملیتهای دگر میباشد.
همواره جنایات بشری در عقب دین خود را پنهان کرده است. شما جنگ‌های صلیبی را علیه مسلمانان به یاد دارید ،در جنگ‌های صلیبی که شعار آن آزاد ساختن زادگاه حضرت عیسی بود ، در پشت پرده هدف جهانکشایی ، به برده کشیدن پیروان سایر ادیان بخصوص مسلمانان ، توسعه خاک و بدست آوردن مستعمرات جدید و ثروت بوده است حتی کشیشها پسران خرد سال را بنام آنکه اینها موجودات پاک و عاری از گناهان استند به جنگ علیه مسلمانان فرستادند ، این اطفال توسط همین مبلغین دین عیسویت در بازار های برده فروشی در طول راه به فروش رسانیده شدند...
نتیجه اینکه ما نباید جنایات بشری را که توسط افراد صورت گرفته به ادیان پیوند دهیم و پیروان ادیان را در مقابل یکدگر قرار دهیم . چنین طرح از ریشه بی بنیاد است و در حقیقت باعث ستر جنایات بشر علیه مدنیت و انسانیت میگردد که بنام مذهب و دین آغاز کرده بودند و این پروسه ادامه دارد و چسپیدن با چنین طرح ما را از اصل ارزیابی ریشه مشکلات بنام مذهب و دین دور میسازد و کینه و دشمنی را بین پیروان ادیان مختلف گسترده میسازد.
از دین تعدادی از افراد مفسد و ابسته با ناسیونالیزم افراطی و طبقات حاکمه در افغانستان وسیعا استفاده کردند و توانستند بنام اسلام این افراد که با نامهای شان همه آشنا استیم ملیونر های جهان شوند زنده یاد ببرک کارمل میگفت که اسلام نه تنها در افغانستان در خطر نیست بلکه از حمایت گسترده توسط حزب و دولت به مقایسه دگر کشور ها به مراتب برخوردار است. واقعا چنین بود در آن زمان شیعه ، سنی بدون ترس به مسجد و تکیه خانه ها میرفتند ‌صد ها مسجد در سرتا سر کشور احداث گردید در حالیکه در پاکستان کشتار اقلیت‌های هزاره و احمدی ها نیز جریان داشت و تا کنون ادامه دارد و در افغانستان بنام دین اسلام تجارت سیاسی شد و امریکا با اجیر ساختن سران تنظیم‌های دزد دین را برای اهداف دور مدت خود یک وسیله قرار داد ، در اینجا هیچ تقصیری از عیسویان و یا مسلمانان نیست بلکه تقصیر از امپریالیزم انحصار طلب است
در هندوستان متاسفانه امروز دین وسیله خطر ناک توسط هندوهای افراطی در علیه مسلمانان استفاده می‌شود و کمپاین وسیع شووینیستهای هندو زیر پوشش هندویزم علیه اقلیت‌های مذهبی براه انداخته شده است در اینجا هندوییزم هیچ تقصیری ندارد ، تقصیر از سرشت هندو های متعصب و شووینیست بخاطر کسب حاکمیت و زیر سوال بردن دموکراسی در هندوستان به نفع یک حزب سیاسی میباشد.
از ذکر ارقام شما تشکر ولی باید تصریح میکردید که چرا اینهمه بدبختی بنام دین صورت گرفته و می‌گیرد . امید تحریری مختصر بنده بتواند روشنی مختصر بر موضوع مورد بحث بیاندازند.
حنظله

>>>   "بالاترین نرخ تن فروشی در جهان": آیا میدانی که بالاترین مشتریان این تن فروشان فرعون های عرب اند؟؟ لیست ۲۰ سال اخیر مملکت خودمان را حساب کرده یی بشمول روسپی خانه ارگ،؟؟؟
"بالاترین نرخ سرقت در جهان": ارقام ۲۰ سال اخیر بشمول جهودان و مافیای 'فراری بابای دزد مشر' در لست ات گم است!!!
"بالاترین میزان اعتیاد به الکل در جهان": باید بالاترین میزان اعتیاد به چرس و مواد مخدر هم اضافه شود!!
"بالاترین نرخ قتل در جهان": فکر میکنم که از اخبار دنیا درنیم قرن اخیر بیخی بی خبری، ارقام قتل های جنایتکارانه ۴۰ ساله جهودی ها در کشورو قتل هایی زنجیره یی القاعده و داعش در شرق میانه. تنها کشتار های دسته جمعی مردم هزاره کافی است که ما در کشتارکپ طلایی بگیریم.
"خطرناک ترین باندهای مافیایی جهان": آغا جان خیالم از این سرزمین بیخی بی خبری، مگراز مافیای متحده 'حامدک'، 'دزدمشر' و 'افغان ملت' خطرناکتر هم وجود دارد، رهبر اش هم 'ذلیلزاد'؟؟؟؟
"باز گفته می شود که اسلام عامل خشونت و تروریسم در جهان است و می خواهند ما این را باور کنیم." در دوران جنگ هایی ذکر شده خودت کسی این گپ را نمیزد با آنکه جنایات جنگ های عرب های بربر هم در رکورد جهانی است. مگر تروریسم، قتل مردم بیگناه بدست وهابی های جنایتکار (القاعده، داعش، ملیشه های چرکستان و......) اسناد کافی برای محکومیت وهابی هاست، این دیگر وظیفه مسلمانان است که حساب خودرا از ازین مفسدین جدا کنند و علنأ در سطح بین المللی اعلان کنند.
آتش‌خاوری

>>>   اینکه اونها بد باشند دلیل بر خوبی شما نیست. مشک آن است که خود ببوید. اینکه چیزهای بد بو در جایی باشند دلیل بر مشک بودن چیزی که کمتر بدبوست نیست

>>>   سومی
کوتاه گفتی مگر پخته گفتی، آفرین
آتش خاوری

>>>   مسلمانها درحال حاضر مصروف کشتن همدیگراند

>>>   (مسلمانان عامل خشونت اندیامسیحیان؟)
اگرراستش رابگویم طالبان سرم راازتنم جدا میکنند.خوب است که بگویم نمیدانم.شماشاهدهستیدکه من درین مودنظرندادم.
عاقل

ایمیل:
لطفا فارسی تایپ کنید. نوشتن آدرس ایمیل الزامی نیست
میتوانید نام و محل سکونت خود را همراه نظرتان برای چاپ ارسال نمایید
پربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است