بچه های افغانی غلامان جنسی دریورهای پاکستانی
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۸    ۱۴۰۰/۹/۷ کد خبر: 169097 منبع: پرینت

بچه های افغانی غلامان جنسی برای دریورهای پاکستانی!
چندی پیش ذبیح الله مجاهد اعلام کرد؛ در دوران حاکمیت آنها کودکان افغانی در مصونیت قرار دارند! در حالیکه کافی است شبانگاه در مرز تورخم سری بزند تا متوجه شود، چه فاجعه ای زیر بیرق امارت اسلامی در حال وقوع است.

مز تورخم شاهد تردد موترهای باری است که راننده گان پاکستانی از افغانستان میوه خارج می کنند و سپس سمنت یا... وارد افغانستان می کنند.
این راننده ها گاهی دو سه شب، پشت مرز برای عبور منتظر می مانند و همین طولانی شدن زمان، فرصت مناسبی است که نیمه های شب از پسربچه های 12 تا 14 ساله برای رفع نیازهای جنسی، سؤاستفاده کنند.

برخی از پسرهای دستفروش که مواد خوراکی و بوتل های آب را به دست مسافران داخل مرز تورخم میرسانند،
ساعت های 2_3 شب، وظیفه تازه اشان آغاز می گردد. این کودکان و نوجوانان در گروه های پنج تا ده نفره بین موتروانان پاکستانی در داخل خاک افغانستان پخش می شوند و بعد از اینکه توسط راننده ها، انتخاب شدند، تا خود سپیده دم در اتاقک های تریلی باقی می مانند.

متاسفانه در چهارطرف این فاجعه، آنچه که با طلوع خورشید شاهد هستیم، بیرق های برافراشته امارت اسلامی است.
نوع حکومتداری امارت طالبان باعث شده روز به روز شاهد افزایش سطح بیکاری و فقر مردم باشیم و در کنار سوءاستفاده گری جنسی از اطفال در برابر پرداخت وجه اندک؛ برخی از فامیل ها برای رفع گرسنگی اقدام به فروش کودکان خود کنند و با تاسف هیچ فریادرسی هم برای رفع این همه جنایت وجود ندارد.

بتول حیدری
(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
بچه های افغانی
غلامان جنسی
دریورهای پاکستانی
نظرات بینندگان:

>>>   شرم برشما غلامان پاکستانی که پشت دوربین امارات اسلامی را مدافع مردم افغانستان نشان داده و کشور را به بیگانه سپرده اید.ببینیدچی برروز این مردم بیچاره آورده اید.به خدا که شما بویی از اسلام نبردید وگرنه کلگی از غصه این بی ناموسی و بی ننگی باید مرزتورخم را با موتروانان کثیف ولواط کار پاکستانی به آتش می کشیدید.مردم برعلیه این قوم ویرانگر قیام کنید.تا فرزندانتان درمصونیت باشند.

>>>   برای اینکه با تاسف این ملیشه ها خود همچو زنده گی را داشته اند، رای نمیزنند.
آتش خاوری

>>>   غلامان جنسی هم از نسل خودکفان های است که خانه های شان در ننگرهار است. لواطت کار شان است همانطور که لوگری ها در زمان غنی بابای شان در مکاتب لواطت کردند

>>>   طلبه های مدارس مذهبی پاکستان به این عمل لواط از سن پنج و شش سالگی عادت دارند و تقریباً عموم طالبان امارت اسلامی این دوره را گذشتانده اند و حال بالای کودکان معصوم اجرا میکنند و کودکان را برای باداران پاکستانی خود تقدیم میکنند تا به آنان تجاوز وحشیانه جنسی کنند. این عمل زشت و ضد انسانی جز زندگی طالبان شده است و یکی از علل دشمنی آنها با زنان است چون میل شان به کودک آزاری است طالبان بیماران روانی و جنایتکاران جنگی میباشند که باید از جامعه انسانها دور ساخته شوند.

>>>   نظام طالبی نانی باز است.

>>>   این سخنان درست است و واقعیت هم دارد این حرف را در جای دیگری نیز خواندم . پاکستانی ها و طالبان به چنین عملکرد های زشت و غیر انسانی عادت دارند که نتیجه محرومیت و کمبودنیاز های جنسی است . اما این که رفع این نیاز از کودکان و نیمه جوانان کشور ما همیشه قربانی گرفته و می گیرد ، حرکتی غیر انسانی و ضد بشری است . اطفال دستفروشی را که فقر و تنگدستی به جای مکتب و درس و تعلیم ، به جاده ها و خیابان ها کشانیده و راننده گان پاکستانی با اعمال وحشیانه خود این کودکان را مجبور به خودفروشی می سازند ، خود نشاندهنده خوی و خصلت حیوانی در افرادی است که باور های دروغینی به خدا و پیغمبر و احادیث او دارند . در زیر سایه بیرق طالبان ، چیزی بیشتری از این را نیز انتظار نداشته باشید .

>>>   خداوند لعنت کند به این جنایتکاران پاکستانی.

>>>   طالب کثیف بچه باز است
شیطان خبیث بچه باز است
با طفل صغیر میکند جبر
وحشی کثیف بچه باز است

>>>   در دوران اول طالبان در مقابل همچو جرایم سنگسار بود و در مقابل دزدی قطع دست و در مقابل قتل نیز سنگسار.
اما حالا از ترس این که جامعه جهانی ما را برسمیت نمی شناسد،همه دستور ها و قوانین خداوندی را فراموش کردند.
روزی رسان خدا است.شما بخاطر کمک جامعه جهانی،نباید از دستورات و قوانین خداوندی سر پیچی کنید.

>>>   ستم ملی بر کودکان
فقر ؛ فحشا و ذلت میافریند. در افغانستان در ملی ساختن بسیاری از دستاوردهای خوب ناکام شدیم.در مبارزه با بیسوادی تا سایر خدمات اجتماعی در همه عرصه ها ناکام شدیم.اما:
در راه به بند کشیدن کودکان و بهره کشی های جنسی از این موجودات بیدفاع کامیاب شدیم. کمی به عقب برگردیم: خرید و فروش دختران خرد سال قدامت پیشینه دارد. بعضا مطابق رسم و رواج و بعضا از روی فقر و ناداری ...ولی فروش پسران خرد سال طی سی سال پسین بخصوص طی بیست سال حاکمیت مافیای تاجیکها و پشتونها به اوج خود رسید. ..خرید و فروش پسران خرد سال بدو منظور صورت میگرفت:
۱- تعدادی از فامیلها نسبت نداشتن فرزند از فقر مردم استفاده کرده جگر گوشه های شانرا در بدل پول از انها گرفته و میگیرند.
۲- بخش دگر از خرید پسران خرد سال به منظور فحشا و بهره کشی های جنسی بوده است.این پسران توسط افراد معین خریده میشدند و میشوند تا انها را برای رقص در عروسی ها تربیه و منبع عایداتی برای مالکین انها شوند... این نوعی از برده داری است. همچنان بر اساس تحقیقات و تتبع که اسناد نیز وجود دارد و در یوتیوب هم موجود است معلوم گردیده است که بعضی از قوماندانان جهادی مربوط تنظیمهای هفتگانه در سمت شمال به این کار اشتغال داشتند ...این هم به ضم انها جهاد در راه خدا است....
در بسیاری از محافل خوشی در ولایات این پسران که بنام بچه بازنگر در عنعنات مزخرف ما نامیده میشود به رقص پرداخته و میپردازند . مسوولین امنیتی به خصوص پولیس نیز از شرکت کنندگان چنین محافل بوده و حتی ویدیو هایی وجود دارد که بالای این پسران رقاص پول میریزند. گزارشات منابع نظامی کانادایی ها و امریکاییان در افغانستان انها ده ها راپور چشمدید از فجایع استفاده از اطفال روی جاده ها برای روابط جنسی توسط نیروهای امنیتی در ولایات افغانستان در بین قاغوشهای منسوبین پولیس نشر گردیده است ...این خارجی ها در قضاوت شان صادق نبودند انها در راپور شان تذکر داده اند که این جز فرهنگ افغانها است . این نتیجه گیری انها کتمان کردن حقایق و عواقب دلخراش ناشی از جنگ است که همین غربیان و امریکاییان بر ملت ما از چهل سال بدینسو به بهانه های مختلف تحمیل کرده اند. این راپور سروصداهای زیاد در رسانه ها ایجاد کرد ولی هیچ اقدامی صورت نگرفت.
یکی دگر از کار کرد های نیرو های امنیتی وقت و شاید اکنون هم این بود که نوجوانان زیر سن هیجده را از روی جاده ها بنام کیسه بر و دزد گرفتار و در موتر هایشان انها را انداخته در محلات مخصوص برده و بر انها طور دستجمعی تجاوزات جنسی صورت میگرفت و بعد از ان در گوشه ای از جاده رها میگردید منبعی برای دادرسی به این قربانیان وجود نداشت و اگر هم داشت کاری از دست شان ساخته نبود.
قرار گزارشات یونسکوUNESCO بیشتر از 3ملیون طفل افغان یا افغانستانی متعلق به تمام ملیتهای کشور برای کار در روی جاده ها استند و بسیاری شان یتیم و بی سرپناه و بیشترین قربانیان هم همین اطفال استند این رقم سی فیصد از مجموع نفوس کشور است.
در جمهوری اسلامی پاکستان وضعیت مشابه است. اطفال در کار خانه روزانه شانزده ساعت کار میکنند . مکتب و تعلیمات وجود ندارد و حد اقل روزانه طور رسمی بیش از 10000 CASE تجاوزات جنسی ثبت مراکز امنیتی میگردد و هزاران واقعه بدون ثبت و راجستر وجود دارد که خانواده ها از روی شرم به مقامات امنیتی مراجعه نمیکنند.
اطفال روی جاده ها در پاکستان حد اقل به بیست ملیون میرسد . این اطفال توسط هموطنان پاکستانی شان به کار های شاقه و بهره کشی های جنسی مجبور ساخته میشوند... قرار ریسرچ منابع UNICEF در اسلام اباد راولپندی ایالت سند و بعضی نقاط دگر اطفال شبانه در پارکها مورد تجاوز جنسی قرار میگیرند و فرهنگ لواطت بین دریوران پاکستان سابق دیرینه دارد و استفاده جنسی از کودکان سنین 12-16 در هده های بس های لینی و باربری امر معمول میباشد.بر علاوه تعدادی از زنان و دختران نیز در شمار قربانیان میباشند.
این موضوع نه تنها از نگاه اخلاقی جرم است بلکه جهت منفی دگر قضیه انتشار امراض طور گسترده میباشد به خصوص در هند پاکستان و کشور های عربی ....زیرا دریوران با دور بودن از فامیل های شان از فحشای روی جاده ها به شمول زنان و اطفال خردسال استفاد میکنند.
این کلچر و فرهنگ انسانی نه برای افغانها و نه برای پاکستانی ها ونه برای کدام ملیت دگر است. این لکه ننگ نمایانگر زوایای فقر و ناداری و عدم حمایت های مالی از اطفال و زنان نادار در کشور های جهان سوم است.
طفلی که روزانه به مکتب نرود و طفولیتش در روی جاده بخاطر جمع اوری پلاستیک برای لقمه نانی سپری گردد سرنوشتش چنین است.
دوستان
بهره کشی های جنسی اطفال در افغانستان و پاکستان و جهان همه یک وجهه مشترک دارد و ان ...فقر.... اطفال پاکستان و افغانستان همه موجودات بیدفاع میباشند که قربانی سیستمهای مافیایی فساد گسترده اداری در دولت های فاسد بوده اند. تنها تحقیر طالب و پاکستانی ها و غیره درد را دوا نمیکند بلکه کار متداوم و همکاری های مردم در هر دو کشور میتواند به این فاجعه بشری خاتمه بخشد و یا حد اقل محدود سازد.من در بالا اشاره کردم که تجاوزات جنسی بر کودکان بخصوص پسران تنها به طالبان محدود نمیگردد بلکه محصول سالها فقر و رنج و بخصوص جنگ چهل ساله در کشور میباشد..
که باید نهایت جدی و با مسوولیت با ان برخورد کرد.
ما هر روز در رسانه ها مصروف جنگهای زبانی و قومی استیم و چنان در این بیماری غرق استیم که واقعیتهای تلخ روزمره را فراموش کرده ایم و اگر تصادفا خبری در چنین مورد از گوشه ای به گوش ما برسد ان دم روی ان به بحث میپردازیم و ان هم بجای جستجوی راه حل به محکومیت طرف مقابل میپردازیم اگر تاجیک استیم پشتون را ملامت میکنیم و میگوییم که این کلچر پشتونها است و اگر پشتون استیم چنین اتهام را به تاجیک ها میزنیم ولی هیچ یک ما متوجه نه شده ایم که تجاوزا جنسی بر اطفال سابقه دیرینه دارد و زاده فقر و ناداری است و قربانیان ان از هر ملیت و قوم میباشد.
حنظله

>>>   به کامنت دهنده اخیر!
دوست گرامی چرا شما برف بام احمد را بر بام محمود و از محمود بر بام احمد میاندازید. استفاده های جنسی طوریکه شما گفتید زاده فقر است. درست اما کار و شیوه طالبان است غلط. بخاطر آن غلط که طی بیست سال حکومت مافیایی کرزی ، غنی و همدستانش بیش‌ترین جنایات در این بخش صورت گرفته بود. اسناد موثق وجود دارد که اطفال خرد سن از طرف افراد کثیف و بد اخلاق اغوا گردیده و با دادن پول آنها را در راه غلط تشویق میکردند. از آنها بچه بازنگر میساختند و در محافل میرقصاندند، حتی در محافل. منسوبین پولیس و اراکین دولت نیز شرکت میکردند. بچه بازی در ولایات سمت شما ل بخصوص در ولایت تخار به اوج خود رسیده بود . هزاران طفل به فحشا کشانده شدند ، من مستند میدانم که قوماندانهای جهادی به این پیشه نیز در ولایت تخار پرداخته اند.
نه تنها بچه بازی بلکه اعتیاد جوانان به مواد مخدره به اوج خود رسیده بود.
طالبان ده هزار معتادین را از شهر کابل جمع آوری کردند و به شفاخانه ها تسلیم کردند.
برادر گل،مشکل بچه بازی ، مشکل اعتیاد تنها مشکل طالب نیست. ضرور نیست که با طالب هم نظر باشیم ولی این ضرور است که طالبان را که اکنون مسوولیت کشور را بدوش گرفته اند مجبور سازیم تا برای دفع این مشکل سراسری اقدامات لازم کنند و حتی ما باید در این کار با امارت همکار باشیم زیرا در اینجا سوال زندگی و ابرو ی اطفال ما میباشد افرادی را که در شیوع این عمل غیر اخلاقی مصروف اند شناسایی و به مقامات امنیتی تسلیم کنیم . اطفال غریب هم مانند اطفال من و تو آرزوی یک زندگی ابرو مند را دارد ، آرزوی تحصیل دارد....
تبریز

>>>   طالب باعث همه بد بختی های ملت است.
اگر طالب ۲۰ سال این ملت را نمیکشت کشور این همه بد بخت نمیشد.
مقاومت مشت محکمی است بر دهان طالب و طالب دوستان و پاکستان.

>>>   چند وقت بعد باز جنرال میشوند مانند خوشحال

>>>   سلام . خب برادران گلم بچه بازی که در افغانستان فعل جدیدی نیست آیا تا بحال نبوده ؟؟؟ خب بوده حال نیست؟؟ که است
یعنی اگر طالبان برود بچه بازی هم کم می شود؟؟ خیر خب خودتان هم که میگوییدومیدانید بهترین جنرال های مملکتی ما هم بچه بازی می کرد نمی کرد می کرد خب پس تنهاطالبان را در این باره محکوم نکنید اگر محکوم هستیم همهگی مان محکوم هستیم و دیگر اینکه کودکان که تن به چنین کاری می دهد خیلی های شان پدر و مادر بسیار بد اخلاق دارد که از خانه فرار می کند و در آخر گرفتاری چنین کاری می شود و یا از فقر به چنین کار ها تن می دهد .
طاهر


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است