بدون شک غنی و معاونانش خاین بودند
 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۰۲    ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ کد خبر: 169394 منبع: پرینت

اشرف غنی احمدزی روایت و قرائت خود را چندین بار گفته اکنون نوبت امرالله صالح و سرور دانش است که سکوت مرگبار را بشکنند!
کی باور می کند که به جای خوست به اوزبکستان و بعد به امارات متحده عربی رفته اند؟
مصاحبه اشرف غنی احمدزی با شبکه BBC کاملاً دروغ، بدون مدرک و تکرار گفته های ضدونقیض وحید عمر، حمدالله محب و دیگر اوباشان فاسد حلقه تنگ قدرت بر مبنای انکار دزدیدن، پذیرش مسوولیت و جعل تاریخ است.

اشرف غنی احمدزی آگاهانه و یا ناآگاهانه در نقش شاه شجاع ظاهر می شود و می‌گوید که همه کاره آمریکایی ها بوده اند و آمریکایی ها او را قربانی کرده اند در حال که بارها چیغ میزد که یگانه کسی است که مردم افغانستان او را انتخاب کرده است و وابسته به هیچ قدرتی نیست و بعد ادعا می کند که بسم الله محمدی وزیر دفاع به او تلفن زده است که همه چیز شاریده است یعنی علت فرار خود را به دوش آمریکایی ها و وزیر دفاع می اندازد و منکر پلان بسیار منظم فرار و تسلیم قدرت به شبکه حقانی می شود در حالی که همه می دانند پلان فرار و انتقال ذخایر بانک مرکزی و اسعار از سرای شهزاده، آماده کردن هلیکوپتر ها و یک بال طیاره در میدان هوایی از ماه ها قبل تدارک دیده شده بود و این موضوع در فضای مجازی درز کرده و بسیاری ها از جمله من در چندین نوشته خود اطلاع رسانی کرده بودم.

کدام عقل باور می کند که اشرف غنی احمدزی حتی در درون هلیکوپتر نمی دانسته است که در کجا می رود در صورت که همان روز با شیخ طهون مقام استخباراتی امارات متحده عربی راجع به چگونگی فرار صحبت داشته است.
بدون هیچ تردید اشرف غنی احمدزی، امرالله صالح و سرور دانش از جمله خاینین به نظام و مردم افغانستان هستند که سرنوشت مردم افغانستان را اینگونه رقم زدند، اکنون که اشرف غنی احمدزی، وحید عمر و حمدالله محب برای تاریخ روایت و قرائت دروغین می سازند و هیچگونه مسوولیت و خیانت را نمی پذیرند بر امرالله صالح و بسم‌الله محمدی است که سکوت خیانت بار را بشکنند و به نمایندگی از تاجیک ها که در دزدیدن شریک باند اشرف غنی احمدزی بوده اند روایت و قرائت خود را از چگونگی فرار، تخلیه بانک مرکزی و تسلیمی قدرت به شبکه حقانی بیان نمایند و وضاحت بدهند که داستان سازی اشرف غنی احمدزی و باند تبهکارش تا چه اندازه برای آنها قابل قبول است و آیا واقعاً تاجیک ها می‌خواسته اند کابل را به ویرانه تبدیل نمایند و اشرف غنی احمدزی و باند تبهکارش از آن جلوگیری کرده است.

سرور دانش از این که در دربار اشرف غنی احمدزی بوده است خایین ملی است و از همه مهمتر خایین به منافع هزاره ها است از اینکه بی‌خبر از همه چیز و بی صلاحیت در همه امور بوده است لازم است در مطبوعات ظاهر شود و به بی‌خبری و بی صلاحیتی خود اذعان نماید.
اشرف غنی احمدزی اصلأ راستگویی را یاد ندارد که ماشین راست‌آزمایی بالای آن کاربرد داشته باشد فقط یک هیأت با صلاحیت بین المللی می‌تواند دزدی های میلیارد دالری اشرف غنی احمدزی و باند تبهکارش را به اثبات برسانند.
علت اصلی فرار اشرف غنی احمدزی و باند تبهکارش و سپردن قدرت به شبکه حقانی فرار از حساب و کتاب و پنهان کردن دزدیدن سرمایه های انگفت است.

حسن علی عدالت


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غنی
معاونان
نظرات بینندگان:

>>>   غنی بابای فراری احمق ترین کوچی ها است.

>>>   برای اینها دعا کن که یک ذره غیرت برایشان اعطا شود تا خود به عمر ننگین خود خاتمه دهند
آتش خاوری

>>>   خدا لعنت کند اشرف غنی وکرزی وخلیلزاد وتمام کسانی که وطن خود را فروختند خداوند این خائنین پلید را به سزای اعمالشان برساند واین لکه ننگ تا ابد دامنگیر اینان ونسلهای بعد انها خواهد بود
عبدالخالق

>>>   بدون محب و فضلی دیگران همه بی صلاحیت بودند. صالح مداح با سه صد بادیگارد ، چند تا اوباش مثل خودرا دور خود جمع کرده بود و مصروف دزدی بود. دانش هم یک بلی گوی بود و امر چند هزاره در معاونیت دوم. صلاحیت یازنه ها به مراتب بلندتر از این ها بود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است