قتل ناموسی که آلمان را تکان داد (عکس)
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۲۸    ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ کد خبر: 169400 منبع: پرینت

دو برادر خواهر جوان خود را در برلین به این علت کشتند، که به قول آنها خواهرشان روش زندگی را پذیرفته بود، که آنها قبول نداشتند.
این جنایت آلمان را شوکه کرد. حدود پنج ماه پیش، مریم ح. (34) افغان در برلین کشته و تکه تکه شد. دادستان عمومی برلین متقاعد شده است که عاملان این جنایت دو برادر بودند. حالا پس از تحقیقات وسیع این دو برادر متهم به قتل شده اند.

گفته می شود که سید (25) و سید ح (22) خواهر خود را که دو فرزند داشت کشتند و جسد او را در یک چمدان با قطار به باواریا منتقل کردند و در آنجا دفن کردند.
به گفته سخنگوی دادستانی، این افراد خواهر خود را به این دلیل کشتند که او بر اساس ارزش های آنان زندگی نمی کرد.
به قول کیفرخواست، این دو برادر به بهانه ای در اوسط ماه اگوست با خواهر خود در محل نامعلومی ملاقات نموده، او را کشته و جسد اش را طبق کامره های مدار بسته در ایستگاه قطار به یک چمدان بسیار بزرگ با خود به سمت قطار می کشیدند، که گفته شده آنها جنازه خواهر خود را با بکس بزرگی با بایرن منتقل می کردند در جایی که برادر بزرگتر اش زندگی میکرد.
این دو برادر گویا با احتیاط و توجه کمتر در هنگام پنهان کردن جسد تلاش می کردند تا بالاخره این دو برادر در ۴ اگوست خواهر خود را بطور فجیع کشتند. این دو برادر تا حال در بازداشت بسر می برند.

این مادر جوان، یک دختر (10 ساله) و یک پسر (13 ساله) دارد، که به عنوان یک پناهجو از افغانستان در سال 2013 به آلمان آمده بود. پس از ازدواج او با شوهر اش که، گفته شده همواره، خشونت های مکرر در زندگی شان وجود داشت، بالاخره در سال 2017 مریم دیگر نمی خواست با شوهر اش که او را مورد آزار قرار میداد زندگی کند مریم طبق قانون آلمان طلاق گرفت. اما شوهرش تسلیم این طلاق نشد و طبق شرع از جدایی جلوگیری میکرد.

دو سال پیش مریم با دختر و پسرش به یک پناهگاه پناهندگان نقل مکان کرد. گفته می شود که این دو برادر خواهرشان را به طور دایم زیر نظر گرفته داشتند که آیا او سبک زندگی اسلامی را دنبال می کند یا خیر؟ این دو برادر اکنون با حبس ابد روبرو هستند.

گرچه این قتل حدود شش ماه قبل اتفاق افتاد ولی طولانی بودن این تحقیقات مدتی را در بر گرفت، که تا حال حکم دادگاه حبس ابد را برای این دو برادر درنظر گرفته است. همسر و برادران چند سال پیش از افغانستان به آلمان آمدند. مقتول دو فرزند 9 و 13 ساله داشت و از یک مرد افغان طلاق گرفته بود. بر اساس اظهارات قبلی بازرسان، او تحت فشار و به ویژه توسط یکی از برادران که او نیز در برلین زندگی می کرد، زیر نظر بود تا اینکه بالاخره این دو برادر به قتل خواهر خود اقدام نمودند.

محمود منجم زاده


قتل ناموسی المان

قتل ناموسی المان

قتل ناموسی المان

قتل ناموسی المان

این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
قتل ناموسی
المان
نظرات بینندگان:

>>>   اینهم از دست آوردهای افغانیت و اسلامیت طالبانی با رهنمودی متفکر اول پشتون جناب یون!
تل دی وی با غیرته افغانان!

>>>   نفرین بر این جنایتکاران بی فرهنگ جاهل و بی رحم . این ها ننگ انسانیت اند و باید تا پای زندګی از محبس رها نشوند . محبس باید برای شان جهنم ساخته شود . این ها انسان نیستند . این است تأثیر فرهنگ پنج هزار ساله .

>>>   اين قتل ناموسي نيست ، قتل بي ناموسي است ، اين برادران اگر بسيار غيرتي بودند بايد در افغانستان زندگي ميكردند. كار مخالف اسلام كردند، زندگي خواهر را گرفتند، و زندگي دو فرزند او نا بود نمودند و اگر خودشان اولاد داشته باشند آنها هم بزودي گمراه و در بدر شدند.

>>>   تنها راه نجات اوغانستان=نابودی مردان اوغانستان
آرزوی زنان اوغانستان=نابودی مردان اوغانستان

>>>   من نمیدانم چه مشکلی است که طرفداران افراطی "سبک زندگی اسلامی" چرا همیشه در ترور، قتل ، انتحاری، آدم ربایی، وحشت و دهشت، دزدی، غارت و.....دست دارند؟؟؟ من همیشه شنیده ام که قتل نفس، دزدی، بشر آزاری که نه بلکه حیوان آزاری در شریعت مجاز نیست (حق الناس)، پس این درس هایی وحشت و دهشت از کدام منبع می آیند و کتابش کدام است؟؟؟ و درین شک نیست که عرب هایی بربر پشت آن ایستاده اند.
از طرف دیگر در شریعت جبر وجود ندارد و هر کس آخرت اش را خودش انتخاب میکند. این بانو یک خانم بالغ بوده است و اختیارش را خودش داشته است (مگر خدیجه به اختیار خودش با پیامبر ازدواج نکرد؟؟؟) و در نهایت یک مادر بود (بهشت زیر پای مادران است).
اگر مومنان واقعی به اخوانی گری، وهابیت انگلیسی و مافیای دهشت بنام اسلام نقطه پایان نگذارند (جهاد در مقابل دشمنان اسلام) باید بدانند که در نهایت چشم شان از دود این افراطی گری ضد اسلامی آنها خواهدسوخت. همین حالا در غرب همه مسلمانان را تروریست مینامند، و من و تو میدانیم که حقیقت ندارد پس باید ثبوت کرده و راه خود را از دشمنان مومنین جدا سازیم!!!!
آتش خاوری

>>>   افسوس هزاران افسوس وامان از جهل! امان از تعصب!

>>>   اگر سبک زندگی اسلامی میخواستند چرا مهاجرت کردند آلمان در افغانستان میماندند همیشه جنایات عده کمی از مهاجران افغان باعث مشکل برای بقیه مهاجران افغان میشوند اگر به کشورهای عربی نگاه کنید حتی کشورهای حاشیه خلیج فارس زنان عربستان فقط یک شال به سر دارند برای حفظ ظاهر اسلامی سبک زندگی غیراسلامی دارند در فیلمها و سریالهایشان مشخص است فقط در ظاهر و کلام به اسلام احترام میگذارند درواقع زندگی فارغ از اسلام دارند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است