رد درخواست پناهندگی صدها پناهجو از سوی آمریکا
 
تاریخ انتشار:   ۱۵:۴۴    ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ کد خبر: 169406 منبع: پرینت

رسانه‌های آمریکا از رد شدن درخواست‌ ویزای ویژه صدها نفر از شهروندان افغانستان توسط آمریکا خبر داد.
اداره خدمات شهروندی و مهاجرت ایالات متحده درخواست‌ ویزای ویژه صدها نفر از شهروندان افغانستان را رد کرده ‌است.

به گفته منبع، اداره مهاجرت آمریکا از زمان خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان تاکنون بیش از ۳۵ هزار نفر برای درخواست «ویزای ویژه وضعیت انسانی» به این اداره مراجعه کرده‌اند.
ویکتوریا پالمر، سخنگوی این اداره گفت که این هفته بیش از ۱۴۰ تقاضا را با مشروط پذیرفته‌ایم. حدود ۴۷۰ تقاضا نیز رد شده‌اند.

از سوی دیگر مدافعان حقوق مهاجران ضمن واکنش به این وضعیت انسانی از دولت بایدن به دلیل عدم پایبندی به قول خود مبنی بر حمایت از افغان‌هایی که در پی خروج آمریکا از افغانستان در این کشور گیر افتاده‌اند، انتقاد می‌کنند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
درخواست پناهندگی
آمریکا
نظرات بینندگان:

>>>   از این نتیجه میگیریم حدود ۲۳ فیصد قبول میشوند
۲۳ فیصد از ۳۵۰۰۰ یعنی فقد حدود ۸۰۵۰ متقاضی قبول خواهد شد
وا به حال متباقی

>>>   افغانستان چهل میلیون نفوس دارد.شهر کابل حدود پنج میلیون نفوس.
چه فکر میکنید که اگر همین حالا کشور های خارجی اعلان کنند که ما همه افغان هایی را که میخواهند از افغانستان خارج شوند،منحیث پناهنده می پذیریم، در ینصورت چقدر نفر خواهند رفت؟
فکر میکنم که در شهر کابل تنها طالبان خواهند ماند و از شهر های ولایات نیز اکثریت خواهند رفت. یک ولسوالی ها و قریه جات را چیز گفته نمیتوانم.
زیرا آنها در طول تاریخ از زمان امان الله خان که اولین مرتبه دموکراسی در افغانستان آمد، تا امروز نه رابطه خوب با دموکراسی دارند و نه هم به خارج رفتن.بلکه در همان دهقانی و چوپانی خود مصروف هستند و از دولت طالبان حمایت میکنند.
بنأ کشور های خارجی نمیتوانند میلیون ها افغان را پناهندگی بدهند.
بنأ کوشش کنید با دولت طالبان بسازید.
زندگی حودش عبارت از عادت کردن است و انسان از سنگ کرده سخت تر و از گل کرده نرم تر است و میتواند خود را با شرایط متغیر رژیم ها عادت دهند.
در افغانستان مردمی هستند که از زمان سلطنت ظاهرشاه تا بحال زندگی میکنند و همه پادشاه گردشی ها را دیده اند و هیچ درقصه آنها نیستند و زندگی خود را به پیش میبرند.

>>>   برای اینکه هنوز بزمین نه نشسته جنایت و افراطی گری را شروع کرده اند
آتش‌خاوری

>>>   آمریکا با علم به اینکه فاصله زیادی از آسیا و آفریقا دارد و ورود به خاک آمریکا به شکل غیرقانونی راحت نیست در آسیا و آفریقا دخالت میکند و جنگ و ویرانی به بار می آورد سیل آوارگان و مهاجران از آسیا و آفیقت رانه اروپا میشوند این وظیفه اروپاییهاست که با جنگ افروزیهای آمریکا همراهی نکند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است