جنایت "پسر بایدن" رییس جمهور آمریکا افشا شد
 
تاریخ انتشار:   ۱۶:۴۳    ۱۴۰۱/۱/۷ کد خبر: 169975 منبع: پرینت

فعالیت های بیولوژیکی نظامی هانتربایدن فرزند جوبایدن دراوکراین بعد از اسناد غیرقابل انکار سرویس اطلاعاتی نظامی روسیه حالا کاملا افشآ گردید ،زیرا اکنون توسط رسانه های امریکایی و دیلی میل و نیویارک پست تایید گردید وبه اسنادی دست یافته اند که فرزند جوبایدن سالها دراوکراین و گرجستان همراه باپیمان کارهای دیگر امریکای شریک اند که درعقب این همه داستان ها کارتیل ها وسیاست های بزرگ برای کشتن انسانها قرار دارد قرار دارد.

بر اساس اطلاعات تازه به اساس نوشته نیویارک پست، پسر رییس جمهور آمریکا، شرکت Rosemont Seneca Technology Partners را رهبری می کرد. او به نوبه خود حامی مالی شرکت ردیابی بیماری همه گیر متا بیوتا بود. این شرکت پیمانکار فرعی Black & Veatch بود که دستور ساخت یک آزمایشگاه بیولوژیکی درشهر "ادیسا" اوکراین را باخود داشت.

بر اساس گزارش نیویورک پست، هانتر بایدن در کمک به یک پیمانکار دفاعی کالیفرنیا در تجزیه و تحلیل بیماری های مرگبار و سلاح های زیستی در اوکراین ودرمناطق جهان نقش داشته است. علاوه بر این، در سال 2014، یکی از مقامات متابیوتا به هانتر بایدن نوشت که این شرکت می تواند اوکراین را از استقلال فرهنگی و اقتصادی از روسیه نجات دهد.

عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
بایدن
اوکراین
نظرات بینندگان:

>>>   پسر جو بایدن روابط فسادآمیز نفتی با اوکراین داشت و اثبات آن ممکن بود مانع از پیروزی بایدن در انتخابات شود. ترامپ مرتب از زلنسکی میخواست اسناد آن را افشا کند ولی زلسنکی قبول نمی کرد و روابط ترامپ و اوکراین تیره شد


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است