مرتضوی، به دستبوسی انس حقانی شتافت
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۲۰    ۱۴۰۱/۳/۲۳ کد خبر: 170560 منبع: پرینت

انس حقانی، عضو برجسته گروه طالبان با نشر تصویری از دیدارش با شاه‌حسین مرتضوی، مشاور پیشین ریاست جمهوری گفته است که "تفاوت سلیقه‌ها نباید مانع نزدیکی ما شود."
انس حقانی گفته است که رفاه افغانستان را می‌توان با برادری بدست آورد.

مرتضوی هم درباره این دیدار گفته که افغانستان خانه مشترک همه است و نباید اسیر وضعیت گذشته شد.
به گفته‌ی مرتضوی، در این دیدار همچنین گفته شده که انقطاع نظام‌ها در صد سال گذشته مانع توسعه وپیشرفت در کشور شده است و نسل امروز نباید جنگ را به عنوان میراث به نسل‌های بعد انتقال دهد.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
شاه‌حسین مرتضوی
انس حقانی
نظرات بینندگان:

>>>   در زمان کرزی تمام مقام بلند رتبه که در دزدی بیت المال مهارت داشتن دوباره س گشتند به خاطر دوباره دزدی بیت المال

>>>   مرتضوی یک دلال است و وظیفه اش خدمت رسانی به مشتری.
فرق نمیکند که حقانی باشد یا فضلی یا غنی

>>>   این سیاست شرم آور، دو رویی و تبعیض محکوم به شکست قطعی تاریخ است.
فاروق وردک فاسد آشکار و یکی از دزدان کلان کرزی و غنی از حساب صد ها مکاتب و هزار ها معلم خیالی یک حساب به مردم بدهد که پول این مسجد جامع را که جهت فریب از خون مردم ساخته از مکاتب و معلمین خیالی نیست از کجا است؟ میراث پدرش است؟
و طالبان به مردم بگویند که شما چطور با ادعای صداقت و اسلامیت چنین آدمهای فاسد و بد نام را خلاف احکام اسلامی بر اساس قومیت و زبان به آغوش میگیرید؟ جواب شما به آیات الهی و احادیث نبوی ص چیست؟ شما واقعا اسلامی و مجاهد هستید؟ یا نه ماهیت حقیقی تان همین است که هر روز بیش از پیش افشا میگردد.
از خدا بترسید و از پیغمبر خدا بشرمید چنین لجنهای بدنام و خونخوار را استقبال نکنید. و در بین مسلمانان تبعیض و نفاق دامن نزنید. بدانید که روز جزا، خشم و غضب الهی آمدنیست.
این نوع حکومت و سیاست دین و آئین تانرا بر باد میدهد. سرباز و افسر صادق، پاک و ساده را زندانی، شکنجه و از بین میبرید. ولی فاسدان کلان و اعضای باند حفیظ الله امین مشهورترین جنایتکار تاریخ معاصر افغانستان مانند دولت وزیری را که سالها نظامیان را مکارانه به جنگ با شما و کشتار دو جانبه تشویق کرده به آغوش گرم استقبال میکنید. این چه دو رویی، ریا و بازی بر سرنوشت چهل ملیون انسان است؟
محمدنعیم غیور

>>>   این ضرب المثل است که پیس پیس را در شب تار پیدا میکند.
کبوتر باکبوتر باز با باز
کند همجنس با همجنس پرواز

>>>   چهره های خاین که قبلاً دزدی های خود را کرده اند حالا بنابر اینکه طالبان عفو کرده اند بر می گردند اما طالبان با ید متوجه با شند که این چهره ها که تا هنوز بر گشته اند خاص بخاطر جمع آوری محصولات دزدی شان بر گشته اند نه به خطر وطن و دعوت طالبان .
ازین ها پرسان شود که اگر شما خاین و دزد نبودید چرا ترک وطن کرده ایید . چنانچه گفته اند که دزد در سر خود پر دارد !


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است