ملاامام مسجد پس از تجاوز دختر ۹ ساله را کشت
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۲۶    ۱۴۰۱/۳/۲۷ کد خبر: 170586 منبع: پرینت

خانواده‌ای در ولسوالی اتک ایالت خیبر پشتوانخواه پاکستان می‌گوید امام یک مسجد، دختر ۹ ساله آن‌ها را بعد از تجاوز جنسی، به قتل رسانده و بر جسد او تیزاب پاشیده‌است.
این دختر «هادیه» نام داشت و پیکر او روز چهارشنبه، ۲۵ جوزا در این ولسوالی به خاک سپرده شد.
این رویداد زمانی اتفاق افتاد که خانواده هادیه، او را برای آموزش قرآن به مسجد فرستاده بودند.

اجمل، پدر هادیه می‌گوید امام مسجد بعد از پایان ساعت درسی، از هادیه خواست برایش آب آشامیدنی بیاورد.
او روایت می‌کند: «من در خانه نبودم. همسرم می‌گوید دخترم به خانه آمد و با خودش آب سرد به مسجد برد و دیگر برنگشت. بعداً مادر من به مسجد رفت و از امام در مورد هادیه پرسید و امام مسجد به او گفت نواسه‌ات اینجا نیست.»

خانواده هادیه می‌گویند بعد از چند ساعت جستجو ناگزیر شده‌اند که موضوع را با پولیس در جریان بگذارند.
پولیس بعد از جستجوی محل، پیکر این کودک ۹ ساله را قبرستان محله پیدا کرد.
خانواده هادیه می‌گوید تحقیقات پولیس نشان می‌دهد که امام مسجد به همکاری یک نفر دیگر، هادیه را کشته و بعدا بر بدن او تیزاب پاشیده‌اند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ملاامام مسجد
تجاوز دختر
نظرات بینندگان:

>>>   نفس و شهوت گر کر و کور ات کند
در سیاهچال هوس گورت کند

>>>   سزای قروت آب گرم
اطفال خود را باز هم به مدرسه پیش ملا روان کنید

>>>   اينه ملا هاي شيطان صفت پر از شهوت هستند كه با زن مقابله شده نميتوانند از شهوت حيواني خود حتا به طفل هم رحم نميكنند كجاست لابي هاي ملا ها كه امروز تمام افغانستان را ملا و مولوي جنايتكار و تروريست گرفته يك ملا صدا بلند كند يا تنها خبرنگار ها يك ادم كه به جان خود نميفامد مثل غلام سخي و اجمل حقيقي در زندان است چند وقت پيش برادر حقاني كه با شراب و زنان و دختران دستگير شد هيچ گپ نشد اين ملا هاي شيطان صفت خيرات خور خاموش بودند حقاني جلاد دوبي رفت و نفريكه حكم دستگيري او را داد خودش ترور شد اينه دوران سياه طالب تروريست قاتل شيطان هاي فرستاده....

>>>   این یکی نمونه یی از هزاران جنایات ملا هاست که از طالع بد شان افشا شده است. تجاوز به خوردسالان تحفه بربر های وحشی است.
آتش خاوری

>>>   به تمام طالبان در مدرسه حقانیه پاکستان و دیگر مدارس از سن کودکی تجاوز جنسی شروع میشود و تا جوانی ادامه دارد. بعد طالبان جوان و بزرگتر شروع به تجاوز به کودکان میکنند و این زنجیره ادامه دارد. طالبان افغانستان تقریباً همه مفعول و مورد تجاوز بوده اند و آب چشم و شرم و حیای آنان ریخته است. بعضی از طالبان مایل به تجاوز به دختران اند ولی بیشتر طالبان بچه باز میباشند. تمام فرماندهان طالبان بطور مخفی یا آشکار بچه بریش دارند. طالب پست ترین و وحشی تیرین و ظالم ترین و فاسد تیرن آدمهای روی زمین اند.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است