ترامپ: آمریکا زانو زده و در مقابل جهان تحقیر شده است
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۲۵    ۱۴۰۱/۴/۲۰ کد خبر: 170798 منبع: پرینت

«دونالد ترامپ»، رییس‌جمهور سابق آمریکا با انتقاد شدید از سیاست‌های «جو بایدن»، رییس‌جمهور کنونی این کشور گفت: ما ملتی رو به افول هستیم. ما ملتی در حال شکست هستیم. ما هیچ وقت وضعیتی مانند وضعیت کنونی نداشته‌ایم. کشور ما زانو زده و در مقابل جهان تحقیر شده است.
ترامپ این اظهارت را در یک کارزار انتخاباتی برای دفاع از نامزدهای جمهوری‌خواه در انتخابات میان‌دوره مجلس نمایندگان و مجلس سنا در شهر لاس‌وگاس بیان کرد.

رییس‌جمهور سابق آمریکا در ادامه به کشتارها و تیراندازی‌های مرگبار اخیر در این کشور اشاره کرد و افزود: در حالی‌که تصور می‌کنیم باید درباره مردم و کشورهای دیگر و دموکراسی‌هایشان سخنرانی کنیم، تمام خیابان‌های ما پر شده از خون قربانی‌های بی‌گناه جرایم و تیراندازی‌ها.
به گفته ترامپ: اگر این روند و وحشی‌گری موجود در آمریکا متوقف نشود، آمریکایی وجود نخواهد داشت.

وی همچنین افزود: شمار خودکشی‌ها، دزدی‌ها، و جرایم سازمان‌یافته در آمریکا افزایش یافته و دولت کنونی این کشور در زمینه سیاست‌های مقابله با جرایم ضعیف است.
ترامپ در ادامه تشریح وضعیت موجود کشورش گفت آمریکا پر از انواع و اقسام مواد مخدر شده و وضعیت مرزهای این کشور به‌هم‌ریخته و هرج‌ومرج و خشونت‌ها (برای مقابله با مهاجران) در مناطق مرزی افزایش یافته است.

انتخابات میان‌دوره‌ای آمریکا روز سه‌شنبه ۸ نوامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود. در این انتخابات رقابت نمایندگان جمهوری‌خواهان و دموکرات‌ها برای تصاحب تمام ۴۳۵ کرسی مجلس نمایندگان و ۳۵ کرسی از ۱۰۰ کرسی مجلس خواهد بود.١٨ سرطان ١٤٠١ آشنايى بهتر با چين.

شفق همراه


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ترامپ
آمریکا
نظرات بینندگان:


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است