رهبر طالبان: اتهام زنندگان به طالبان مجازات می‌شوند
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۴۱    ۱۴۰۱/۵/۱ کد خبر: 170880 منبع: پرینت

هیت‌الله آخوندزاده رهبر طالبان جمعه شب گفته که هر کس به این گروه تهمت بزند، مجازات خواهد شد.
در بیانیه طالبان به نقل از آخوندزاده آمده که به گفته وی: «اتهام‌زنی علیه مقام‌های دولت بدون داشتن و ارائه دلیل و مدرک کافی ممنوع است».

در این بیانیه اتهام‌زنی بی‌دلیل و بی مدرک به منزله دروغ دانسته شده که مستحق مجازات خواهد بود.
براساس این گزارش، حکم صادر شده از سوی رهبر طالبان، برای تمامی شهروندان و سازمان‌های رسانه‌ای افغانستان لازم‌الاجرا است.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
آخوندزاده
طالبان
نظرات بینندگان:

>>>   آزادی بیان یک مسئله است و اتهام ردن بدون اسناد مسئله دیگر است و اتهام ردن با اسناد و شواهد موضوع دیگر است و اتهام زدن از روی گمانه زنی نظر به مشاهدات چیز دیگری است.
بنأ تفکیک اینها و مجازات در نظر گرفتن برای اینها،کار ساده یی نیست و بعضی اوقات جنبه سیاسی به خود میگیرند.
مثلاً در موضوع جنگ اوکراین،روسیه و کشور های غربی یکدیگر را متهم به پروپاگند در مقابل یکدیگر میکنند و در نتیجه اخبار و گزارشات یکدیگر را در وسایل اطلاعات جمعی نشر نمی کنند.
و یا اخیراً متا یا همان فیسبوک مالک یوتیوب و مسینجر نیز اعلان کرده است که تلویزیون ملی افغانستان را در فیسبوک و مسینجر بلوک میکند و اخبار و گزارشات آن را نشر نمی کند.
این خود در عمل یک عمل غیر دموکراتیک از طرف رسانه های دموکراتیک جهان است.
حتی در زمان انتخابات امریکا نیز تویتر از پخش تویت های دونالد ترامپ،امتنا ورزید که خود یک عمل غیر دموکراتیک است.
وظیفه وسایل اطلاعات جمعی در حقیقت رساندن اخبار و گزارشات به مردم است.باقی واقعیت بودن و جعلی بودن این گزارشات،میتواند توسط افراد و اشخاص و ارگان های دولتی مطابق با اسناد تأیید و یا رد شوند.

>>>   نصف ملت را با انتحاری ها ی خود شهید وزخمی وبی پدر وبی مادر وبی اولاد کردند دگر چی دلیل وبرهان باشد هیبت الله دیوانه شده یا چرسی است بی خریطه فیر می کند خداوند با همه غداران تاریخ سخت محاسبه کند چه از مفسدین دولت غنی مانند وکلای خاین چورلمان و چه از مفسدین دولت ملا هیبت مانند قوم پرستان طالب.
آریائی

>>>   با این همه کلکسیون جنایات ضد انسانی، مفکوره فاشیستی، پست فطرتی وجهالت که شما در رکورد دارید باز چه ضرورت به تهمت زدن است؟؟؟؟؟
آتش‌خاوری

>>>   گپ خوب است بایید همه جوابگوی اتهام زنی باشند . چه طالب چه جهادی و مقاومتگر چه مردم عادی . و خود طالب هم نبایبد از این امر مستثنی باشد چون قانون بالای همه یکسان است . و‌طالب بیشترین دروغگو‌ ها و اتهام زن ها را دارد که بالی مردم اتهام زنی میکنند و از انها پول میخواهند و ظلم میکنند . بنابرین این حکم اول بایید بالای خود طالب تطبیق شود .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است