طالبان: دستورات اسلامی بیشتری صادر خواهد شد
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۱۰    ۱۴۰۱/۵/۲ کد خبر: 170886 منبع: پرینت

محمدخالد حنفی سرپرست وزارت امر به معروف و نهی از منکر طالبان گفت برای استقرار نظام اسلامی، فرمان‌های دیگری صادر خواهد کرد.
«محمدخالد حنفی» سرپرست وزارت امر به معروف و نهی از منکر طالبان در سفر به ولایت پکتیا گفت ماموران این وزارت‌خانه در پی تطبیق جدی فرمان‌های قبلی هستند.

وی خاطر نشان کرد این وزارت خانه نقش مهمی در بقای نظام اسلامی دارد و با وجود فشارهای بین‌المللی، از تصمیمات خود عقب نشینی نمی‌کند.
وی همچنین افزود: "اگر در منطقه‌ای امر به معروف نباشد، غضب خداوند بر آن مردم نازل می‌شود. ما دست به‌دست هم داده‌ایم تا نظام اسلامی را در این‌جا مستقر کنیم و به همین دلیل همه تصمیم‌ها و سایر احکام را اجرا خواهیم کرد و فرمان‌های دیگری هم در راه است."
حنفی از مردم پکتیا نیز خواست با حکومت همکاری کنند.

این در حالی است که دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان(یونما) اخیرا از فعالیت وزارت امر به معروف طالبان ابراز نگرانی کرده است.
دفتر نمایندگی سازمان ملل متحد در افغانستان اعلام کرد دستورات این وزارت، حقوق بشر و آزادی‌های شهروندان افغانستان به ویژه زنان و دختران را محدود می‌کند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
طالبان
دستورات اسلامی
نظرات بینندگان:

>>>   به اساس اسلام طالبی و با استناد به گفته ملا حنفی در پکتیا و پکتیکا که غضب خداوند نازل شد و زلزله شد به دلیل عدم اجرای قوانین اسلامی و امر به معروف به وقوع پیوسته و خانه های طالبان را ویران کرده ، این نظر ما نیست بلکه نظر طالب بی عقل است.

>>>   اولی گل گفتی!!!
همچنان چون در غرب وهابی ها کمتر اند و "آمر معروف بی نیکر" وجود ندارد، "غضب خداوند بر آن مردم به ندرت نازل می‌شود" !!!!!
چرا این غضب ها بر فاشیست های خاور میانه نازل نمیشود؟؟؟ عقل نیست وبی خریطه فیر کردن.
آتش خاوری

>>>   اولین دستور بایید توقف تعصب قومی زبانی باشد و اگر امیرالمومنین پشتون است بایید معاون اول او تاجک باشد و بعد از مرگ امیرالمومنین معاونش جا نشین او شود . و همین قسم وزارت خانه ها بایید مساویانه بیت تاجک‌و‌پشتون تقسیم شود و طلم و استبداد و کشتار های قومی متوقف شود . در غیر ان نه تنها دستورات شان عوام فریبی خواهد بود بلکه دستورات درجه یک اسلام نادیده گرفته خواهد شد که در ان صورت غضب الهی بالای طالبان نازل خواهد شد . چون هرچیز را خداوند ج‌میبخشد ولی قتل مومنان را نمیخشد . ظلم را نمیبخشد . تعصب ایمان را از بین میبرد . فرد بی ایمان بخشیده نخواهد شد .

>>>   کدام دستور روز به روز عیاشی زیاد شده می رود ما خوش شدیم که دولت اسلامی امد خبر نه فقط به خاطر چوکی از اسلام استفاده سو تمام جوانان مردان در خانه ها بیکار اما دختران وزنان در دفاتر خارجی ودولتی استخدام می شوند کجای این دولت به اسلامی می ماند


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است