اسراییل در افغانستان به‌دنبال ناامنی، نه امنیت
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۵۹    ۱۴۰۱/۵/۹ کد خبر: 170944 منبع: پرینت

🔺اخیرا گزارش‌ هایی به نقل از رییس شرکت اسراییلی ای‌آر چلنج منتشر شده است که نشان میدهد مدیریت میدان هوایی کابل، قندهار، و هرات توسط اسراییلی ها و مشخصا توسط تکنیسین های این شرکت انجام میشود.

🔺همچنین شبکه تلویزیونی الجزیره نیز در گزارشی گفته است که میدان های هوایی افغانستان از سوی امارات متحده عربی به یک شرکت اسراییلی تسلیم داده شده که هم اکنون متخصصین اسراییل در میدان های هوایی حضور و فعالیت دارند.

🔺این در حالی است که طالبان امنیت میدان های هوایی را به امارات متحده عربی سپرده اند و این که اسراییل و نیروهای اسراییلی از این میدان ها سر بیرون کرده اند همان مثل معروف را زنده میکند که زیر کاسه، نیم کاسه است. بنابر این این موضوع که به صورت صددرصدی طالبان در جریان آن قرار داشته اند و جزو پروژه های امریکایی برای بی ثبات کردن آسیای میانه محسوب میشود، در کنار اینکه منطقه را با چالش هایی مواجه میکند، برای طالبان نیز زهری بیش نخواهد بود.

🔺افغانستان با موقعیتی که دارد، اما متاسفانه دشمنانی در قالب دوست این کشور را سال ها است که به ویرانه ای تبدیل کرده که نتوانسته از زیر دود باروت نفس بکشد و صلح را تجربه کند. امریکا طی 20 سال گذشته افغانستان را به حیات خلوتش تبدیل کرد و هر آنچه جنایت و خیانت بلد بود را انجام داد تا جایی که افغانستان ما تبدیل به فاسدترین، ناامن ترین، بی ثبات ترین و فقیرترین شد.

🔺حالا هم با وضعیت فعلی که بحران مشروعیت داخلی و بین المللی وجود دارد، امریکا و غرب تلاش دارند تا با استفاده از این خلاها، پروژه داعش را در منطقه و از طریق افغانستان عملی سازند. بدون شک سربرآوردن اسراییل از زیر پیراهن امارات، فردا روز داعش را نیز از داخل همین پیراهن بیرون خواهد آورد.

هادی امیرزاده


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
اسراییل
افغانستان
نظرات بینندگان:

>>>   بسیار برای امارت وحشت اسلامی افتخار باشد که اسراییلیان در میدان هوایی استند
همان پشتونها از قوم بنی اسراییل هستند

>>>   بلی هم وطن هیچ فرق ندارد قوم آمپرا لیزیم
صهیونیزیم پشتونیزیم این سه برادر کم شده است
همه دشمن خدا وپیامبران است هیچ شگ نیست

>>>   اطلاعات هویت مسافران و حمل بار در هر کشور از اسرار محرمانه و امنیتی هست و افشای آن به سرویس های اطلاعاتی خارجی ضربه‌ی محکمی به استقلال آن کشور خواهد بود

>>>   برای طالب فرقی نمیکند با هم هم قبیله اند.

>>>   به نظر دهنده اول !
پشتون ها از نسل اسراییل نه بلکه از قوم پتان هندی استند و دوم اینکه اسراییل با افغانستان کاری ندارد دنبال دشمن قدیمی خود یعنی ایران است .


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است