نیروهای مرزی پاکستان دو غیرنظامی افغان را کشتند
 
تاریخ انتشار:   ۰۷:۵۹    ۱۴۰۱/۵/۱۰ کد خبر: 170948 منبع: پرینت

منابع محلی در ولایت «پکتیا» اعلام کردند در پی تیراندازی نیروهای مرزی پاکستان به مسافران افغان دو نفر کشته و ۳ تن زخمی شدند.
منابع محلی در شهرستان «دندپتان» ولایت پکتیا اعلام کردند بر اثر تیراندازی نیروهای مرزی پاکستان به‌سوی مسافران افغان در نزدیکی مرز مورد مناقشه دو کشور موسوم به «خط دیورند» دو نفر کشته و سه تن دیگر زخمی شدند.
منابع به «اطلاعات روز» گفتند این تیراندازی پس از تنش میان نیروهای مرزی طالبان و نظامیان پاکستانی رخ داد.

بر اساس این گزارش، گذرگاه دندپتان در پی این رویداد بسته شده و نظامیان پاکستانی به شهروندان افغانستان اجازه‌ بازگشت به کشورشان را نمی‌دهند.
مقامات دولت موقت طالبان تا کنون در این باره چیزی نگفته‌اند.
دو روز پیش نیز منابع محلی در ولایت «قندهار» از درگیری طالبان و نیروهای مرزی پاکستان در مرز مورد مناقشه بین دو کشور خبر داده بودند.
به گفته منابع درگیری زمانی رخ داد که نیروهای پاکستانی به سمت افغانستان در حال حرکت بودند و قصد داشتند جریان سیلاب را به سمت «سپین بولدک» منحرف کنند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
غیرنظامی افغان
مرز پاکستان
نظرات بینندگان:

>>>   روزی۱۰۰نفربیگناهم ازطرف پاکستانی هاکشته شودبه هال طالبان فرقی نداره چون به کومک همین بادارانشان بودکه به قدرت رسیدند .هالا باید ملت بیگناه قربانی شود.

>>>   واقعا اینجا زندگی مشکل است.بهراندازه که احمق باشی ونظریات احمقانه داشته باشی گویا مسلمان خوب هستی واگربه صفت یک اگاه وبادانش مسولانه مطابق بامقتضیات قرن بیست ویک ابرازنظرکنی گویا کافروپیروخط الحاد و کفر هستی.زندگی رانباید به اساس عقل ومنطق وباتقلیدازملت های موفق تعقیب کنی ،بلکه براساس تفکروایده یک عرب جاهل وبیسواد ...
کربلایی حسین جعفری

>>>   ننه ملا هبت و نننه کلان ملا حسن و بی کلان متقی و دیگر .... را اگر بکشند باز هم طالبان با سرخم و چیز باخته از خجالت سر بالا نمیکنند چه رسد به اعتراض.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است