کامران علیزایی قاتل اصلی مجیب الرحمان
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۱:۳۳    ۱۴۰۱/۶/۲۱ کد خبر: 171286 منبع: پرینت

حاجی کامران علیزایی رییس اسبق شورای ولایتی هرات غرض زعامت ولایت هرات کمر برای حذف سایر اقوام بسته است.
او با میانجیگری شیخ کریم رییس استخبارات هرات، مولوی غلام حیدر رییس اداره تعلیمات مسلکی، مولوی شیر احمد رییس ارتباط خارجه و مولوی نعیم الحق رییس اطلاعات فرهنگ ولایت هرات که همه از قوم علیزایی اند با شبکه حقانی بیعت نموده و تمام تلاش خود را برای حذف سایر اقوام معطوف نموده، بعد از فروختن مولوی مهدی به طالبان و بعدا هم توطئه قتل ملا انصاری.

مولوی انصاری که از طرفداران پر و پا قرص طالبان در ولایت هرات بود بیشتر با سیاست های گروه ملا برادر گرایش داشت.
او ابتدا در ولایت هرات با مولوی هیبت الله ملاقات کرد، بعدآ به قندهار به ملاقات او رفته و در جلسه علمای افغانستان نیز سخنرانی آتشینی علیه مخالفین طالبان ایراد نمود، به یک تهدید بالقوه علیه سیاست های شبکه حقانی به هرات مبدل شد.
اخیرا او از سهم تاجیکان در ادارات طالبان شاکی بوده و حتی در یکی از خطبه های جمعه اش به این سیاست طالبان در هرات شدیدآ تاخت.

حاجی کامران علیزایی که از نقش برازنده انصاری و محبوبیت اش در شهر هرات به هراس افتاد شبکه حقانی را به حذف وی قانع ساخت.
ریاست استخبارات هرات که توسط شبکه حقانی اداره میگردد با پشتیبانی مالی صادق قادری (صادق کل وکیل اسبق پارلمان) ابتدا اورا از تهدیدات موجود علیه اش با خبر نموده و به همین خاطر افراد خود را در تیم امنیتی مولوی مجیب الرحمن به بهانه تامین امنیتیش جابجا کرد.

این گروه که از سفر مولوی برادر به هرات خبر داشتند و احتمال می‌دادند که موصوف نیز به نماز جمعه در مسجد جامع گذرگاه اشتراک خواهد نمود فرد انتحاری شان را در پوشش کارمند ریاست استخبارات هرات در بین گارد های امنیتی مولوی مجیب الرحمن توظیف نموده و این حمله را در پارکینگ مسجد جامع گذر گاه اجراء نمودند.
اما ملا برادر در آخرین لحظه تصمیم گرفت که به نماز اشتراک نماید و از این حمله جان بسلامت برد.
اکنون نیز اطلاعاتی وجود دارد که هدف بعدی شبکه حقانی در ولایت هرات حذف مولوی نور احمد اسلام جار والی این ولایت خواهد بود.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کامران علیزایی
مجیب الرحمان
نظرات بینندگان:

>>>   مگر در هرات هیچ مرد نیست که به این کامران قلدر یک درس حسابی بدهد.

>>>   کامران بی ..... نفر غنی بود در زمان جمهوریت حالا نفر حقانی ها شده بسیار دقیق است این موضوع چون غنی کابل را به حقانی ها تسلیم کرد وکامران علی زای هم نفر غنی بود واکنون نفر حقانی هاشده کاملاَ‌درست است. حیف ملا صاحب انصاری عزیزکه در بین این هیولا های بی ناموس قربانی شد.
آریائی

>>>   به انصافها مولوی انصاری را کشتید گناه مولوی انصاری چه بودکه کشتید جواب کامران علیزایی میخواست پرچم طالبان را در کاخ سفید نصب کند ما کشتیمش کامران علیزایی میگه ما یک رقم میکشیم کی طرف نمیفمه که از کجا کشته شد
جاغور

>>>   مولوی مجیب الرحمن توسط هر کس ویا هر ګروه کشته شده باشد هیر ببینه و خانه شان اباد

>>>   سگ برادر شغال
مولوی انصاری کی بود که حقانی نیست ؟ همه شان از یک آبشخور ، می خوردند . همه متعصب و انتحاری و خودفروخته و مزدور . حقانی ها مزدور پاکستان و انصاری مزدور عربستان . عقیده ضد مردمی انصاری و افکار ضد انسانی او ، او را به .....واصل کرد .
تصور می کنم که اکثریت مردم در هیچ مرگی احساس حشنودی نکردند مگر در مرگ انصاری....


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است