شاهراه کابل-غور در پی برفباری مسدود شد
 
تاریخ انتشار:   ۱۰:۰۶    ۱۴۰۱/۸/۲۴ کد خبر: 171795 منبع: پرینت

گزارش‌ها می رساند که شاهراه کابل – غور در پی برفباری مسدود شده و ده‌ها مسافر نیز گیرمانده‌اند.
منابع محلی به رسانه‌ها گفته اند که شاهراه کابل – غور در ساحه کوتل بکک در ولسوالی یکاولنگ ولایت بامیان از نیمه‌های یک‌شنبه‌شب، ۲۲ عقرب، به دلیل برفباری‌ به‌روی ترافیک مسدود شده است.

به گفته منابع، در نتیجه بارش برف و مسدود شدن راه، ۱۵۰ مسافر که از غور به‌سوی کابل می‌رفتند، در ساحه کوتل بکک گیر مانده‌اند.
بربنیاد معلومات منابع، در میان گیرمانده‌گان زنان و کودکان نیز شامل استند. منابع هشدار می‌دهند که اگر برای نجات گیرمانده‌گان کاری نشود، تلف خواهند شد.

کوتل بکک، ولسوالی یکاولنگ بامیان و ولسوالی لعل‌وسرجنگل ولایت غور را به هم وصل می‌کند. این ساحه دشوارگذر با رسیدن فصل سرما و ریزش برف، هرازگاهی به‌روی رفت‌وآمد مسدود می‌شود.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کابل
غور
برفباری
نظرات بینندگان:

>>>   ●● ... مثل سابق همه این مشکلات و بد بختی های موسمی،....و کوتل خرابی ها، از سببی نیت شوم و عملکرد بد گذشته و فعلی (حاکمین پشتون-افغان که تبعیض گر و متعصب بوده و هستند) به وجود آمده و می آید.
خداوندا !
این گروه حاکمین پشتون-افغان-طالبان به زعم خودشان اقوام دیگر را از بار (صواب-کمایی) به زجر و شکنجه رها نموده و سوق میدهند !!!
و اگر مصیبتی به قوم پشتون-افعان-کوچی-طالبان واقع گردد این حاکمان موجود توسط ترانسپورت دولتی و طیاره های هلیکوپتر به داد، کمک و نجات قوم-پشتون خودشان عجله و رسیدگی میکنند نمونه اش میلیاردها افغانی و دالر به زلزله زدهگان خوست و نیز میدان وردک... .
یا خداوند حافظ!
این مسافرین گیرمانده را خودت کمک غیبی نما و حافظ اینان باش از هر قوم و ملیتی که باشند، آمین یا رب العالمین ●●


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است