جنرال آمریکایی: قتل مردم افغانستان سرگرمی است
 
تاریخ انتشار:   ۱۲:۰۹    ۱۴۰۱/۹/۱ کد خبر: 171853 منبع: پرینت

توجه کنید که به اصطلاح "متحدین" و گویا دوست بین المللی ما چه هیولایی بوده و با چه کسی عهد و پیمان بسته بودیم؟
مطمین هستم با این نام (جنرال جیمس ماتیز) که به "گرگ درنده" مشهور است و زمانی در نظام دست نشانده وارداتی در کشور ما که همه کاره سیاسی و نظامی بود و در از بین بردن زیرساخت ها؛ خلع نظامی و اخراج افراد کارفهم بیرحمانه عمل کرد و در دوران حکومت ترامپ وزیر دفاع مقرر گردید و قبلاً هم قوماندان قوای مرکزی قوای مسلح امریکا بود و نیز زمانی رهبری عملیات شرق نزدیک جنگ عراق و کویت را هم به عهده داشت.
حتی ترامپ در جمع هوادارانش در سینسیناتی گفت: "سگ دیوانه ماتیس را به عنوان وزیر دفاع تعیین می کنم او بهترین است."

خصوصیات درندگی وی چنین اسا که در همان آوان کاری اش در افغانستان پنهان نمیکند در زمینه مینویسد:
1- شما به افغانستان بیایید و ببینید که مردهای این کشور چطور زنان خود را بخاطر امتناع از پوشیدن حجاب مورد شکنجه قرار میدهند. شما میدانید که آنها انسان نیستند. واقعیت را می گویم. به همین خاطر کشتن آنها برای تان یک سرگرمی است و دقیقا کشتن آنها با مرمی تفنگ بسیار جالب است.
2- شما می توانید شخص مودب و حرفه ای باشید، اما باید همیشه پلان آنرا داشته باشید که چطور شخصی را که در مسیر راه شما قرار گرفته، نابود نمایید.
3- در مسیر ما قرار نگیرید. زیرا در غیر آن کسانیکه زنده خواهند ماند، خواهند نوشت که ما در اینجا خواهیم ساخت هزاران سال آینده خواهیم بود.

با اینکه این مطلب چندین سال قبل از طریق همین دریچه نیز به نشر رسیده است؛ ولی برای آنعده افرادی که پیهم دست آورهای رژیم خونین جمهوریت را نشخوار میکنند و شب و روز در فراق دوستان بین المللی خویش هستند درسی باشد که باید به سکوت مرگبار فرو روند و این جنایت را تکرار نکنند.
در حقیقت گرگ درنده را نگهبان گوسپندان گماشته بودند و این خود معلوم میگردد که ما با چه کسی عهد و پیمان دوستی بسته بودیم؟!

عطا صفوی


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
جنرال آمریکایی
قتل مردم
نظرات بینندگان:

>>>   •● بلی واضح و روشن است، چون پشتون=طالبان=افغان دلقک-چاپلوس-بیگانه پرور (اجنبیان آمریکا انگلیس غرب) خودشانرا ساخته بودند و میسازند.
چندین قرن است که پشتونها سر اجنبیان را (بوسیله اداکاری-فداکاریشان) گرم و خوش ساخته اند ●•

>>>   تمام واژه ها عاجز اند برای توصیف جنایات امریکایی ها و غلامان حلقه به گوش شان،
حبیب الله یوسف زی

>>>   اقای صفوی!
درصورتیکه جنرال ماتیز عساکرراتشویق کرده باشد تا ابلهان راکه بخاطرنپوشیدن حجاب خانم هارا اذیت میکنند،تیربارن کنند،این عمل خیروصلاح است.زهی سعادت.فکرنمیکنید ترتیب وتنظیم منظم کلمات چیزی وداشتن یک تفکرسالم انسانی چیزدیگرباشد؟....
عاقل

>>>   صفوی صاحب ،!!
بیش‌تر از شصت و پنج سال عمر دارم. در شانزده سالگی عضویت حزب دموکراتیک خلق افغانستان را حاصل کردم البته جناح پرچمی ها. برای ما در جلسات حزبی که ماهانه یک یا دوبار در ماه تدویر میافت دو بخش مورد توجه بود یکی. مطالعه آثار ادبی نویسندگان. مشهور جهان و بخش دگر تعلیمات سیاسی و تامین روابط خوب ، نیک ، سازنده. و احترام آمیز در محیط زیست و خویشاوندان.
در بخش سیاسی بر علاوه تدریس یک سلسله مسایل دلچسپ روی سیاسیت های امریکا نیز معلومات داده میشد، در آن زمان. جمع اوری
معلومات محدود بود ولی تاریخ پر از تشنج و استعمار ی امریکا برای ما درس داده میشد. سالها گذشت، حزب قدرت سیاسی بدست آورد نخستین عکس العمل های امریکا و متحدین انرا در برابر رژیم مشاهده کردیم. یکتعداد هموطنان ما دیوانه ای امریکا بود ، ایمان ناموس ، خلاصه همه ای ابعاد زندگی اش در دیدن خواب‌های امریکا خلاصه میگردید.
بعد از چهل سال افراد با درک و واقعا افغانستان پرست. درک کردند که که هنوز دیوانه خانه امریکا را ندیده اند که در آن رهبران سیاسی و نظامی سادیست و فاشیست امریکایی زندگی میکنند و همین ها جهان را در تبانی با صهیونیستهای یهود رهبری میکنند...
همینها بودند که ربانی ، مسعود ، گلبدین و سیاف را استخدام کردند تا
بنام خدا جهاد کنند امریکا در یک دست آنها دالر و در دست دگر شان شمشیر داد که گردن مردم را بنام جهاد قطع کنند و اکنون هم این وظیفه را به طالبان سپرده اند ، حتی یکتعداد اعضای بلند پایه حزب که افراد اپورتونیست بودند شیفته ای امریکا شدند و به این کشور و وعده های دروغین آن بنام آشتی ملی اعتماد کردند و در حقیقت در حق خود ، اعضای حزب و مردم جفا کردند ، انهاییکه به مبارزه بر ضد امپریالیزم و تروریزم هنوز باور و ایمان داشتند از صحنه دور ساخته شدند مفتخرم از اینکه عضویت حزبی را داشتم که رهبران واقعی آن از جمله شاد روان ببرک کارمل تن لبه سازش‌های پشت پرده نداد....او آشتی ملی را براساس خواهشات امریکا قبول نداشت و انرا یک توطیه بین المللی تلقی می‌کرد، زمان حدسیات ، توصیه ها و نظرات این
سیاستمدار و رهبر را گام بگام ل به اثبات رساند زیرا کارمل همیشه میگفت :«اعتماد به امپریالیزم امریکا خیانت به منافع مردم افغانستان است..»»
امروز ما شاهد استیم که افغان‌های امریکایی مشرب و امریکایی بعد از چهل سال تخریب. و بربادی ملت ، ما را در وضعیت عصر حجر قرار دادند.
شاداب از ماسکو

>>>   از باختن ارجنتاین و بردن عربستان کرده، کف زدن ملت قهرمان ما به خصوص جوانان و اهالی فیسبوک این ملت جالب، تماشایی و قابل تامل و تفکر است.
چرا این ما، همیشه برای دیگران کف می زنیم ، شادی می کنیم، می جنگیم، می کشیم و کشته می شویم؟
برای پاکستان، برای ایران، برای عربستان، برای روس، برای امریکا، برای انگلیس، برای چین، برای هند، و حتی برای سوریه، یمن، اوکراین و کشمیر!
چرا؟
اندیشمند

>>>   من از باخت تیم آرژانتین نهایت متاثر شدم ، زیرا باورم نمیشد که سعودی ....هم چیزی از فوتبال بهره داشته باشند....

>>>   محترم اندیشمند!!!
کف زدن برای یک تیم ورزشی کاملا نورمال است. اما اگر مقصد شما کف زدن برای مدافعین واقعی. کشور ی بنام افغانستان مطرح باشد ، از شما میطلبم که برای آن عده سربازان و افسران قوای مسلح جمهوری دموکراتیک افغانستان که قهرمانانه دوازده سال علیه تعرضات ، سبوتاژ ، جنگ‌های نامنظم ، قطاع الطریقی دشمنان داخلی یعنی هفت تنظیم اسلامی. افغانستان به شمول شاخه نظامی شورای نظار هشت تنظیم ساخت ابران بنام حزب وحدت ، رزمیدند ، جان سپردند ، کف بزنید و شما آقای اندیشمند که همیشه مغرضانه و یک جانبه حوادث. بعد از هفتم ثور را در نوشته های تان انعکاس داده اید و نسبت به رهبری حزب تهمت‌های فراوان بسته اید ، وظیفه دارید که هر سال در صفحه فیسبوک تان از مدافعین جنگ جلال آباد 1989 که در مقابل تجاوز آشکار پاکستانی ها یهودیان صهیونیست ، اعراب تروریست و تنظیم‌های استخدام شده ای اسلامی افغانی ، با خط درشت و جملات تحسین آفرین یاد کنید و بروح مدافعین شهید از سرباز تا جنرال. جنگ جلال آباد. درود بغرستید.
چنین حادثه ای بزرگ تاریخی را شما آگاهان و قلم بدستان نامنهاد فراموش کرده اید. ولی تاریخ و مورخین واقعا متعهد فراموش نخواهند کرد....
ایمل سینا


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است