کارمندان زن بخش بهداشت و درمان اجازه فعالیت دارند
 
تاریخ انتشار:   ۰۹:۴۱    ۱۴۰۱/۱۰/۲۳ کد خبر: 172245 منبع: پرینت

وزیر بهداشت و درمان دولت طالبان اظهار داشت کارمندان زن بخش بهداشت و درمان افغانستان همچنان به کار خود باید ادامه دهند.
به گزارش تسنیم، «ذبیح الله حسینی» رییس بهداشت و درمان دولت موقت طالبان در جوزجان اظهارداشت بر اساس دستور وزارتخانه مربوطه، کارمندان زن بخش درمان در موسسات می‌توانند در این ولایت به کار خود ادامه دهند.

وی طی مکتوبی به ریاست اقتصاد و موسسات جوزجان به نقل از وزیر بهداشت و درمان دولت موقت طالبان نوشت: بخش درمانی وضعیت استثنایی دارد و کارمندان زن باید به کارشان ادامه دهند.
این مقام طالبان از ریاست اقتصاد دولت موقت طالبان در جوزجان خواست تا در بخش ادامه فعالیت کارمندان زن بخش درمان با موسسات مربوطه همکاری کند.

وزارت اقتصاد دولت موقت طالبان نزدیک به دو هفته قبل کار زنان را در موسسات ممنوع اعلام کرد که در پی این اقدام شماری از نهادهای بین‌المللی نیز فعالیت خود در افغانستان را متوقف کردند.

کد (9)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
کارمندان زن
بهداشت درمان
نظرات بینندگان:

>>>   زور بادار شان است چهل ميلون دالر را را در يك هفته قطع كرد امريكا اينه طالب تروريست وارخطا شد زنها بازيچه دست تروريستها شده خانه بشين بيا كار كو اين چه صبري است كه امتحان ميكني اين زندگي كثيف براي چه ؟

>>>   طالب تروريست در تمام زندگي گنده خود از پول كمك هاي امريكا و عربستان زنده است طالب مثل ماهي است ماهي را از اب بگيري ميميرد طالب تروريست را كمك را قطع كو نان بتي فرمان بتي تروريست ها براي رسميت شناختن خود از شيوه هاي مختلف كار ميگيرد طالب يك پروژه امريكايي است طالب نوكر است غلام حلقه بگوش پاكستان و امريكا است .

>>>   یا همه زنان و دختران به کار و تحصیل بر میگردند یا هیچ کس.

>>>   چهل ميلون دالر را را امريكا بند كرد طالب تروريست يكصدوهشتاد درجه تغير داد بايد تمام زن ها كار كنند يا همه ياني همه

>>>   اگر طالبان واقعا مسلمان و عدالت را تامین کند باید موسسات خارجی برای کارمندان معاش افغانی و مطابق معاش کارمندان دولتی باشد نه اینکه یکی به دالر ودیگر افغانی می گرد و قیمت ها هم پایان می اید

>>>   هر زنیکه در صحت کار میکند باید اعتصاب کند!

>>>   یا همه یا هیچکس

>>>   کشور نیاز به واردات عقل دارد.
با این بی عقل ها بد بختی بیشتر میشود.

>>>   کارمند دفتر خارجی همطور کار میکند همطور معاش میگیرد نه که دولت واری بیکار شیشته معاش میگیرد هرکس مطابق لیاقت خود معاش میگیرد در دولت کل اش بی سواد ها جمع است هنوز هم دعوایشان دنیا را گرفته.

>>>   اگر طالبان واقعا مسلمان است زن مسلمان توسط پزشک و پرستار زن درمان بشود اسلامی تر است تا اینکه توسط پزشک مرد معالجه و درمان شود


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است