داستان ظریفه غفاری جعلی است
تلکس شایعات 
تاریخ انتشار:   ۱۷:۰۲    ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ کد خبر: 172274 منبع: پرینت

اغوای دنیا و افغانستان-داستان ظریفه غفاری؛

1. بالای او هیچ انفجار و حمله ای صورت نه گرفته است. دستان سوخته او نتیجه انفجار دیگ بخار در خوشحال خان کابل، در مجرد خانه بشیر محمدی (شوهر کنونی) او است.

2. در حالیکه او ادعا دفاع از حقوق زنان را می کند، او بشیر محمدی را مجبور ساخت تا خانم و سه اولاد خود را در کابل رها نموده و با او به جرمنی رود.

3. همین حالا بین او و بشیر محمدی روی طلاق خانم اول او جنجال وجود دارد و تقریباً بیشتر از یک ماه می شود انها با هم نیستند.

4. خانم بشیر محمدی او را زیر فشار گرفته است تا انها را از کابل بیرون کند اما ظریفه مانع می شود.

(این خبر در بخش تلکس شایعات سایت شبکه اطلاع رسانی افغانستان نشر شده است)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
ظریفه غفاری
شایعات
نظرات بینندگان:

>>>   در این مورد باید تحقیقات صورت بگیرد تا حقیقت بر ملا شود.

>>>   خداوند هرگز باردیگر شروفساد را روز خوب ندهد
همین طالبان درمدت کم با وجود مشکلات کارهای بزرگی انجام دادند حکومت دزد ها درجریان بیست سال نتوانست سیلورا فعال سازد اما طالبان فعال کردند بنئد کمال خان را تکمیل کردند فابریکه هخای سمنت غوری را فعال کردند کار کانال قوش تپه را سرعت دادند چند فابریکه در قندز وهلمند فعال ساختند
مواد مخدر را ریشه کن ساختند فساد وحرام خوری دوره حکومات دزد ها را خاتمه دادند امنیت را تامین کردند
شفاخانه چهار صد بستر را بروی میدم می گشایند آن داکتران بی ایمان که وسایل طبی را عمداغیر فعال مکی ساتند تامرم به معلاینه خانمه های شخصی بروند منبعد این خیانت را کرده ننمیتوانند برای تمام معلولین که حتی تعد غادی مخالفین شان هستند معاش میدهند از سرحد درمقابل پشیرفت پاکستانی ها حفاظت میکنند
-اینرا همهمیدانند که درموسسات خارجی وداخلی زنان چه بازار گرمی داشتند کی خبرندارد؟ همه میدانیم . در ریاست جمهوری مخصوصا اشرف غنی اطرافیان مفسدش چی مصروفیت های د اشتند موترهای شیشه سیاه ودختران روی سیاه در داخل ارگ رفت وآمد داشتند درپوهنتوهن ها از فساد اخلاقی کی خبرنداشت ؟
حتی ارگان های کشفی ناکام ومفسد ان زمان خود از جمله مشتریان فساد خانه ها بودندچنانچه موسسه بین المللی ایشیا فوندیشسن رسما اعلان کرد که اکثرا پرسونل یوناما پرسونل امنیت ملی یا همان کمپنی خصوصی پنجشسیر وردک وپرسونل مفستد ترین اداره حکومت یعنی وزارت داخله بخش جنائی آن هستند که در روسپی خانه ها رفت وآمد دارند همان پرسونل ریاست های مختلف وزارت داخله نبودند که اختنطاف میکردند سرقت میکردند
حالا دست همه این مفسدین بسته شده امارت درمدت کمتر از دوسال ریشه فساد بیست ساله را در اورد تعداد کمی مفسدین روسیاه که هتنوز نقاب درچهره لاند اخته ودروزارت داخله تاحال هم به عادت دیرینه خود خیانت میکنند انشا اللهبزودی رسوا واز صحنه خارج ساخته میشود
خداوند با امارت است
(غ)

>>>   ظریفه از هوشیاری های وردکانه استفاده کرده و به جای یک جوان بی تجربه یک مرد با تجربه که در امتحان باروری عملا" کامیاب شده و ترفند های به ارضا رساندن یک دختر را هم میداند ، با مهارت وردکانه شکار کرده و در کوله پشتی مهاجرت اش گذاشته و راهی دیار غرب شده تا از حقوق زنان از جمله خانم و کودکان این مرد شکار شده خودش دفاع کند و اگر امکان داشته باشد پروژه یی راه بیندازد و چند شعبه وردکانه در کابل و ولایات به نیابت از خود بگشاید و پول هایی که اگر به دست بیاورد را با ترفند های وردکانه چون فاروق وردک و خرم وردک و رحیم وردک و دیگران به مصرف برساند و خود نیز به مراد برسد.
مرحبا وردک که دختری چنین هشیار در دامانت پرورده یی که تمام لغمان و نصف پغمان و ۵۲ ایالت امریکا به کارهایش هک و پک مانده اند.

>>>   بیچاره ظریفه غفاری،
در جوانی دل شکسته است و تن به قبول زن دوم شدن داده هرچند که جوان است و مقبول.

>>>   او همچنان ۴ سال دانشگاه خویش را در هند در ۶ سال تمام کرد، و در حالت نشه یکجا با بای فریندش تکر کرد، که در نتیجه چندین ما بستری شد.
پدرش را طالب نه بلکه خانواده کسانی کشت که از طرف برادر او که فعلا در کابل و در جمع طالب است کشته شده بود.


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است