آمریکا به مهاجران افغان پناهندگی نمی دهد
 
تاریخ انتشار:   ۰۸:۳۸    ۱۴۰۲/۲/۲۳ کد خبر: 173056 منبع: پرینت

افغان‌هایی که غیرقانونی وارد آمریکا شده‌اند، واجد شرایط پناهندگی نیستند.
وزارت داخله آمریکا اعلام کرد مطابق قانون جدیدی که از روز(پنجشنبه 21 ثور) اجرا شده است، این کشور درخواست پناهندگی افرادی را که به طور غیرقانونی وارد آمریکا می‌شوند، نمی‌پذیرد.
با این حال، افرادی که خود یا عضوی از خانواده آنها مجوز سفر به آمریکا را دارند و همچنین کودکان بدون همراه، از این قاعده مستثنی هستند.

با تصویب این قانون بسیاری از افغان‌هایی که از کشورهای دیگر به دنبال درخواست پناهندگی به صورت غیر قانونی وارد آمریکا می‌شوند، نیز از این قانون متأثر خواهند شد.
وزارت داخله آمریکا با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد این قانون با تسهیل راه‌های قانونی، پیامدهایی را برای عدم استفاده از آنها مانند شرایط محدودکننده خاص برای صلاحیت درخواست پناهندگی در پی ورود غیر قانونی به آمریکا وضع می‌کند.
در اطلاعیه آمده است که این قانون درباره خانواده‌هایی که یکی از اعضای خانواده آنها مجوز سفر به آمریکا را داشته باشند اعمال نخواهد شد.
علاوه بر این افرادی که شرایط استثنایی قانع کننده دارند، مانند کسانی که درخواست پناهندگی آنها در کشور دیگری رد شده نیز از قانون جدید مستثنی هستند.

کد (8)


این خبر را به اشتراک بگذارید
تگ ها:
پناهندگی آمریکا
مهاجران افغان
نظرات بینندگان:

>>>   اگر ممکن باشد پیام ملت افغان را به بایدن ودیگر گردانندگان سیاست امریکا وانگلیس واروپا برسانید وضمنا برایشان گوشزد نماید که مانه پناهندگی میخواهیم ونه دلار وپوند ویورو اگر ممکن باشد قیمت انهمه مواد مخدر ویورانیوم ولیتیوم افغانها را برگردانید ودست ازکشتار ملت عزیز ما توسط ایادی ومزدورهایتان بردارید تا این ملت بخون غنوده ومظلوم چند صباحی نفس ارام بکشد بجای پناهندگی به ما ملیونها امریکای که از نتیجه ای روشهای نا عادلانه واستثماری شمابه فقر وتنگدستی ونکدی وبیچارگی بسر میبرندنان وجا وماوا بدهید چون شما زور اور هستید حرف شما بیشتر شنونده دارد اما به ما هم این حق را بدهید که بگویم بس است دیگر مارا بجان هم نیندازید واین ملت را توسط پاکستان وایران وسایر نفقه خواران خود نکشید وااره نسازید انهای که سوار بربال های طیاره خودرا از افغانستان کشیده اند اکثرا از جرایم غلامی وجاسوسی در هراس بودند کار خوب است که انها را پناه ندهید تا بدانند خیانت به ملت وکشورنتیجه ای کاملا معکوس دارد وشما بیشتر به عذاب وتکالیف گونا گون مبتلا میشوید خدایا ملت مارا بیدار واگاه بگردان تا دوست را از دشمن تشخیص داده بخاطر یک لقمه نان انهم از بودیجه ای خود این ملت به حق کشور وملت خود خیانت نکنند
امین یا رب العالمین
حاجی ولایت خان مقیم فرانسه

>>>   ملک اش دل اش

>>>   حاجی ولایت خان فرانسوی لطف کنید تمام اسناد ولست مواد غارت شده را با جزءیات آن نشر کنید تا در مورد حصول آن از امریکا اقدامات عاجل صورت گیرد.

>>>   دوست عزیز وارجمند که از ما لیست دارای های تاراج شده را خواسته اند خدمت شان عاجزانه عرض میشودلیست واسناد وشواهد کافی موجود است فقط بدانیم که کدام مرجع باقدرت باشد که بتواند در استرداد اموال ودارای ها ملت افغان را یاری نماید افغانها همیش به دنبال حرف مفت روان بودند که به این سر نوشت مبتلا شدند
حاجی ولایت مقیم فرانسه<نه فرانسوی>

>>>   بیادر چقه ساده هستی دنیا را خوردند واستثمار واسعمار نمدند مگر بکس سند میدهند مثل اینکه توهم شریک هستی که دفاع میکنی وسند میخاهی بهترین سند حالت زار کشور وملت است!!!؟
کلک حق گوی


مهلت ارسال نظر برای این مطلب تمام شده استپربیننده ترین اخبار 48 ساعت گذشته
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه اطلاع رسانی افغانستان) بلامانع است